Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" Wrocław 2018

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.

Gdzie rewolta?

Gdańsk
5
21%
Poznań
8
33%
Wrocław
11
46%
 
Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
Deidre
Szukający drogi
Posty: 39
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Deidre »

Z mojej strony również Gdańsk, taką odległość jestem w stanie pokonać żeby się z Wami zobaczyć bez porzucania obowiązków w domu :) co do terminu to jedyne na czym mi zależy to żeby był to weekend - pracuję w soboty do 13 i mogłabym wtedy spokojnie dojechać do Trójmiasta.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Z tego co widzę po ankiecie to najlepiej będzie zorganizować kilka zlotów, w różnych miastach i w różnych terminach i kto będzie mógł z danego regionu ten się zjawi. Tak myślę.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Finua
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 132
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Artysta , Złodziej , Włóczęga
Kontakt:

Post autor: Finua »

Popieram Niare i podpisuje się pod tym wszystkimi łapkami!
Awatar użytkownika
Kerhje
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zielarz , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Kerhje »

Skoro sprawa wygląda jak wygląda (Gdańsk 4, Wrocław 5, Poznań 6), to proponuję, by zająć się tym co już na początku było planowane, a resztę spotkań ustali się następnym razem. Poznaniakom chyba najłatwiej będzie omawiać kwestie Poznania, ja później się zajmę Gdańskiem i tutaj o wszystkim poinformuję, ale na razie zostańmy przy jednym z tych trzech spotkań, czyli Wrocławiu.
WROCŁAW, 7 LIPCA.
Kto już będzie wiedział, że na pewno będzie - może informować.
Także... Kochani, mam nadzieję, że uda się spotkać w jak największym gronie, jeśli nie, to jak widać Poznań otwiera przed nami ramiona i będzie kolejną okazją do nadrobienia spotkań. (Może w sierpniu?)
Jeśli chodzi o miejsce i godzinę, to możecie zgłaszać propozycje, ale bliżej terminu napiszę posta z konkretami.

No dobrze, tak miałam napisać z kilkoma fajnymi dopiskami wyrażającymi moją ekscytację wizją zobaczenia Wrocławia. Ale... Połamałam się troszkę i nie wiem czy będę mogła w związku z tym przyjechać, dlatego na wszelki wypadek planowanie przejmuje SANAYA. <3
Awatar użytkownika
Nanwe
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 103
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Uczeń , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Nanwe »

Ja również z chęcią bym się wybrał, z tym że mnie najbardziej pasuje Wrocław. Z innymi punktami spotkań mógłby trochę być problem, dokładniej ze znalezieniem noclegu gdzieś. Wrocław trochę rozwiązuje problem, bo mógłbym na jeden dzień się pojawić bez większych problemów. Ewentualnie jakby było coś zorganizowane z tym to mógłbym się przyłączyć i zostać na cały weekend, ale jakoś nie widzę tego żebym sobie coś znalazł w okresie wakacyjnym w cenie przystępnej dla mnie.
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Okey, to teraz jeszcze raz, kto by mógł być we Wrocławiu tego 7 lipca? Ja, Calli, Esme z Wenszem, Frigg, Nanwe? Kto jeszcze? Noclegi można jeszcze załatwić, jak nikt nie ma z tym problemów to nadal są dostępne łózka w hostelach w cenie 40-50 zł za noc, ale trzeba się szybko decydować i pytanie brzmi czy w ogóle jest taka potrzeba.
Awatar użytkownika
Finua
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 132
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Artysta , Złodziej , Włóczęga
Kontakt:

Post autor: Finua »

Ja! Tylko, że z dodatkiem mojego paskuda ;)
Awatar użytkownika
Delia
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 79
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Wojownik
Uwagi administracji: Użytkowniczka ma prawo posiadać w sumie 10 kont, z czego jeden slot, jest slotem dodatkowym, otrzymanym jako nagroda, za długie i sumienne wykonywanie pracy moderatora.
Kontakt:

Post autor: Delia »

Wciąż u mnie nic nie jest pewne D:
7 mój brat ma urodziny ale po cichu liczę, że mogłoby się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i ja bym mogła być na jeden dzień raczej więc noclegu nie planuje @_@ but it's something! xD
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 431
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

Dobra, to ja też coś tu napiszę - w końcu mieszkam w mieście, w którym ma się odbyć spotkanie xD
Ogólnie, nie wiem, czy się pojawię, bo na początku lipca czeka mnie przeprowadzka i możliwe, że nie będę miał możliwości spotkania się z wami.
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Awatar użytkownika
Erremir
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 110
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje: Inna , Wojownik , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Erremir »

Zasmucę wszystkich, bo 7 lipca mam wolne wzdłuż i wszerz i jesteście na mnie skazani. Wenszo-gołembiom rodzinę poznacie w komplecie >:] Reklamacji nie przyjmujemy, więc proszę się z tym liczyć wow
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Jeśli o mnie chodzi, mam rodzinę we Wrocławiu, więc kwestia noclegu to pikuś. Ze mną najpewniej pojawi się (nie wszystkim znany) Vealikaso, mieszkaniec Wrocka. A ja akurat będę tam w dniach 6-8 lipca, więc siódmego jak najbardziej chciałabym się z Wami zobaczyć ^^ Aż nie mogę się doczekać! Pytanie moje tylko; gdzie się spotkamy w tym wielkim mieście, u kogoś z nas? Czy w jakimś punkcie, jak knajpka czy rynek?
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

Myślę, że jakaś knajpa, bo nikt nas w takiej ilości na chatę nie przygarnie. W sumie za tym też można już patrzeć.

A, no i oficjalnie będę! Tzn. jak nie walnie żaden meteoryt, to będę ^^
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Pytanie też brzmi - jaki rodzaj knajpy preferujecie, bardziej nastawieni jesteście na piwko czy na jedzonko czy styl mieszany (piwko i jedzonko) czy też dwa punkty, najpierw jedzonko a potem piwko? xD to może mogłabym coś polecić :D
Ja ciągle czekam na grafik więc wciąż nie wiem OD KTÓREJ będę, ale jeżeli osoby nocujące we Wrocku czekałyby do 21-22 to ja chętnie nawet wyrwę się i o tej godzinie po pracy ^^ (choć głęboko wierzę i liczę na to, że skończę pracę znacznie wcześniej xD )
Ja jestem miejscowa więc naprawdę wystarczy mi tylko dojechać tramwajem~~

Ewentualnie mamy jeszcze wyspę słodową we Wrocku, to taki mini parczek (więcej tam trawy i ławek niż drzew i kwiatów - doslownie) gdzie można usiąść i w teorii sobie coś wypić (piwko czy też soczek, choć z piwkiem trzeba uważać gdy policja przechodzi~) no i też bary nie są pod nosem.
Mogę zaproponować również zaprojektowane ala plaże we Wrocławiu, gdzieś nad rzeką, nigdy nie byłam, ale plażing pełną parą patrząc na zdjęcia xD
Awatar użytkownika
River
Zsyłający Sny
Posty: 315
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Wędrowiec , Rozbójnik , Najemnik
Kontakt:

Post autor: River »

Ja bardziej bym się przychylała ku czemuś ze stolikami (ogródkiem knajpowym) na zewnątrz ze względu na Talara, coby knajpy nie rozniósł xD Ah i co najważniejsze w 99% będziemy, co prawda tylko w sobotę, ale to już szczegół ;P
Awatar użytkownika
Kimiko
Kroczący w Snach
Posty: 222
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Panterołak
Profesje: Złodziej , Rozbójnik , Łowca
Kontakt:

Post autor: Kimiko »

Zależy, o której chcemy się spotkać. Jeśli wieczorem to myślę, że pub nam w zupełności wystarczy. Chyba lepiej nie ryzykować terenu, z którego nie ma gdzie uciec w razie nagłej zmiany pogody ^^
Rawr~ | Poważniej
Motto: Yes, it's dangerous. That's why it's fun!
Drugie motto: Zawsze może być gorzej! *_*
Awatar użytkownika
River
Zsyłający Sny
Posty: 315
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Wędrowiec , Rozbójnik , Najemnik
Kontakt:

Post autor: River »

Gdyby to nie był problem może jednak nie wieczorem, bo jak już pisałam będę tylko na jeden dzień i wciąż nie wiem czy pociągiem czy narzeczony samochód będzie miał sprawny. Jak samochodem przyjadę nie ma problemu byśmy się zwijali max o 20 (2h drogi nas czeka do domu), ale jeśli to będzie pociąg to niestety wydaje mi się że max 16-18 (nie wiem kiedy jest ostatnie połączenie bezpośrednie do Zielonej Góry) i będę się zwijać :(
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości