Archiwum Alarańskie[KLASYCZNE PAPIEROWE RPG] Beszamel - propozycja!

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Patronicus
Błądzący na granicy światów
Posty: 10
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Duch Światłości
Profesje:
Kontakt:

[KLASYCZNE PAPIEROWE RPG] Beszamel - propozycja!

Post autor: Patronicus »

Cześć Wszystkim! :)

Wczorajsza, późno-nocna rozmowa na temat klasycznych papierowych RPGów przywiodła myśl, by spróbować zagrać razem W COŚ, znaleźć jednego MG i 3-4 graczy, którzy skłonni byliby poznać dość oryginalny świat stworzony w grze Beszamel.
Jest to komediowa wariacja łącząca świat fantasy z jedzeniem (nazwa zobowiązuje), stąd nikogo nie zdziwi np. wielka brokułowa puszcza, żywiołaki karmelu czy ogromne widelce służące gwardii królewskiej do obrony króla Gastropologusa II.

Z racji obycia z podręcznikiem, światem i większym doświadczeniem z wyżej wymienionym podręcznikiem, proponuję od siebie:

+ Fachową obsługę, doradztwo i wiedzę.
+ Kanał Discord na którym rozegralibyśmy sesję RPG.
+ Dostęp do podręcznika i karty postaci.
+ Prawdopodobnie spory ubaw.

Od siebie wymagam natomiast:
+ Sprawnego mikrofonu, słuchawek.
+ Chęci współuczestniczenia w zabawie.
+ Bez spinania poopska - Beszamel to świat dość lekki, w nim nie ma miejsca na liczenie kalkulatorem procentów szansy czy puszenie się wynikiem wyrzuconych kostek. Pamiętajmy, RPG są dla rozrywki, nie dla spinaczy. :)
+ Wolnego czasu umówionego wieczora (od 2 do 4 godzin spędzonych na sesji - zależnie od poziomu zaangażowania Nas wszystkich).

Mile widziane osoby doświadczone z RPG jak i te, które dopiero chcą zaangażować się w piwniczne zabawy. 0:)

Aby nie być gołosłownym, zachęcam do sprawdzenia Podręcznika w formacie PDF oraz Karty Postaci

Pojedynczego gracza dotyczy wyłącznie TRZYDZIEŚCI STRON tekstu, i to jeszcze opięte pokaźnym fontem oraz warstwami białej przestrzeni. System jest prosty i nastawiony na przygody. >:]
Awatar użytkownika
Silmara
Błądzący na granicy światów
Posty: 15
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Silmara »

Ja ze swojej strony jestem zainteresowana grą.

+Mam discorda
+Mam sprawny mikrofon
+Mam doświadczenie w graniu w papierowe rpg
+Absolutnie nie jestem nieśmiała
Awatar użytkownika
Ilian
Szukający Snów
Posty: 161
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ilian »

Chętnie :)
Jak będzie jakaś sesja, to śmiało pisać na pw/gg
Awatar użytkownika
Gongpao
Błądzący na granicy światów
Posty: 20
Rejestracja: 6 lat temu
Rasa: Górski Elf
Profesje: Badacz , Mieszczanin
Kontakt:

Post autor: Gongpao »

Jestem chętna!
Mam:
- ograniczone doświadczenie w papierowych RPG
- laptopa ze sprawnym mikrofonem
- więcej czasu niż mogłabym zliczyć i mniej pieniędzy niż byłoby sens liczyć, bom student
- bardzo na luzie podejście do sesji i własnych postaci, więc żadnego spinania poopska nie będzie ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość