Grydania[Karczma "Pod t³ustym warchlakiem"] ...

Mała wioska położona na Równinach Andurii. Mieszka tutaj niewiele osób, bardzo spokojne miejsce mimo iż odwiedzane przez wielu podróżnych.
Moderator Strażnicy
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Dziewczyna patrzy³a jak ch³opak siê oddala. Znów westchnê³a, jako¶ ostatnio ¿ycie ja mêczy³o, wszystkie te wydarzenia by³y... jak nie z tej ziemi. Powoli wesz³a schodami na górê.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Kyrie
Rasa:
Profesje:

Post autor: Kyrie »

Dziewczyna obudzi³a siê po chwili z ciê¿kim bólem g³owy. Rozejrza³a siê. By³a w jakim¶ obcym pokoju. Wsta³a powoli z ³ó¿ka i podesz³a do okna. Dalej by³a w Grydanii. Westchnê³a smutno i otworzy³a okno. Wieczór by³ orze¼wiaj±cym. Spojrza³a w stronê drzwi niepewnie. Nie wiedzia³a gdzie podziewa siê reszta. Ale.. musia³a przemy¶leæ parê spraw. Stanê³a w oknie i zlecia³a na dó³ pomagaj±c sobie skrzyd³ami. Sta³a pod ¶cian± nie chc±c wpadaæ zbytnio w oczy. Brakowa³o jej bardzo chwili spokoju, odg³osów natury. Zawsze w niej skrywa³a siê gdy mia³a w±tpliwo¶ci dlatego tez z czasem nauczy³a siê mówiæ g³osami zwierz±t. Powolnym krokiem ruszy³a do pobliskich lasów. Musia³a przemy¶leæ s³owa Meridiona. Czu³a, ze to próba.. wielka próba jej oddania wobec Pana.
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Meridion »

- Wcale nie znam Jej tak dobrze jak s±dzisz - rzek³ do Tigry - Nie spêdzili¶my, ze sob± zbyt wiele czasu, a przynajmniej nie tak wiele jak podejrzewasz. Sk±d w takim razie wiem o niej, a¿ tyle? Bo w pewnych sprawach jeste¶my do siebie do¶æ podobni. Rzek³bym wrêcz i¿ identyczni. Chcesz wiedzieæ co o niej my¶lê? Z pewno¶ci± jest do¶æ nietypowym anio³em i niezbyt siê odnajduje w swojej roli. Ona... ona têskni, do innego ¿ycia. I to bardzo. - Mê¿czyzna spojrza³ za okno, a jego twarz zrobi³a siê jaka¶ taka... smutna. Westchn±³ cicho, a gdy zobaczy³, i¿ Koto³aczka przygl±da mu siê z uwag±, u¶miechn±³ siê do niej, ukrywaj±c w ten sposób swój smutek. Podniós³ siê ze swego miejsca i przeci±gn±³, a¿ co¶ strzeli³o mu w ko¶ciach.

- Pó¼no ju¿ i oboje potrzebujemy odpoczynku - zwróci³ siê do dziewczyny, aczkolwiek ta czê¶æ która dotyczy³a jego "zmêczenia" nie do koñca by³a prawdziwa. A przynajmniej nie w takim sensie, w jakim j± przedstawi³. Nie zamierza³ jednak t³umaczyæ Tigrze jego "stanu". Przynajmniej jeszcze nie teraz. Kontynuowa³ wiêc w te s³owa: - Je¶li Niara poczu³a siê lepiej - w co nie w±tpiê po zabiegach naszej kochanej anielicy - to powinni¶my jutro rano wyruszyæ w dalsz± podró¿. Niektóre sprawy wymagaj± pewnej dozy po¶piechu i s±dzê, ¿e ta taka jest. Mam nadziejê, ¿e zechcecie nam z Kyrie dalej towarzyszyæ. Widzisz... Niara potrzebuje pomocy, a ja zamierzam jej pomóc.

To powiedziawszy uk³oni³ siê koto³aczce i wyszed³ przez g³ówne wej¶cie, naci±gaj±c na g³owê kaptur. Tigra patrzy³a jeszcze przez jaki¶ czas na zamkniête drzwi po czym przenios³a wzrok na stó³. Meridion zostawi³, w po³owie jeszcze pe³n±, butelkê wina.
Tigra
Szukający drogi
Posty: 37
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Tigra »

Tigra patrzy³a na niego niezbyt przekonana. Nie rozumia³a. skoro ma³o siê znaj± czemu pa³a do niego takim uczuciem.
- Powiem ci co¶..tylko raz... je¶li kiedykolwiek j± zranisz nie wybaczê ci.- Mruknê³a spokojnie patrz±c gdzie¶ w bok. Wsta³a milcz±co i ruszy³a w kierunku schodów ¶ciskaj±c klucz.
- Dobranoc Meridionie.- Doda³a jeszcze cicho i zniknê³a gdzie¶ w g³êbi korytarzu.
Zablokowany

Wróć do „Grydania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości