Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" Poznań 2018... i HALLOWEEN!

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.

Termin zjazdu

Czas głosowania minął 5 lat temu

17/18 listopada 2018
4
80%
24/25 listopada 2018
1
20%
 
Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Ja się zdeklaruję pewnie dopiero pod koniec miesiąca, bo najwcześniej w ostatnim tygodniu października dostaniemy plan.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

No to tez klepie 17-18 <3
Awatar użytkownika
Iyeru
Błądzący na granicy światów
Posty: 21
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Iyeru »

O! Może tym razem uda mi się przyjechać, jak tylko dostanę wolne na sobotę :D
https://t.me/pump_upp
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Niestety, ale oficjalnie muszę powiedzieć, że mimo iż zlot jest w Poznaniu nie będzie mnie. 17stego mam zajęcia do późna, a 18stego mam ważny egzamin, także przykro mi, ale nie ma szans żebym była nawet na chwilę.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

No ja już wiem, że mam ten weekend wolny, więc ja się pojawię ^^
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

Dobra miśki, data zbliża się nieuchronnie, więc wypadałoby rzucić jakąś godziną. Ale powiem tak... praktycznie wszyscy dojeżdżają skądś a planowanie czegokolwiek we współpracy z PKP to rzecz z góry przegrana xP Więc pozwolę sobie spodziewać się was w godzinach popołudniowo-wieczornych. Jeśli będziecie w Poznaniu wcześniej i chcecie się powłóczyć to zachęcam, bo to przyjazne miasto, ale jakby ktoś chciał się/musiał po prostu zjawić wcześniej to drzwi będą otwarte, nikt klamki nie pocałuje ;)

Ale jeśli mogę was prosić to przypomnijcie mi się jeszcze raz kto wbija i, jeśli już wiecie, o której można się was spodziewać ^^
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
Awatar użytkownika
Jaenvia
Błądzący na granicy światów
Posty: 22
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Inna , Żołnierz , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Jaenvia »

Ja, Reinar i Erremir mamy bilety tak, że będziemy koło 13-13:30 w Poznaniu, ale chętnie się poszlajamy po okolicy



Tak naprawdę to zamierzam ich zaciągnąć do kociej kawiarni, ale ćśśśśśś
Ostatnio edytowane przez Kimiko 5 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Powód: Kocia kawiarnia?! Ja też chcę iść! *_*
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

My z Kerhje będziemy na pewno wieczorem w sobotę, bo ja jeszcze tego dnia pracuję, ale jeśli można to chciałybyśmy skorzystać z noclegu :) Co do godziny to ciężko na razie powiedzieć, ale nie wcześniej jak 18-19.
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Ja będę, PKP twierdzi, że będę w Poznaniu parę minut po 15.00, ale ja w to niespecjalnie wierzę xD Jak dotrę na miejsce to będę dzwonić i was szukać :>
Awatar użytkownika
River
Zsyłający Sny
Posty: 315
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Wędrowiec , Rozbójnik , Najemnik
Kontakt:

Post autor: River »

My z Talarem planujemy o 11 już być w poznaniu, choć znając polskie drogi (i Talarową złośliwość) pewnie będziemy 12 lub po 12 :) Ze względu na Talara raczej będziemy się szlajać. Godziny odjazdu jeszcze nie mamy ustalonej, ale chyba najpóźniej o 20 będziemy się zwijać (w końcu 2h drogi w jedną stronę), a przez Talara nie ma opcji na nocleg :/ Tak na marginesie, gdzie się spotykamy?
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

Zapowiada nam się sobota na świeżym powietrzu, więc zrobimy sobie rundkę po poznańskich parkach <3 Poszukam też jakiś lokali, gdzie można wpaść ze zwierzakiem. Ja tylko w połowie dnia będę musiała wrócić do domu wyprowadzić mojego psiaka, ale myślę, że będziemy się na bieżąco zgadywać i zgarniać każdą ekipę, która przyjedzie, więc w razie czego można podjechać ze mną zostawić torby, by nie łazić z nimi cały dzień ;)
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
Awatar użytkownika
River
Zsyłający Sny
Posty: 315
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Wędrowiec , Rozbójnik , Najemnik
Kontakt:

Post autor: River »

Jeśli Fibi nie zje mi Talara możemy się dołączyć do spaceru jeśli nie będzie to problemem ;P
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość