Góra PrzeznaczeniaCykl: Mój chowaniec.

Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Cykl: Mój chowaniec.

Post autor: Niara »

Kochani moi!

Zaczynamy nową zabawę! Cykl: Mój chowaniec. Będzie on ukazywał się na Faceebooku, na fanepage'u Granicy oraz na forum, w Górze Przeznaczenia. Na czym to polega? Większość z Was ma pod skrzydłami jakieś zwierzę, kota :cat psa :piesek sowę :sowa węża :wonsz legwana :pralegwan jeża :jez rybki, szczurka, chomika, króliczka :) Pokażcie nam swoich przyjaciół <3 Przysyłajcie zdjęcia i opisy waszych wspólnych historii i relacji, opisujcie skąd przyjaciel wziął się w Waszym życiu. Wiem, że wielu z Was ma więcej niż jedno zwierzątko. Możecie opisać wszystkie i przysłać od razu, wtedy każdy pupil pojawi się innego dnia. Chcecie wrzucić tylko jednego, a potem przysłać kolejne? Nie ma sprawy :) Pamiętajcie, do opisu dołączacie zdjęcie :) Zdjęcia będą oramkowane. Jeżeli nie macie zwierzątka, ale kochacie na przykład kota siostry, psa mamy i chcecie opisać ich historię, to śmiało! A może Twoim chowańcem jest roślinka? Nie krępuj się, jej historię i zdjęcie też opublikujemy! <3 Możecie przysyłać opisy i zdjęcia przez Priv na Facebookowym fanpage'u Granicy, na Facebooku do mnie (Niary, na konto Aneta Kus) na priv, albo na adres mail: granicapbf@gmail.com Cykl będzie publikowany, jak wyżej wspomniano, na forum i na FB (jeżeli ktoś nie życzy sobie publikacji na Facebooku, proszę o taką informację w mailu).

Na pierwszy ogień:
Fikuś - kocurek Meridiona i Niary

W 2016 roku odeszła od nas kotka Venus, nie chcieliśmy zostawiać po niej pustki. Akurat złożyło się, że u pewnej pani, mieszkającej na wsi, okociły się dwie kotki, siostry. Niestety jedna z nich zachorowała, a druga wykarmiła 11 kociąt, w tym naszego Fikusia. Pani chciała szybko oddać kotki. Znalazłam ogłoszenie, z brudnym, ale wesołym Fikusiem. Następnego dnia przejechaliśmy ponad 100 km, by go przygarnąć. Nie spodziewaliśmy się, że z maleńkiego bąbelka wyrośnie kocur ponad 6 kg. Jest nie do podrobienia. Śpi między naszymi laptopami, ogrzewając dupkę o wywietrzniki. Nie ważne, czy jesz, czy piszesz, czy oglądasz telewizję, jeśli on ma ochotę, to wpadnie na ciebie, na przytulaski i koniec. Jest cudownym miziakiem. Dzień bez drapanka i tulasów to dzień stracony. Potrzebuje ogromu miłości i wszystkie ubrania okłacza białą sierścią. A mimo to, nie oddalibyśmy go za żadne pieniądze. Ciągle jest naszym małym synkiem <3 <<3 <<33
Pozdrawiamy, Niara, Meridion i Fikuś :queenniara :meridion :łap-łap

Obrazek
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Dziś:
Wuwu - kotka naszej Nevci

Stała się członkiem naszej rodziny, kiedy miała około dwóch miesięcy. Wówczas była jeszcze Wieśkiem… Półdzika, bała się każdego ruchu, chowała we wszelkich dziurach, niewidzialna; od czasu do czasu słychać było tylko cieniutkie miauczenie, dochodzące nie wiadomo skąd. Stąd Widmo. Niedługo potem Wiesiek okazał się Wiesią, dla mnie została Wuwu. I choć każdy woła na nią po swojemu, kotka - jak to kotka - najlepiej reaguje na dźwięk otwieranej lodówki. Ale potrafi także przytuptać bezinteresownie, położyć się na cudzych kolanach czy brzuchu i mruczeć z zadowolenia - i nie boi się nawet obcych. Często biega po klatce schodowej, wszystkim daje się pogłaskać, w związku z czym nieoficjalnie została naszą blokową maskotką ^^ Ma obsesję na punkcie gumek do włosów (ostatnio związuję włosy wstążkami, bo żadna gumka się nie ostała XD), a jej ulubionym miejscem do wylegiwania się jest mój fotel do biurka (patrz: załączony obrazek). Budzi mnie zawsze punktualnie o 5:58, zrzucając z półki “Wiedźmina”. Szacunku do książek dopiero muszę ją nauczyć ;P Tak czy inaczej, mimo podrapanych mebli i codziennej pobudki skoro świt, jest moja najukochańszą kulką futerka <<3 Jest ze mną półtora roku i wypełnia w moim serduchu pustkę, z której istnienia nie zdawałam sobie sprawy. Zanim przygarnęliśmy Wuwu, nie przypuszczałam, że mogę stać się taką stereotypową kociarą xD2 A tymczasem nie wyobrażam już sobie domu bez mojej kochanej kici <3

~ Nev.

Obrazek
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Góra Przeznaczenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości