Archiwum AlarańskieLoteria wydanie specjalne!

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Tesusil
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 109
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Włóczęga , Mieszczanin
Kontakt:

Loteria wydanie specjalne!

Post autor: Tesusil »

        W ramach podziękowań za zorganizowanie wspaniałej loterii fantowej, włożenie w to wiele czasu i wysiłku, organizujemy loterię tylko dla Frigg i Emeraldy. Jesteście boskie, wielbimy was.

ZASADY:

- Wybieracie losy, pisząc pod tym postem cyfrę od 1 do 16.
- Udział jedynie mogą wziąć Frigg i Esme, każda z nich może wziąć udział, wybierając jedną postać.
- W zabawie mogą brać udział tylko zaakceptowane KP.
- Postać, którą napiszecie w tym wątku jest postacią, która otrzyma nagrodę.
- Nagrody są przyznawane przez organizatorów poprzez edycję posta z losem.
- I co najważniejsze, NIE MA PUSTYCH LOSÓW!


Organizatorzy:

- Akkarin
- Callisto
- Conan
- Habentes
- Lullasy
- Niara
- Tesusil
Awatar użytkownika
Kavika
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 114
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Kavika »

hihih tak się cieszę z powodu twej loterii! Jeju, ludziska jesteście tacy kochani, na prawdę! Chciałabym Was wszystkich uściskać i utulać! Mała rzecz, a cieszy! Dziękuję wszystkim organizatorom za chęci :* nawet nie wiecie ile radości mi to dało! szczególnie, że na swój sposób czuję, że gdzieś w małym skrawku tego wpisu jest też rodzaj wdzięczności za pracę jaką włożyła głównie Esmeralda, a ja jestem jej giermkiem :3 jejciu! uwielbiam Was!

To poproszę w takim razie numerek 12, bo skoro dzisiaj mam urodziny, a nie ma numerku 24 to będzie 12ście, gdyż 12 grudnia mam imieniny (a poza tym to połowa wcześniejszej liczby)! Ku chwale mojej starości! Co wylosowałam dziubaski? <3


I dziękuję jeszcze raz! :*


Żaba [chowaniec] – płaz o zielonkawej skórze, który ma tendencje do siadania na ramieniu właściciela i zjadania owadów w jego otoczeniu.
Awatar użytkownika
Nadeya
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 57
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Centaur
Profesje: Włóczęga
Uwagi administracji: Użytkowniczka ma prawo posiadać w sumie 10 kont, z czego jeden slot, jest slotem dodatkowym, otrzymanym jako nagroda, za długie i sumienne wykonywanie pracy moderatora.
Kontakt:

Post autor: Nadeya »

Jejcia, jestem mega zaskoczona tym, kompletnie się tego nie spodziewałam i choć mówiliście o tym na sb to przez pewne moje doświadczenia myślałam że do tego nie dojdzie, ale jednak jest :3 Bardzo wam za to dziękuję, uśmiech mi teraz nie schodzi z twarzy :3 *tula wszystkich* :* :*

No to ten... moją ukochaną liczbą w dzieciństwie była 10, więc poproszę 10 ^^

Kamień [artefakt] – magiczny, owalny kamyk o kolorze ciemnego srebra, który po rzuceniu wybucha. Eksplozja nie jest zbyt silna, ale może zrobić krzywdę. Po wybuchu należy znaleźć „serce” przedmiotu, które jest koloru czarnego. Po kilku dniach przedmiot zregeneruje się wokół „serca”, zalecana jest ostrożność w użytkowaniu.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości