Tony piasku, demon i dziewczyna


Ta kiedyś niesamowicie żyzna ziemia została spustoszona przez magię jakiej świat nie widział od tysięcy lat. Pięciu Przodków Czarodziejów próbujących zawładnąć czasem sprawiło iż Ziemie Nanheru pokryły tony piasku wyniszczając wszystko wokół, a ich samych pogrzebały w swoich otchłaniach.

Postprzez Zahra » Cz wrz 06, 2012 5:33 pm

Zahra nie miała pojęcia, co się stało. Wylądowała na środku pustyni... Bynajmniej tak jej się zdawało. Nie widziała wokół siebie nic poza bezmiarem piasku. Nie miała nic przy sobie, bo wszystko zostało przy Kelgarze. A samego gajłaka też przy niej nie było... Wędrowała przez parę dni po pustyni, próbując dotrzeć do jakiegoś miasta lub oazy. Niestety nigdy tak nie dotarła.

Parę miesięcy później.
Przez pustynię jechała karawana. Wtem jeden z jej uczestników zauważył w piasku strzępek materiału. Zszedł z konia i szarpnął, ale materiał tkwił nadal w piasku. Zaczął odgrzebywać piasek w tym miejscu, ale po chwili odskoczył ze strachem.
- Co się stało? - zapytał się go towarzysz.
- Zo... zoo... zobacz... zobacz tam - powiedział, wskazując miejsce z materiałem.
Towarzysz podszedł do tego miejsca i niestety również przeraził go widok... ludzkiej dłoni. A raczej tego, co z niej zostało - szkieletu.
Avatar użytkownika
Zahra
Szukający drogi
 
Inne Postacie: Niloufar,
Rasa: Przemieniona (Ex. Czarodziejka)
Aura: Słabo wyczuwalna, srebrna aura o topazowej poświacie. Wydziela bliżej nieokreślony zapach. Słychać wokół niej głównie dziwne głosy i dźwięki, jak również grzmoty i szczęk metalu. Jest ostra i giętka, a w smaku pikantna i słona.
Wygląd: Zahra jest szczupłą i zgrabną kobietą. Jest średniego wzrostu - mierzy zaledwie 6 stóp (ok. 178 cm). Ma pociągłą twarz, z wyraźnie rysującymi się, pełnymi ustami i wąskimi beżowymi oczami, oraz wydatnym nosem. Blond włosy średniej długości ma zazwyczaj ładnie ułożone, a czasami parę kosmyków spada jej na twarz. Nosi zazwyczaj długą, eozynową suknię (eozyn - odcień ... (Więcej)

Powrót do Pustynia Nanher

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron