Góra PrzeznaczeniaNie masz z kim pisać?

Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Nie masz z kim pisać?

Post autor: Niara »

Jeżeli jesteś nowy albo właśnie straciłeś swoich towarzyszy w przygodzie. Szukasz ciekawych osób do pisania. Nie było Cię długo i Twój wątek umarł. Tutaj możesz napisać post w poszukiwaniu nowego towarzystwa lub po prostu przejrzeć wątek i napisać do osób, które już szukają towarzyszy.

ZASADY:
W tym temacie obowiązują trzy podstawowe zasady:

1) Zawsze używajcie w postach podanego niżej szablonu.
2) Kiedy znajdziecie już towarzystwo musicie zmienić tutaj status na NIEAKTUALNY. Koniecznie. Jeśli notorycznie będziecie zapominać zmienić status w wątku zrobi się bałagan, a moderatorzy zaczną was upominać na PW.
3) Ogłoszenia, które mają więcej niż 4 tygodnie będą usuwane, chyba że ktoś poprosi o przedłużenie tego czasu - w tym celu należy pisać do Sanayi.

Szablon postu:

Ogólne: Na samej górze piszecie ogólnie kogo szukacie, jaka jest wasza postać. Czego oczekujecie itp. To co uważacie za słuszne.

Kontakt: Tutaj dajecie znać, czy preferujecie kontakt przez PW na forum, czy może jakąś inną formę.

Częstotliwość odpisywania: Dobrze jest poinformować potencjalnych towarzyszy jak często jesteśmy w stanie odpisywać: raz na dzień, raz na trzy dni, a może raz w tygodniu.

Lokacja: Jakie miejsca na mapie wchodzą w grę, w które jesteście w stanie przybyć swoją postacią, a w które nie. Można też wpisać "obojętne".

Rasa: Rasy postaci, z którymi jesteście w stanie pisać lub te, z którymi kategorycznie wasza postać nie chce się spotkać.

Płeć: Preferowana płeć towarzyszy. Czy szukacie do wątku raczej postaci żeńskich, a może wolicie męską przygodę.

Typ fabuły: Tutaj możecie wpisać np. walki, ucieczka, obrona, w zależności od tego czy chcecie raczej pisać spokojną sesję przy ognisku czy rzucić się w wir walki. Oczywiście można też wpisać tu znacznik: Obojętne.

Pozostałe: Tutaj rzecz jasna wpisujecie wszystko inne czego nie dało się zawrzeć powyżej, a uważacie za bardzo ważne dla fabuły i towarzystwa jakiego szukacie.

Status: AKTUALNE/NIEAKTUALNE – oczywiście kiedy szukacie wątku jako status wpisujecie AKTUALNE. Jednak kiedy znajdziecie już wątek, należy zmienić tutaj status na NIEAKTUALNE. Dlaczego? Ponieważ, w momencie kiedy go zmienicie post zostanie usunięty, dzięki temu w temacie będą widnieć zawsze aktualne ogłoszenia.

Szablon:

Kod: Zaznacz cały

[b][color=#99CCFF]Ogólne:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Kontakt:[/color][/b] 

[b][color=#99CCFF]Częstotliwość odpisywania:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Lokacja:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Rasa:[/color][/b] 

[b][color=#99CCFF]Płeć:[/color][/b] 

[b][color=#99CCFF]Typ fabuły:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Pozostałe:[/color][/b] 

[b][color=#99CCFF]Status:[/color][/b] AKTUALNE
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Vasko
Szukający drogi
Posty: 34
Rejestracja: 4 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Zwiadowca , Szpieg , Włóczęga
Kontakt:

Post autor: Vasko »

Ogólne: Mile widziane towarzystwo dla obłąkanego włóczęgi. Może to być krótki wątek, wyłącznie przelotna znajomość na zasadzie użyczenia mu kąta do spania na kilka dni i poczęstowanie kawałkiem chleba, a równie dobrze może to być dłuższa historia, podczas której Vasko mógłby nauczyć się kontrolować swoją własną, niestabilną magię. Wojownik z niego żaden i w razie kłopotów stara się ratować ucieczką, ale już jako informator nie ma sobie równych. A przynajmniej w znanej sobie okolicy.

Kontakt: PW do River, GG lub Discord

Częstotliwość odpisywania: Chciałabym wrócić do pisania po długiej przerwie, więc na rozgrzewkę myślę raz na tydzień/dwa. Choć wszystko zależy od samego wątku ;)

Lokacja: Vasko nie kontroluje swojej magii, więc może go przez przypadek teleportować gdziekolwiek.

Rasa: Dowolna, choć postacie z wyczulonym węchem mogą mieć ciężko przy Vasko. Żyjąc na ulicy, trudno odpowiednio zadbać o higienę osobistą.

Płeć: Dowolna

Typ fabuły: Epickie bitwy odpadają, bo Vasko jeśli nie ucieknie, to schowa się gdzieś i będzie tak siedział póki zagrożenie nie minie. Może to być, jak już wspomniałam, wzięcie chłopaka pod swoje skrzydła, by nauczyć go jak w ogóle posługiwać się magią, a nie być skazanym na jej przypadkowe użycia. Albo wręcz odwrotnie to on mógłby pomóc komuś jako informator/przewodnik za kilka ruenów.

Pozostałe: Wszelkie pytania i wątpliwości można omówić przez PW albo komunikatory.

Status: AKTUALNE
Awatar użytkownika
Ishrell
Zbłąkana Dusza
Posty: 3
Rejestracja: 5 miesiące temu
Rasa: Palladyn
Profesje: Wojownik , Kapłan , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Ishrell »

Hej.

Ogólne: Szukam postaci nie będącej piekielnikiem do gry. Postaci o charakterze dobrym lub neutralnym. Powinna sama umieć zadbać o siebie. Wolałabym, żeby moja postać nie występowała w wątku w roli opiekuna lub nauczyciela, a raczej równego towarzysza podróży. Zdecydowanie wolę fabułę, w której coś się dzieje, żeby nie sprowadzać całości do wymiany zdań na trakcie. Moja postać to paladyn, więc myślę o pewnej ilości walki ze złem. Mniejszej lub większej.

Kontakt: Na prywatnej wiadomości.

Częstotliwość odpisywania: Ponieważ miałam sporą przerwę od pisania, będę potrzebować czasu na odpowiedź. Także nie będzie kilku odpowiedzi na tydzień.

Lokacja: Dowolna.

Rasa: Każda z wyjątkiem piekielnych.

Płeć: Żeńska, nijaka lub męska.

Typ fabuły: Przygoda. Ish podróżuje od wielu lat wspomagając napotkanych mieszkańców miast i wsi oraz walcząc ze złem i niesprawiedliwością. Taki klimat.

Pozostałe: Bardzo zależy mi na czynnym udziale mojego potencjalnego współgracza/czki w tworzeniu fabuły. Lubię pisać, ale co dwie głowy to nie jedna.

Status: NIEAKTUALNE
Ostatnio edytowane przez Ishrell 1 miesiąc temu, edytowano łącznie 1 raz.
"Go tell that long tongue liar, go and tell that midnight rider
Tell the rambler, the gambler, the back biter
Tell'em that god's gonna cut'em down"
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

memberlist.php?mode=viewprofile&u=4222

Ogólne: Szukam kogoś do lekkiego wątku z chaotyczną pokuską.

Kontakt: PW na Esmeraldę/discord/fb/gg

Częstotliwość odpisywania: Różnie, zależnie od sytuacji ale staram się w miarę regularnie.

Lokacja: Obojętna

Rasa: Obojętna, Rozalie nie przeszkadzaliby nawet niebianie.

Płeć: Obojętne

Typ fabuły: Komediowa przygodówka

Pozostałe: Magia chaosu Rozalie jest nieprzewidywalna, jej charakter też. Wszystko może się zdarzyć >:)

Status: AKTUALNE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Góra Przeznaczenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości