Zakurzona BibliotekaRękodzieło, czyli co pewien smok robi w wolnym czasie

Twórczość Własna i Archiwum: W tym miejscu można się podzielić z resztą swoimi dziełami - opowiadaniami, poezją, rysunkiem oraz poczytać stare nieaktywne już tematy.
Wielkie regały, z półkami uginającymi się od ciężkich tomiszczy, ciągną się kilometrami w wielkiej bibliotece. Zgromadzona tu przez eony wiedza stała się źródłem pożądania każdego maga żyjącego na przestrzeni wieków.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Iyeru
Błądzący na granicy światów
Posty: 21
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Smok
Profesje:
Kontakt:

Rękodzieło, czyli co pewien smok robi w wolnym czasie

Post autor: Iyeru »

Część z Was już wie, część jeszcze nie - na co dzień zajmuję się tworzeniem rękodzieła.
A tak konkretniej robię to już sześć lat, podczas których zwykłe hobby zmieniło się w prowadzenie pełną parą pracowni rękodzielniczej, zwanej Dziuplą. Z początku była to odskocznia od dnia codziennego, głównie robienie drobnych wisiorków z drewna i ozdabianie szkatułek pirografem, ale z czasem jakoś tak działo się coraz więcej, bo też coraz więcej osób prosiło mnie o zrobienie czegoś, i tak się to rozkręciło, że w chwili obecnej zajmuję się głównie ogarnianem reszty zespołu (konkretniej pięciu osób, które wydają się cierpieć na skrajną sklerozę) i pracą w skórze, choć do drewna wciąż mi tęskno.
Ostatnimi czasy głównie szyję notesy, ale z racji dołączenia do drużyny rekonstruującej wczesne średniowiecze, zajmuję się też kaletnictwem, szyciem pochew na noże, robieniem talizmanów i takich tam rzeczy. Spod moich łapek wychodziły naszyjniki, bransoletki, łapacze snów, paski, obroże (pozdrowionka dla piekielnych Bestii :D), zakładki do książek, plansze do gier, piórniki i wszystko to, czego ktoś sobie zażyczył. Ale nie lubię portfeli. Szczerze i z wzajemnością.
Więcej prac moich i reszty mojej drużyny możecie zobaczyć na naszej stronie ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakurzona Biblioteka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości