Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" Gdańsk 2018

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Kerhje
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Uzdrowiciel
Kontakt:

"Przekroczmy Granicę" Gdańsk 2018

Post autor: Kerhje »

W wątku o spotkaniu we Wrocławiu wspomniane było również spotkanie w Gdańsku... Więc oto one!
11/12 sierpnia (do wyboru)
Gdzieś na plaży - Jelitkowo jest ładne, ale Brzeźno ma molo, więc proponuję to, albo to.
Co do noclegu Cętka wspominała, że może kilka osób przenocować. Poza tym możliwe jest nocowanie w akademiku lub hostelu. Hostel to chyba kwota ok. 45 zł za noc.
Jestem otwarta na propozycje i czekam na zgłoszenia chętnych!
Chodźcie nad morze, poczujemy się jak w Turmalii! Troszeczkę...
Awatar użytkownika
Satharin
Szukający drogi
Posty: 26
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Satharin »

Niestety nie wiem czy będę w stanie przyjechać, ale zrobię wszystko co w mojej mocy. Opuściłem Wrocław, a jak opuszczę dwa spotkania z rzędu to będę miał ujmę na swoim honorze. Na razie można mnie wpisać jako zastanawiającego się.
Awatar użytkownika
Finua
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 132
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Artysta , Złodziej , Włóczęga
Kontakt:

Post autor: Finua »

Dla wszystkich wytrzymałych udostepnie podłogę od piątku. Dla mniej wytrzymałych zorganizuje miejsca na łóżkach/materacu. To definitywnie zmniejszy koszty. Grzeczni mogą nawet liczyć na kawałek jedzenia ;) ba! Mam kawę i herbatę
Awatar użytkownika
Hashira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Hashira »

Będę, będę, będę! :D Już zarezerwowałam sobie tę sobotę, więc przyjadę na pewno! <3
Awatar użytkownika
Namir
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 60
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Lisołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Namir »

Ja niestety na sierpień odpadam, bo czeka mnie szukanie mieszkania i przeprowadzka. Z tym niestety wiążą się koszta, a przede wszystkim mnóstwo, ale to bardzo mnóstwo czasu, a chcemy wyrwać z chłopakiem okazyjną cenę za dobre mieszkanie w określonej okolicy (tak, to nas mocno ogranicza) więc wątpię by mi się udało zjawić...
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

Też mnie nie będzie, cierpię! Strasznie chciałabym was wszystkich znów zobaczyć (a niektórych po raz pierwszy), ale niestety będę już w trasie, w dalece przeciwnym kierunku. Życzę Wam przecudnej zabawy i mam nadzieję, że zobaczymy się następnym razem :*
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
Awatar użytkownika
Vareath
Błądzący na granicy światów
Posty: 10
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Wędrowiec , Mag
Kontakt:

Post autor: Vareath »

Cóż, byłbym najgorszy jakbym się nie zjawił xD w końcu moje miasto. Niestety nie będę w stanie nikogo przenocować w razie co.
Jeremy
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Rzemieślnik , Mieszczanin

Post autor: Jeremy »

No to będę, ale raczej po południu. I też wolałbym sobotę. O której i gdzie chcecie się spotkać?
Plaża to dla mnie żadna atrakcja, ale się dostosuję do głosu większości. Jeśli chodzi o molo, to gdzieś tam obiło mi się o uszy, że "sztorm na zatoce" (hehe) uszkodził wszystkie trzy w Trójmieście. Ale się nie zagłębiałem, może to plotki.
"Non est viri timere sudorem".
Awatar użytkownika
Kerhje
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Kerhje »

Proponuję więc 11 sierpnia, godzina 17.00, punkt zbiorowy budynek LOTu (Brama Wyżynna). Skoro z plażą może być problem, to możemy pójść do Cybermachiny, Czarnej Perły, czy jakiegoś pubu. Cętka ma propozycje, możemy zdecydować po spotkaniu już, chyba że ktoś już ma ochotę na konkretne miejsce, to śmiało. Na plażę, czy gdziekolwiek indziej możemy potem się ruszyć, wedle kaprysu. I to chyba tyle. Będę zbierać z Cętką, kogo trzeba. W razie czego będziemy się już komunikować telefonicznie, czy przez GG.
Awatar użytkownika
Satharin
Szukający drogi
Posty: 26
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Satharin »

Przepraszam i błagam o wybaczenie, bo ja już mam od dawna bilety kupione a zapomniałem powiedzieć że będę xD No to ten... Będę! xD
Awatar użytkownika
Erremir
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 110
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje: Inna , Wojownik , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Erremir »

Relacja z najazdu granicowych goblinów na parszywe ludzkie miasto Gdańsk pojawi się w najbliższym czasie, o ile Mroczny Pan nas do tego czasu nie ubije.
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość