Góra PrzeznaczeniaPrzedstaw się

Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.
Awatar użytkownika
Melpomene
Szukający Snów
Posty: 158
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zmiennokształtna - kotołaczka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Melpomene »

Może odświeżę ten z dawna zastały temat i napomknę coś o swojej osobie.

Na imię mi Marta, lat od niecałych dwóch tygodni mam 15(tak, przez długi czas czułam się najmłodsza na Granicy ^^), mieszkam sobie w Lublinie. Mój wachlarz zainteresowań trudno jednoznacznie określić, aczkolwiek z pewnością ciągnie mnie do sztuki. Czytam dużo książek, trochę fantastyki, trochę niefantastyki, ogólnie kocham powieści, które dotykają człowieka, czy to malując na jego twarzy szeroki uśmiech, czy wyciskając z oczu strumienie łez. Zdecydowanie najsilniejszym moim uzależnieniem jest muzyka, bez której nie wyobrażam sobie życia. Zaliczam się do fanów rock and rolla - Elvis, Beatlesi, Little Richard i te klimaty odpowiadają mi najbardziej, acz jakiśtam pop, rock czy ambient, byle nie za ciężki i nie za młody, łatwo mi podejdzie. Bardzo lubię rock progresywny(w tym miejscu warto wspomnieć o Peterze Gabrielu).
To tak bardziej pasywnie było - a aktywnie? Otóż bez pisania nie wyobrażam sobie życia. To, jaką tworzenie daje mi radość, można odnaleźć w rozbudowanych opisach mych pięciu postaci czy też tych długich z postów; moja namiętność znajduje też odbicie w aurach przeze mnie tworzonych. Tak, namiętność - bo dać mi zeszyt, długopis i słuchawki, a się po prostu wyłączam i zagłębiem w nierzeczywisty świat swych rozmyślań. Jeśli ktoś byłby bardziej ciekawy, zapraszam do granicowej Biblioteki - znajdują się tam obecnie dwa opowiadania mojego autorstwa, a mianowicie "Pamiętajcie" i "Iluzja". Jeśli ktoś przebrnął, łatwo zauważyć, iż w mojej twórczości nie dominują wesołe nastroje. Wysoką pozycję wśród mych upodobań zajmuje bowiem opisywanie smutku, obłędu, czasem wręcz rozpaczy.
Od połowy października uczę się grać na gitarze, co daje mi dużą przyjemność. Instrumentowi potrafię poświęcić do sześciu godzin dziennie. Niedawno też w moim domu pojawił się keyboard. Jak na razie sama znajduję melodie dźwięk po dźwięku, ale liczę, iż wkrótce uda mi się znaleźć nauczyciela. Moim marzeniem byłaby umiejętność gry na perkusji.
W życiu codziennym niestety często korzystam z tzw. masek - jestem osobą zagubioną, niedojrzałą emocjonalnie, przewrażliwioną i bardzo samotną. O ile łatwiej czasem to ukryć, udając wesołość :). Całkiem słusznie uchodzę za oderwaną od rzeczywistości. Mogę uczciwie powiedzieć, iż posiadam dobre serce. Najbardziej na świecie nienawidzę, gdy ktoś za wszelką cenę stara się zranić drugą osobę; nie mogę biernie patrzeć na cudze cierpienie.
Swoje życiowe nadzieje wiążę, jak już wspomniałam, ze sztuką, ale również z podróżowaniem i językoznastwem(uczę się angielskiego i rosyjskiego, nawet jadę na wymianę w przyszłym tygodniu :) ) oraz weterynarią - mam psa i kota, uwielbiam zwierzęta i nie wyobrażam sobie życia bez nich, a wskutek lektury książek Herriota wydaje mi się, iż znam już swój przyszły zawód :). Jestem stuprocentową humanistką, żywiącą szczerą nienawiść w kierunku wszelkich form przedmiotów ścisłych. Rzeczami, których bardzo nie lubię są papierosy i alkohol, szczególnie wśród osób w moim wieku. Uważam, że wszyscy ludzie są sobie równi, i, póki nie zepsuje mnie realność tego świata, zachowuję mentalność hipisowską.

Ojć, ciut się rozpisałam ;)
Don't be afraid to cry at what you see - the actors gone, there's only you and me...
Awatar użytkownika
Stayer
Szukający Snów
Posty: 194
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Łowca , Bard
Ranga: Łucznik
Kontakt:

Post autor: Stayer »

No to ja też wam się przedstawię! :) Bo z tego co się orientuję, to tylko jedna osoba stąd mnie zna, chyba że jest tu ktoś jeszcze... >:]
Uprzedzam, że rozpiszę się na tyle, że czytanie wam zajmie, duuuużo czasu... :) < żart >
No to na imię mi Mikołaj, a miałem mieć Kacper. Ale me siostry (dwie, starsze) wolały Mikołaja. A ja sam wolałbym Kacper. No dobra. No to drugiego imienia nie mam... Mam, tak, tu was pewnie zaskoczę, że ja taki młody, bowiem mam jedyne 15 lat (rocznikowo :D ).
Obecnie uczęszczam do... Nie uwierzycie - gimnazjum. Drugiej klasy. Czym się interesuję? Można powiedzieć że trochę sportem. Lubię sobie pograć w piłkę nożną, ze starymi znajomymi. A wręcz uwielbiam jeżdżenie na łyżwach, nie, nie figurowe :D Lubię też trochę siatkówkę, ale jednak preferuję piłkę nożną. Mieszkam na wsi, chociaż parę lat temu, mieszkałem jeszcze w mieście. Jakoś się już przyzwyczaiłem do tego, że mieszkam na wsi, chociaż i tak w każdą sobotę, jestem cały dzień niemal w dawnym mieście, dojeżdżam pociągiem. Chlubię się tym, że zająłem III miejsce (wczoraj) w gimnazjalnym konkursie ( trudnym dyktandzie ) Chociaż z polskiego, mam dość słabą trójkę, ale się z niej cieszę. Moim ulubionym przedmiotem NIE jest w/f, wolę historię, z moim wybitnym nauczycielem, uwielbiam go... :D No i oczywiście informatykę, chociaż mój nauczyciel do tego przedmiotu, wcale nie uważa, że jestem, wystarczająco dobry, by uczestniczyć np. w konkursach, jak to robię z historii. A, zdziwiłby się, gdyby zobaczył co tworzę w czasie wolnym... Jestem średniego wzrostu, mierzę coś koło 175cm. Mam niedowagę, chociaż wcale nie wielką, moja matula, twierdzi że jestem szkielet, a ważę 60 kilo :D Albo i 50? Nie pamiętam, chwilę się nie mierzyłem... :D Nie cierpię muzyki... (Jako przedmiotu), chociaż sam tworzę, tak amatorsko, ale jednak.
Jestem czasem denerwującym, złośliwym chłopakiem, a czasem wręcz przeciwnie! :D
No nie wiem czy mam jeszcze coś do powiedzenia. Chyba nie. :)
"- Otóż, jeśli bym sobie wyobraził, że Kickera tutaj nie ma, wówczas z pewnością trudno by mi było cię dostrzec, drogi przyjacielu.
- Tak myślałem - stwierdził Horace, zadowolony.
- Zwłaszcza że unosiłbyś się wtedy dwa metry nad ziemią - dodał pod nosem Will.
- Co powiedziałeś? - spytał podejrzliwie Horace.
"
Awatar użytkownika
Spiriel
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 87
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Duch światłości
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Spiriel »

Jestem Michał, urodzony w roku 1990 (sami policzcie ile to już zim ;P)
Jestem studentem psychologii na uniwersytecie wrocławskim. Studiuję wieczorowo, a co za tym idzie mam wiele (nie)wolnego czasu, gdyż muszę zarobić na własne utrzymanie w tymże pięknym mieście, nie wnikając w szczegóły - pracuję zwykle przed południem, by po południu pognać na uczelnię, oraz weekendami, by zarobić nędzne 1100 zł/mies, i móc wyłudzić od rodziców pozostałe 200zł na wszystkie opłaty, oraz co nieco na życie.
Pochodzę z Boguszowa-Gorc, w okolicach Wałbrzycha, lecz niedawno przeprowadziliśmy się do Jedliny Zdroju (całkiem niedaleko).
Lubię czytać, grać i oglądać filmy, uwielbiam fantastykę i sci-fi, a gry rpg, crpg, mmorpg i inne z tym związane (nie tylko komputerowe ;) )
Może brzmi to trochę jak z jakiegoś serwisu towarzyskiego, ale nie chcąc się tu rozpisywać, więcej informacji, które mogą się dla kogoś okazać ciekawe, lub ważne, mogę podać prywatnie ;)
Awatar użytkownika
Cecilia
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek - Szpieg
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cecilia »

Witam! Jestem tu od jakiegoś czasu i stwierdziłam, że wypada tutaj napisać. Lepiej późno niż wcale, nieprawdaż? ;)
Mam na imię Kasia, ale duża większość znajomych mówi na mnie Sunny, ksywka wzięła się od mojego nicku z League of Legends czyli "sunnydoll". Wołanie "Sunny!" jest prostsze, niż "Sunnydoll!" czy "Gdzie jest nasz support?!". Mam 19 lat - w tym roku skończyłam Liceum Ogólnokształcące i wybieram się na UW, bądź zaczepię się o Roczne Studium Aktorskie. Zobaczymy co będzie - nie potrafię tego teraz określić, ponieważ mam milion pomysłów na siebie i swoje przyszłe życie.
Interesuję się muzyką, filmem, aktorstwem. Muzyką - zazwyczaj słucham mało znanych artystów, aczkolwiek nie jestem hipsterką. :P
Lubię "starą" Kerli, Emilie Autumn, Army of Lovers, Kasabian. Z bardziej znanych Lana Del Rey, Evanescence. Dużo muzyki z filmów i jeszcze więcej muzyki z gier. Ponieważ jestem 100% geekiem - i wcale się z tym nie kryję.
Film? Uwielbiam seriale sci-fi -> "Stargate", "Farscape". Fanka "Star Warsów". "Across the Universe", "Droga", "Moulin Rouge". Tak, tak. tendencja do oglądania musicali wywodzi się z mojego zamiłowania do gatunku - od małego chodziłam do TM Roma w Warszawie i byłam zakochana w tej sztuce. Sama "miałam być" śpiewaczką operową - tj. tak wróżył mi nauczyciel wokalu w podstawówce, ale zlekceważyłam jego słowa i teraz płacę "uśpionym" talentem.
Co jeszcze? Jak mówiłam jestem gamerką - gram od kiedy pamiętam -> Gothic, Baldur's Gate, Neverwinter Nights, The Elder Scrolls, Sacred, Call of Duty: MW... i inne lepsze lub gorsze. No i moja obsesja czyli Dragon Age. Tak! Dokładnie - obsesja. Jestem dumną posiadaczką miana barda na jednej z największych stron poświęconej tej grze w Polsce, współtworzę niektóre artykuły pomagając w tłumaczeniu czy sprawdzając je, no i teraz zabieramy się do ogarnięcia forum. Poza tym samą grę przeszła po dwa razy, niezliczoną ilość razy zaczynałam i przechodziłam do pewnego momentu tylko po to, żeby "przejść jedną misję" albo "zobaczyć minę Morrigan (jedna z bohaterek), kiedy mówię jej, że jest podłą harpią. No i mój komputer pęka w szwach od plików a'propo tejże gry. Nie muszę wspominać o tapecie oraz ikonkach, prawda? :D
Ponadto dużo piszę - poezję przede wszystkim, ponieważ taki ze mnie leniuszek, że w pewnym momencie miałam zbyt dużo myśli w głowie, a nie chciałam opisywać tego w długiej prozie. Chociaż opowiadania i nowele też zdarza mi się pisać. Nawet często.
Mam zwierzątko - przecwaniaka chomika Kubę III, który zwiał z klatki już drugiej nocy.
Poza tym ćwiczę hooping, kiedy tylko mam ochotę i o tym pamiętam - jednym z moich marzeń jest przejście na ogniste hula. No i lubię bawić się kolorami włosów - mam nawet srebrną i niebieską farbę gdzieś w szafie, a aktualnie mam na głowie rude-czarne włosy. (czarny pod "spodem")
Tyle. :D I tak wyszło dużo za dużo.
Awatar użytkownika
Quarraena
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 145
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Quarraena »

Jestem na forum w zasadzie od niecałego miesiąca, lecz wiele osób zdążyło mnie już poznać, lepiej bądź gorzej. ^^ Wreszcie jednak i ja postanowiłam się tu odezwać. Dobra, zatem nie przedłużając... :P
Noszę imię stworzonej przez Boga z żebra Adama kobiety. Czyli Ewy. Ale tego imienia nie lubię, bo brzmi dziwnie i bardzo oficjalnie. Zdrobnienia? Już lepiej. Ale i tak najlepsze są moje przezwiska forumowe - Kurara i Kociamber. ;D Miałam pecha urodzić się pod koniec wakacji, z czego to zbyt zadowolona nie jestem. No bo raz, że kończą się wakacje, dwa, że urodziny... To cieszyć się czy świętować? xD Lat mam piętnaście, w sierpniu będzie 16 skończone. Pochodzę z Wielkopolski, podobnie jak Niara, i do liceum idę w Poznaniu.
To teraz koniec danych czysto statystycznych, o sobie coś napiszę. Tak, kocham pisać. Nie umiem sobie wyobrazić bez tego życia. Uwielbiam zwłaszcza opisywanie emocji, choć i inne opisy też lubię. Cierpię na tak zwaną "manię słownikową" - wiecznie muszę kogoś poprawiać. xD Uważam przy tym, że moje opowiadania się do niczego nie nadają, co najwyżej do wywalenia na śmietnik. Poezję też piszę, ale naprawdę sporadycznie...
Kocham również czytanie książek, bo jakżeby inaczej? Połykam głównie fantastykę, starych, dobrych twórców, i tych trochę nowszych, choć innymi gatunkami również nie pogardzę - Sapkowski, Tolkien, Salvatore, Kossakowska, Funke, Lewis, Hearn, Terakowska, Kamsza, Kosik... Oj, długo by wymieniać.
Jeśli chodzi o muzykę, to preferuję głównie rock, choć pop czasem też się wplącze. Albo folk, zwłaszcza irlandzki.
Co jeszcze... Fascynuje mnie odkrywanie rzeczy nowych, nieznanych. Jestem dosyć otwarta na ludzi, staram się nawiązywać nowe kontakty. W jakim stopniu mi to wychodzi? No cóż, różnie z tym bywa. Nie lubię zbytnio mówić o swoich uczuciach, jestem dość skryta. Wolę kogoś słuchać niż samej gadać. Lubię obserwować ludzi i wysnuwać wnioski z ich zachowania. Uwielbiam się śmiać, staram się być optymistyczna, lecz nie zawsze mi to wychodzi. Lubię pomagać ludziom.
Uwielbiam koty. Przezwisko "Kociamber" było niezwykle trafione.
Coś jeszcze? Chyba nie. :)
Erufaeleth
Błądzący na granicy światów
Posty: 19
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Nemorianka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Erufaeleth »

Rozpoczęcie pisania bądź mówienia o sobie jest dla mnie męką, natomiast kiedy już zacznę, nie mogę skończyć.
Postaram się jednak streszczać.

Lubię czytać i pochłaniam wszelakie rodzaje utworów literackich (zarówno prozę jak i poezję) w tempie do kilku książek na dobę, jeśli oczywiście mam czas. Poezję uważam za absolutnie pełną tylko, z muzyką. Wyznaje wielu bogów, m.in.: Zbigniewa Herberta, Juliana Tuwina, Rafała Wojaczka, Markusa Zusaka, Edwarda Stachurę, Czesława Miłosza, Brunona Schulza i Chucka Palahniuka. Moje największe życiowe ambicje? Żyć w taki sposób, aby nie musieć nikogo przepraszać. Żyć tak, żeby pod koniec życia powiedzieć : Gdybym mogła urodzić się raz jeszcze, wszystko zrobiłabym tak samo. Fascynują mnie węże (jadowite piękno), jednakże nigdy nie przyszło mi do głowy aby kiedykolwiek posiadać takowe zwierze. Lubię herbatę z cynamonem, sztukę, mlecznobiałe chmury i szukam kogoś chętnego do pisania wierszy na murach.

Mam nadzieję, że to wszystko wyjdzie podczas mojej obecności na forum, teraz te słowa są dość puste.
To tyle w kwestii przedstawiania się.
Awatar użytkownika
Tilgor
Szukający Snów
Posty: 157
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Tryton
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Tilgor »

A co mi tam, i ja napiszę.

Ekhem... W różnych zakątkach wszechświata znają mnie różne osobistości pod różnymi mianami. Większość z nich to Ziemniak, Drake, Furman, Bossu, Łysy (choć taki nie jestem, ksywka powstała kiedy miałem włosy "na jeża" x) ), a niektórzy - ci wyżej postawieni - Adrian. Takie otóż jest moje imię. Raczej mało znam Adrianów, więc śmiem twierdzić, iż jest to średnio popularne imię. Będę ci ja w październiku 15 lat mieć, gimbus jestem. Podmieszkiwuję sobie tereny pozamiejskie Wrocławia i Oławy w wiosce Marcinkowice, dokładnie pomiędzy nimi. Mamy swoją parafię, a ostatnio nawet kanalizację. W mojej willi z basenem (worek na stelażu, 4m średnicy 0,8m głębokości) przesiaduję w pokoju zaraz na lewo od schodów na piętrze. Jest tu cicho. Spokojnie. Nie dochodzi tu zgiełk miasta ni samochodów. A śpi się cudnie ^^ Poza tym często czuć tu zapach pochodzący z fabryki czipsów z sąsiedniej wsi. Cudo. No ale wracając do mnie... jakieś zainteresowania. Cóż: Muzyka, gra na gitarze, gry komputerowe, książki, fantasy, PBFy, pływanie, spotykanie się z przyjaciółmi, dawniej anime&manga, choć teraz raczej nie mam na to czasu. Plany na przyszłość... będę kontynuować naukę francuskiego w liceum, a potem - zobaczymy. Myślałem o branży komputerowej, ale to już temat rzeka, jeśli chodzi o to, co bym chciał robić. Największe marzenie... dość pospolite, znaleźć tą jedyną ^^ Mam psa o imieniu Bary. Owczarek niemiecki, 2 lata, lubi przegryzać piłki, spać, pchać się do domu i ślinić cudze dłonie. Fascynują mnie burze - masa piorunów w oddali ze wszystkich stron, a z nieba strugami lejący się deszcz. Innych może to przeraża, ale ja to lubię. Zdecydowanie wolę zimno od gorąca, wolałbym umrzeć na biegunie niż na pustyni. Co tu jeszcze... to chyba wszystko :) O resztę mnie pytajcie x)
Awatar użytkownika
Sheelan
Błądzący na granicy światów
Posty: 21
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Sheelan »

No to witam. Imię me brzmi Michał, acz miał być Samael (Samael, nie Samuel). Tak więc jestem Michał i mam ledwo 15 lat. Mieszkam w Wągrowcu, takie małe miasteczko niedaleko Poznania. Otrzymałem promocję do klasy trzeciej gimnazjum, mam długie włosy i noszę glany. To by było tyle z podstawowych informacji.
Interesuje mnie fantasy, gry rpg ( jestem MG w młotku i Zewie Cthulhu, poza tym zaczynam grać w Wiedźmina i Dungeon's and Dragon's ), filmy, rysunek i mitologie - słowiańska, celtycka i nordycka, poza tym muzyka - metal, punk i folk. Dużo piszę ( 67 stron - powieść fantasy) i rysuję. Lubię jeszcze gry komputerowe, chociaż ostatnio odszedłem od nich, na rzecz tego pbf-a, ale jak już gry to takie, jak Baldur's Gate, The bard's tale, Gothic ( pierwsze dwa oczywiście, trójki i Arkani nie wliczam do cyklu), Age of Empire's, Herosi 3 i Twierdza. Czytam dość dużo i jest to przeważnie fantasy, dzieła Andrzeja Sapkowskiego, Georga R.R. Martina, H.P. Lovecrafta, J.R.R. Tolkiena i Terry'ego Pratchetta zajmują honorowe miejsca na moich półkach, lubuję się jeszcze w komiksach, przede wszystkim Grzegorza Rosińskiego. Moim najnowszym hobby jest skórnictwo, w te wakacje próbuję zrobić karwasze. Jeszcze napomknę, że niedługo przystanę do Drużyny Wojów Słowiańskich, może kiedyś spotkamy się w Biskupinie :D .
To chyba by było na tyle.
Awatar użytkownika
Niloufar
Kroczący w Snach
Posty: 226
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Wampir (przemieniona z Górskiego
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Niloufar »

        Nom, siedzę na forum już pół roku, a nadal się nie przedstawiłam... A to tylkodlatego, że nie lubię, a wręcz nienawidzę mówić o sobie. Zdecydowanie bardziej wolę słuchać, przez co kiedyś jedna z moich znajomych stwierdziła, że nadaję się na psychologię... o.O Ale dobra. Może część osób zna mnie lepiej, część gorzej... Może teraz nieco rozjaśnię coś o sobie:

        Mam na imię Kasia, choć osobiście mówiąc nie lubię tego imienia (a to tylko dlatego, że w moim pokoleniu już jest za dużo moich imienniczek - podczas szkolnej "kariery" w moich klasach przewinęło się chyba ze pięć dziewczyn o tym imieniu). Podobno miałam być Anną... Ale wystarczy, że to moje drugie imię x] Reprezentuję rocznik '91, i urodziłam się wraz z początkiem roku. Pochodzę z Katowic - i jak na razie nie zamierzam się z tym miastem rozstawać, przynajmniej przez następne trzy lata :D Na chwilę obecną po szkole średniej mogę pochwalić się tytułem technika informatyka (teoretycznie z grafiką komputerową jako specjalizacją, ale i tak bliżej mi do programiwania), i skończyłam w czerwcu tego roku pierwszą klasę szkoły policealnej na kierunku Technik Hotelarstwa. Mam zamiar kontynować naukę nie w policealnej, a na katowickim AWF-ie na kierunku TiR ( xD ), czyli Turystyce i Rekreacji - czyli można powiedzieć, że dziedzina ta sama, choć nigdy nie przypuszczałabym, że mając 2 na koniec technikum z geografi i wf-u będę się wybierała na taki kierunek xD

        Tyle, jeśli chodzi o statystykę :P Uwielbiam czytać, i jeśli tylko mam czas, potrafię w parę dni przeczytać dość grubą książkę. Szczególnie upodobałam sobie fantastykę, choć nawet niezbyt popularną: James Owen, Gail Z. Martin (wcale nie spokrewniona z TYM Georgem Martinem od "Gry o Tron"), Jenna Burtenshaw, Paul Hoffman, Wolfgang Hohlebein i inni. Z tych bardziej znanych pokłony zawszę biję ku książkom J. R. R. Tolkiena, od kiedy na początku szóstej klasy podstawówki przeczytałam "Hobbita", a niecałe pół roku później - Trylogię "Władcy Pierścieni". Jak chcecie bliżej poznać mój gust literacki, zapraszam tutaj: {KLIK} (mogę z pewną dozą nieśmiałości stwierdzić, iż nie jest to wszystko, co zdążyłam przeczytać w ciągu paru ostatich lat, bo niestety skleroza u mnie dziala bardzo szybko i zbyt dobrze, czego jestem aż nadto świadoma xD). Poza tym, jeśli mnie kiedyś spotkacie, nie idźcie ze mną do księgarni... Bo wyjdę z niej z co najmniej jednym (nieraz nawet dwoma czy trzema) egzemplarzem jakiejś książki z działu fantastyki, o ile mam możliwość dorwać się do czegoś interesującego. 0:) Natomiast jeśli chodzi o muzykę, w szczególności upodobałam sobie rock (dokładniej odmiany symphonic i gothic, nieraz całkiem "normalny", acz zbyt ciężkiej muzyki też nie przetrawię), muzykę filmową i czasami wpadnie mi do ucha coś z popu, ale to rzadkość. [{KLIK} - profil Last.fm]

        Inną kwestią jest to, że kocham psy. Sama w tej chwili mam sztuki dwie w domu, nieco zwariowane, ale po prostu słodkie :D Przez moje ręce prześlizgnął się też chomik, ale akurat tych małych drani nie wpuszczę więcej do domu xD Za kotami nie przepadam, choć kiedyś jeden tak mnie "pokochał", że chciał iść ze mną do domu... Niestety był to czas, kiedy miałam już u siebie wspomniane dwa psy, a one by prędzej temu kotu coś zrobiły, niźli pogodziły się z innym czterołapnym stworzeniem w domu.

        I to już chyba na tyle... Jeśli ktoś chciałby wiedzieć więcej, zapraszam na prywatne kanał komunikacji :D
        O rzesz ty, ja się rozpisałam?! o.O Nie no, muszę nad tym popracować xD
Ethran

"- Chce się pan ze mną ożenić ze względu na kontrole graniczne? - zapytała zdezorientowana. (...)
- Chcę się z panią ożenić, bo nie mogę już bez pani żyć. I chcę to zrobić dzisiaj, bo to by wszystko znacznie uprościło. - Trzymał jej stopę. - Słodkie. Naprawdę są malutkie. Jak właściwie daje pani radę na nich chodzić?
Nawet w najśmielszych snach Corrisande nie wyobrażała sobie, że mężczyzna, który poprosi ją o rękę, będzie przy tym odwrócony plecami i będzie robił uwagi na temat jej bosych stóp. (...)"


Ju Honisch, "Obsydianowe serce" cz. 2.
Awatar użytkownika
Vladimir
Szukający drogi
Posty: 33
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Vladimir »

Czas wyskrobać coś o swojej osóbce...
Cześć, me imię brzmi Bartek, choć znajomi różnie mnie nazywają, od Vlada przez Baltazaura po jeden z przysmaków ludowych ^^ . Mam 17 lat i żyję sobie gdzieś na Podlasiu. Pierwszy raz na forum pojawiłem się jakieś 2 lata temu (może jeszcze ktoś pamięta pewnego demona o nicku Xerox?). Moje zainteresowania to anime, jakaś ciekawa gierka (LoL, WoT, BF3 .... za dużo by wymienić), od czasu do czasu jakiś film... lub kilka, muzyka ... i w sumie tyle. Moją wadą jest niewyparzony język..... ale umiejętność stworzenia Nutelli powinna skutecznie ją ukryć :> Co by tu jeszcze dodać hmm... informatyk, nic nie robi tylko próbuje podkręcić dany podzespół i na okrągła zastanawia się czemu dana rzecz/program nie działa lub też dziwi się gdy coś nawali u innych no-life'ów mojego pokroju, w końcu u mnie działa! :/ W razie czego mam roczny zapas nutelli i doświadczenie w zombie apokalipsie! W sumie to tyle.
Awatar użytkownika
Anastazja
Szukający drogi
Posty: 28
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Anastazja »

Więc czas na najmłodszą ;_;

Mam na imię Aleksandra, reprezentuję rocznik 2000, urodziłam się 10 maja, mam krótkie blond włosy i zielone oczka. Mieszkam sobie w małej wsi koło Częstochowy, chodzę do szkoły im. Gen. Józefa Bema w Kamyku, do szóstej klasy(nie jestę gimbusę!). Jak na razie słucham jazgotu (Metallica, Linkin Park i troszkę P.O.D) i Rihanny oraz kilku polskich wykonawców. Kim chcę zostać za ~ pięć lat? Lekarzem. Ale jakim to już nie wiem. Na razie wystarczy mi ciepła posadka w gazetce szkolnej ( xD ) i "posadka pupilka nauczycieli" (kujon). Uwielbiam czytać fantastykę, moja ulubiona seria to "Dom Nocy" P.C Cast i Kristin Cast. Moim ulubionym zwierzątkiem są psy, sama w domu mam rybki (piranie nie rybki!). Nie należę do tych grzecznych dziewczynek ( >:] ), samoobronę mam opanowaną (ugryź, piszcz, wrzeszcz, lewy prosty i z kolanka rotfl ). Jestem pesymistką, ale nie do przesady, czasem udaje mi się optymistycznie spojrzeć na świat :> Pisać zbyt dobrze nie umiem, ale na granicy zrobiłam sobie "drugą szkołę", i tu właśnie wyżywam się pisząc różne rzeczy about Ana i jej przygody 0:)

Jestem najmłodsza na forum... ; . ;
Awatar użytkownika
Eldarion
Szukający drogi
Posty: 46
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Eldarion »

Witajcie!
No cóż, teraz was zaskoczę. Liczę sobie jedynie 15 Jesieni. Tiaa, mało lat, ale to przecież nie wiek się liczy, lecz tak zwany "ogar" ;P
No wiec mam na imię Jakub, interesuję się przede wszystkim informatyką.
Mój ulubiony autor to Sofokles... Nie no dobra: Tolkien :D
Czytałem i czytam w sumie ( po raz kolejny ) wiele jego książek. Lubię też oczywiście innych autorów, np Sapkowskiego, Flanagana, Kosika, Canavan, Paoliniego i wielu innych :D
Z informatyki już no.. sporo umiem jak na swój wiek. Przede wszystkim najbardziej z dziedzin informatyki interesuję się programowaniem.
Anime? Anime też lubię, między innymi Naruto i Bleach :D
Co do gier, to sporo by wymieniać, bo czasem pogram w jedną, a czasem w drugą.
Lubię Minecrafta, gdzie już dość sporo serwerów miałem, lubię Gothica - za fabułę i bugi
Lubię np Battle for Middle Earth albo Miedievala 2 ...
Dobra, tyle o mnie :D
Jak coś jeszcze chcecie wiedzieć, to zapraszam na gg lub skype'a ( podane w profilu )
Pozdrawiam,
Jakub as Eldarion
Awatar użytkownika
Apraustus
Szukający drogi
Posty: 26
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Apraustus »

Siemano:) Więc, noszę dumne imię Tomasz, lat prawie 15. Duuużo czytam. Ulubione książki to przede wszystkim seria "Igrzyska śmierci" oraz "Metro 2033". Od dłuższego czasu są to moje dwie ulubione pozycje, często do nich wracam. Skłoniły mnie do wielokrotnych i długich refleksji. Poza tym, "Zwiadowcy" Flanagana, "Eragon", zabieram się niedługo za Tolkiena. Generalnie fantastyka to kierunek do którego mnie najbardziej ciągnie :D. Jeśli chodzi o gierki, to przede wszystkim strzelanki: Call of Duty, Battlefield, te sprawy. Po prostu przy nich się najbardziej relaksuję. Muzyka, to moje największe zainteresowanie. A konkretnie hip hop. Polski. Potrafię spędzić całe godziny na Youtubie, szukając nowych utworów. Tworzę własne teksty hip hopowe. W planach pierwszy kawałek :) Ulubiony wykonawcy to Gural, Sokół, Bisz, Sitek. Wchodząc na sekundkę w temat telewizji: nie przepadam. Ani seriale, ani filmy. Od czasu do czasu pójdę na jakiś film do kina - zwłaszcza jakieś polecane hity - albo obejrzę seriale pokroju "Dlaczego ja" albo "Trudne sprawy". Uwielbiam się z nich śmiać. Ale to rzadko. Mój ulubiony przedmiot w szkole to fizyka. So, that;s it :) Po więcej informacji zapraszam na PW lub gg. :) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Nokoshite
Błądzący na granicy światów
Posty: 20
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Nokoshite »

Nazywam się Kasia i mam lat 16 :) Ostatnio kolega( patrz 3 posty wcześniej) wciągnął mnie w świat takich forumowych zabaw. Tutaj pojawiłam się dzięki niemu i temu nade mną:D. Czytam sporo książek, chociaż ostatnio nie mam na to czasu. Moje ulubione? Sporo tego. "Poniedziałki są czerwone","Trylogia Czarnego Maga", "Uciekinier" Stephana Kinga, Seria Dni mroku, Trylogia Tolkiena, Tunele. Część mojej ulubionej kolekcji. Aktualnie zakochałam się w thrillerach Harlana Cobena. Śpiewam trochę, gram na gitarce i rysuję. Głownie mangę, ale inne rysuneczki też powstają. Telewizji nie oglądam, nie mam na to czasu. Siedzę dużo przed komputerem, pisząc na forum podobnym do tego, postując na blogu i bawiąc się z znajomymi. Ktoś chce mnie bliżej poznać? Napisz na skype, gg, forum.
Awatar użytkownika
Eladir
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 73
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Górski elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Eladir »

Hm, skoro już popisałem tu chwile to wypadałoby się przywitać, prawda ? ;p
Cześć, jestem Marian(na imie mam inaczej, ale że nie lubie prawdziwego to jakoś tak wyszło że pseudonimem stał się Marian), lat mam 18 w tej chwili. Moje pojawienie się tutaj było następstwem szukania ludzi do poklimacenia. Sesje RPG w mojej wiosce(Nowgród Bobrzański, pozdrawiam) niestety się nie udały, za mało chętnych, ale jak jesteście z okolic Zielonej Góry to można coś pokombinować, zapraszam :P MUDy które były drugim wyborem jakoś mnie nie wciągnęły, głównie z powodu małej ilości graczy oraz tego że jakoś ciężko mi się wkręcić w grupe graczy, dosyć nieśmiały jestem. No i tą drogą trafiłem na PBF, gdzie temat "nie macie z kim pisać ?" stał się moim wybawieniem. Swoją drogą ostatnio cierpie na niedosyt klimacenia, więc jak ktokolwiek ma jakiś pomysł, to pisać :>
Poza tym to raczej zainteresowanie dosyć standardowe na takim forum-fan fantastyki(Pratchett ftw), gier planszowych(Neuroshima hex ftw),karcianych(kiedyś Warhmmer Inwazja, teraz powoli Magic the Gathering), bitewnych(tutaj problem bo nigdy mi się nie chciało tych figurek malować czy składać, ale sama gra w Warhammer Fantasy Battle jest fenomenalna, licze że kiedyś się przemoge, albo znajde kogoś kto będzie moim zapleczem artystycznym :PP).
Kiedyś dosyć mocny nolife, znalazłem real life jakoś niedawno, ale chyba jednak wolałem nolifić :PP
Słucham rapu raczej głównie, przy czym są to jakieś podziemne zespoły które mało kto zna, jestem fanem sentymentalnych tekstów. Ostatni zespół który wynalazłem kupił mnie całkowicie, http://www.youtube.com/watch?v=4nS77bc0Juk <3 Ale nie ograniczam się jednym rodzajem muzyki, przykładowo jestem wielkim fanem głosu Serja Tankiana, strasznie go cenie za uniwersalność, potrafi zaśpiewać, wykrzyczeć, robi z nim wszystko.
Poza tym expie w tej chwili informatyke w technikum. Poza tym bawie się w fireshow troche, ale jakoś ostatnio mniej, czego zresztą żałuje.
Jak ktoś chce pogadać, to standardowo zapraszam na gadu, jak ktoś chce wyjść na piwo to do Zielonej Góry :p
Miło was poznać !
Berni
Szukający Snów
Posty: 150
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Berni »

Helloł :) Może teraz ja. Przypadł mi zaszczyt reaktywowania wątku po 8 miechach, yey :D

Jestem Bernard (zdrobniale Berni, wersja którą lubię). Obecnie mam 16 lat. Pochodzę i zamieszkuję w Łodzi. Obecnie chodzę do I klasy LO, później zamierzam dostać się na weterynarię na SGGW w Warszawie.

Co do opisania swojej osoby, nie potrafiłbym zrobić tego krótko, więc ograniczę się do podstawowych rzeczy. Co do osobowości, niestety jestem nerwowy, co staram się zwalczyć, ale zazwyczaj złość zostawiam w sobie i nie robię awantur. Po za tym jestem osobą nieśmiałą, co często przeszkadza. Jestem niecierpliwy. O taak, jak trzeba na coś czekać to mnie nosi :D Zawsze staram się być sobą. Słyszałem, że jestem romantykiem, i trochę prawdy w tym jest. Zdecydowanie nie jestem wielką duszą towarzystwa. Wolę rozmowy ja i jedna osoba. Nie lubię konfrontacji, ale jak trzeba, to trzeba. Lubię porządek. Za bardzo przejmuję się wieloma rzeczami.

Teraz upodobania. Książki zdecydowanie fantasy (Dziewiąty Mag A.R. Reystone, Eragon Paoliniego, Sapkowski, Pan lodowego ogrodu Grzędowicza itd.). Ostatnio pracuję nad paroma książkami, czasem piszę jedną, czasem drugą, ale do skończenia daleko, a czy kiedyś, w przyszłości coś wydam... Kto wiem, może tak, może nie, chciałbym, o ile napisałbym coś dobrego. W muzyce nie ograniczam się do jednego gatunku. Właściwie słucham niemal wszystkiego. Jednak, wybierając najlepsze z najlepszych, są to Jazz i Rap, przy czym zdecydowanie najczęściej słucham tego drugiego, polskiego hip-hopu. Co do telewizji, oglądam ją nieczęsto. W internecie lubię czasem obejrzeć Dr. House'a czy Supernatural, jeśli chodzi o seriale. Filmy raczej z własnych zbiorów. I tu też nie mam ulubionego gatunku. Czasem obejrzę Dom latających sztyletów (uwielbiam chińskie kino), czasem Podwójną grę, czasem Gwiezdne Wojny, a czasem Labirynt fauna. Czyli właściwie oglądam niemal wszystko. Gry głównie wyścigowe i ekonomiczne. Nie mam ulubionej potrawy. Jeśli chodzi o przedmiot szkolny, to biologia. Uwielbiam zwierzęta, głównie żaby i konie, ale też bardzo lubię psy, koty, gady i płazy różnych gatunków. Kocham sporty motorowe, starożytne chiny i siad skrzyżny :D Bardzo lubię judo, miałem przyjemność uprawiać ten sport i mam nadzieję, o ile finanse pozwolą, powrócić w niedługiej przyszłości.

Im dłużej myślę, tym więcej pisze, więc koniec myślenia i pisania :P Gdyby ktoś chciał pogadać to na PW mogę podać gg :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Góra Przeznaczenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości