GrydaniaChatka do wynajęcia

Mała wioska położona na Równinach Andurii. Mieszka tutaj niewiele osób, bardzo spokojne miejsce mimo iż odwiedzane przez wielu podróżnych.
Moderator Strażnicy
Zablokowany
Awatar użytkownika
Lendo
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 111
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zmiennokształtni - Smokołaki
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lendo »

Len położył resztę ubrania na stole po czym skrzydłem poleciał nad schodami i wylądowała na piętrze, tam miał swoje ubranie, założył białą koszulę, zielone spodnie po czym zszedł na dół oczywiście przeleciał nad schodami i wylądował na dole.Spojrzał na Feo zabieganą - Feo, nie wiem czy wiesz ale wynająłem to mieszkanie za tydzień, nie było mnie stać, na wykupienie go na stałe, więc wybacz - powiedział patrząc lekko nie pewnie na Feo która w biegu sprzątała myślał czy wkręcić ją w jego plan czy nie.
Awatar użytkownika
Feo
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 122
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Driada
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Feo »

Zatrzymała się. - Wiem, ale to nie miło zostawić po sobie bałagan. - Powiedziała z uśmiechem i spojrzała na Lena. - Myślałeś, że o tym nie wiedziałam? - Zaśmiała się, zabrała resztę jego ubrań i ruszyła w stronę drzwi. - Ja pójdę je uprać i zaraz wrócę. - wyszła z chatki i poszła w stronę małej rzeki przy której rano zbierała owoce leśne na śniadanie. Kucnęła przy brzegu i złapała płaszcz Lena po czym zaczęła go prać
Awatar użytkownika
Lendo
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 111
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zmiennokształtni - Smokołaki
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lendo »

Len zabrał się za siedzenie w jednym miejscu by nie brudzić.Przy okazji Lily usiadła pod stołem i wszyscy czekali na Feo, praktycznie bez niej w tej chacie była by nuda, co było uciążliwe.Len i Lily po chwili jak by gadają ze sobą, ona szczeka, Len mówi i jakoś się rozumieją.
Awatar użytkownika
Feo
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 122
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Driada
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Feo »

Po długiej chwili Feo wróciła cła mokra. Z włosów kapały intensywnie krople wody. - Ubrania wyprane. - Powiedziała z uśmiechem na twarzy. Nagle odczuła straszny ból w lewym ramieniu. - Ajajajć.. - Powiedziała i błyskawicznie złapała się za ramię. - Mam pomysł może opuścimy chatkę ciutkę wcześniej? - Spojrzała na niego z zaciśniętymi zębami.
Awatar użytkownika
Lendo
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 111
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zmiennokształtni - Smokołaki
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lendo »

Len spojrzał na Feo, i kiwnął głową dodając - Nic ci nie jest, jeżeli chcesz idziemy od razu, i tak nie mam tu innego ubrani i tego które na sobie mam i to które wyprałaś - wziął gronostaja na swój bark.Lily obok niego a Len stanął przy wyjściu martwiąc się o Feo, dlaczego ją boli, może to zmęczenie, a może, nie nie wiedział co mogło wywołać ból , jednak jeżeli Feo chciała opuścić chatkę to czekał.
Awatar użytkownika
Feo
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 122
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Driada
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Feo »

Czekała na niego przy wyjściu trzymając się za ramię. Krzywiła się z bólu ale prowadziła go spokojnie w stronę lasu. - To jeden dzień drogi stąd. W tamtym kierunku - Wskazała dłonią na gęsto porośnięty drzewami las. Po czym ruszyła w jego stronę.

Ciąg Dalszy: Len i Feo
Zablokowany

Wróć do „Grydania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości