Archiwum AlarańskieKrainy za "granicą"

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Morrun
Błądzący na granicy światów
Posty: 15
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje: Włóczęga , Mędrzec , Mag
Kontakt:

Krainy za "granicą"

Post autor: Morrun »

Mam pytanie.
Widziałem dwie mapy Alarani, pod jedną jest napisane "obejmuje tereny znajdujące się poza grywalną częścią forum."
Zapytam więc: nie można więc grać poza środkową Alaranią? Dlaczego? Przecież ten świat jest taki duży i można by było stworzyć w nim tyle niezwykłych miejsc, a w nich wspaniałych bądź tragicznych wydarzeń, nie chce żeby było ze naskakuje twórcom, jedynie pokornie pytam mając nadzieję iż jest szansa przeżycia czegoś w tych "niedostępnych" krainach :)
"Cierpienie jest ogniem, w którym hartuje się nasza dusza"

"Nwalme se i-nár, ya olnorna fëalva."
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Można grać poza granicami Środkowej Alaranii, ale nie ma do tego takich działów jak są dla środkowej części kontynentu. Żeby grać poza Środkową Alaranią wystarczy założyć wątek tutaj:
http://granica-pbf.pl/viewforum.php?f=207
i tutaj:
http://granica-pbf.pl/viewforum.php?f=179
Tutaj można grać na tych terenach, które nie obejmują środkowej części. To jest ostatni dział grywalny na stronie głównej.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość