Zloty Granicowe"Przekroczmy Granicę" Wrocław 2018

Tutaj umieszczamy tematy, a w nich wszelkie informacje dotyczące naszych spotkań w świecie rzeczywistym. W tematach dogadujemy szczegóły zlotów. Zachęcamy by swoją obecność zaznaczać właśnie w wątkach na forum. Ewentualnie później przenieść się z rozmowami na Discord.

Gdzie rewolta?

Gdańsk
5
21%
Poznań
8
33%
Wrocław
11
46%
 
Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
Nanwe
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 103
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Uczeń , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Nanwe »

Wychodzi na to że jednak nie za bardzo jestem w stanie udać się tam z wami. Połączenia kolejowe nie są jakoś szczególnie dobre stąd gdzie mieszkam i gdybym zdecydował się przyjechać miałbym czas od 12 do 16, a to tylko od pociągu do pociągu. Byłoby nawet w porządku gdybyście też byli w tych godzinach, ale większość jest znacznie później i z tego co widzę nawet byśmy nie zdążyli się poznać. Przy okazji ceny biletów też nie wyglądają zbyt zachęcająco. Z tych właśnie powodów niestety mnie tam nie będzie :( szkoda bo naprawdę chciałem się pojawić.
Awatar użytkownika
Lullasy
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 136
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Eugona
Profesje: Służący , Kurtyzana
Kontakt:

Post autor: Lullasy »

Potwierdzam obecność moją (Wenszu, kierownik do spraw genderu i (nie)równouprawnienia) oraz Erremira (Gołomp, po prostu gołomp)

Około 17 wyjedziemy z opola w stronę wrocłwawia, więc spodziewajcie się nas adekwatnie później :D

Wojenka tymczasem jest na wczasach w Chorwacji - czyli niestety nie będzie jej z nami - więc nie zdziwcie się, jak będę robił wszystkim zdjęcia co pięć sekund na miejscu - Poprosiła bowiem o raport ze spotkania ^^
Zablokowany

Wróć do „Zloty Granicowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości