Archiwum AlarańskieJa i mój pluszak!

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Ja i mój pluszak!

Post autor: Frigg »

Jestem osobą nie posiadającą na obecną chwilę chowańca (niestety D:) więc aby w jakiś sposób ukryć swój kompleks i braki, postanowiłam stworzyć temat o równie ważnej tematyce, czyli PLUSZAKI!
Nie wierzę by na forum nie znalazła się żadna osoba nie posiadają swego własnego i osobistego pluszaka! Ja mam ich dosyć sporo, ale spośród nich są znajdują się dwa, które mają dla mnie wielkie, sentymentalne znaczenie.

Pierwszy z nich to pluszak o jakże ambitnym imieniu Pan Królik! (w dzieciństwie zamiennie również określany jako Pan Zając). Jest to właśnie mój pierwszy, osobisty pluszak. Dostałam go na pierwszy roczek! Przetrwał ze mną tyle lat, a jeszcze przed nim kawał drogi! Moja siostra dostała Panią Królikową, która malowała się w dwóch odcieniach różu. Także był zestaw!

Drugim pluszakiem jest miś polarny z Rosmanna xD Z nim kreuje się dziwna historia. Wydawałoby się dosyć smutna, skomplikowana i winien kojarzyć mi się z bólem i cierpieniem, ponieważ osoba, która mi go podarowała była... Cóż... Różniliśmy się znacząco. Jednak miś polarny zyskał niesamowitą chwałę w akademiku, w którym mieszkałam i po prostu wszyscy go pokochali! Łączy mnie z nim oraz z ludźmi tyle wspomnień, że trudno go jest nie pokochać! Nie sądziłam nawet, że pluszak jest w stanie tak diametralnie odmienić moje życie. przedstawiam Wam eleganckiego, jakże zdegenerowane mianowanego na mego syna, Lucjana Czarka K. ! (imię Czarek dostał od siatkarzy z Kalisza więc wiecie..solidna firma! haha!).


Obrazek

Obrazek

Obrazek


I na koniec pozdrowionka! Machają Wam!
Obrazek
Awatar użytkownika
Raena
Szukający Snów
Posty: 188
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Królikołak
Profesje:
Uwagi administracji: Konto Raena, jest prezentem urodzinowym dla użytkowniczki od administracji (z dnia 3.10.2013) i liczy się jako dodatkowy slot na postać. Raena (konto) jest postacią dodatkową, z czego wynika, że użytkowniczka może posiadać 7+1+1postaci na normalnych zasadach + 1 dodatkowych slotów, jeden jako prezent. Zatem użytkowniczka ma prawo posiadać razem 10 kont.
Kontakt:

Post autor: Raena »

Można? Można się wbić?
Ja pluszaków mam całkiem sporo. Niektóre tak stare jak ja, więc kawał historii :D
Ale mam taką swoją, małą kolekcję, którą wrzuciłam na fb, ale w sumie co mi szkodzi wrzucić i tutaj, bo kto nie lubi pluszaków? xD

Jako, że mówi się na mnie Królik, a to wzięło się właśnie z Granicy, to jestem w posiadaniu kilku króliczków, które są prezentami :D (jednego kupiłam sama, własnymi łapkami). Oprócz nich mam jeszcze inne, królicze gadżety, nie wszystkie są odpowiednie do pokazania tutaj, także ten. Oto moja kolekcja, za którą dziękuję tym, co mi je sprezentowali :D (miałam nawet własną, poznańską armię królików, tak tak, to nie kłamstwo!):

Każdy z tych króliczków ma swoją, krótką historię związaną z osobami, które obdarowały mnie nimi.

Kicaki
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości