Wyspa Syren[Zapomniana Laguna] W końcu trzeba ruszyć w świat!

Mityczna kraina Syren, położona gdzieś w głębi oceanu. Pełna wodospadów, rzek i soczysto-zielonych dolin otoczona błękitną woda. Zamieszkała również przez nieliczna grupę Nereid, na których czele stoi królowa Aria.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Eriana
Szukający drogi
Posty: 49
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Syrena
Profesje:
Kontakt:

[Zapomniana Laguna] W końcu trzeba ruszyć w świat!

Post autor: Eriana »

Eriana leżała w wodzie opierając się o kamień, leniwie machała ogonem i znów rozmyślała o matce. Jak ja mogłam. To moja wina . To wszystko przeze mnie.To ja zabiłam mamę swoim postępowaniem .
W pewnym momencie Eriana zobaczyła jakąś świetlistą postać kryjącą się między glonami. Zanurzyła się w wodzie i ujrzała swoją matkę. Nie mogła jej jednak dotknąć.
-To nie Twoja wina - powiedziała postać - Nie możesz się ciągle obwiniać, co się stało, to już się nie odstanie.
-Ale ... - przerwała jej Eriana jednak nie zdążyła dokończyć
- Chciałabym, żebyś zwiedziła świat. Tyle przygód czeka na Ciebie!
-Ale niektóre rzeki są rwące nie podołam im ...
-Kiedy wyjdziesz z wody Twój ogon zamieni się w nogi i będziesz wyglądała jak człowiek, poczujesz trawę pod stopami ...
Tylko pamiętaj kiedy wzejdzie pełnia księżyca musisz wrócić do wody ...
Po tych słowach postać rozpłynęła się.
Eriana nie wiedziała co począć. Spakowała najważniejsze rzeczy i ruszyła w świat, tak jak chciała jej mama.
Zablokowany

Wróć do „Wyspa Syren”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości