Archiwum AlarańskieProśby do Pani Losu

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Prośby do Pani Losu

Post autor: Niara »

Tu umieszczamy wszelkie prośby dotyczące interwencji Pani Losu.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Dwayne
Szukający drogi
Posty: 29
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Dwayne »

Szanowna Pani Losu!

Chciałabym prosić o wybawienie mnie z tego tematu, ponieważ mój rozmówca nie odpowiada od pewnego czasu, a ja nie chciałabym tkwić tam wiecznie.

Z wyrazami szacunku, Dwayne
Saygha
Błądzący na granicy światów
Posty: 12
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Saygha »

Prosiłabym o niemal boską interwencję Pani Losu w tym wątku - http://forum.granica-pbf.pl/viewtopic.p ... 784#p11784 gdyż mojego rozmówcy wcięło gdzieś od kwietnia, a ja chciałabym dokończyć przygodę i ruszyć dalej.
Dziękuję.
To nałóg, który trudno jest rzucić. Jeden oddech nie wystarcza. Odkrywasz, że chcesz zaczerpnąć następny.
Chaldrion
Szukający drogi
Posty: 47
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Chaldrion »

Proszę o wybawienie mnie i Ernei z tąd, jako że Mirva od dawna nie wchodzi na forum.
Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Meallia
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 97
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Meallia »

Bardzo proszę o uwolnienie mnie z tego tematu, gdyż moi rozmówcy od dawna mi nie odpisują. Z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
Lentir
Senna Zjawa
Posty: 274
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemoraianin
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lentir »

Miałbym prośbę do Pani Losu czy mogłaby mi w temacie zrobić jakąś akcję lub skierować do mnie jakąś postać osobę do wspólnej przygody.

P.S Z góry za to dziekuje.
Grzechem nie jest upaść. Grzechem jest upaść i się nie podnieść.
Awatar użytkownika
Lentir
Senna Zjawa
Posty: 274
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemoraianin
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lentir »

Mam prośbę żeby Pani Losu przeniosła mnie z tego tematu http://forum.granica-pbf.pl/viewtopic.p ... 702#p17702
do jakiegoś innego lub utworzyła nowy w nowej krainie. Swoja prośbę tą motywuję tym, że mój towarzysz podróży dawno nie odpisuje.
Grzechem nie jest upaść. Grzechem jest upaść i się nie podnieść.
Awatar użytkownika
Chors
Szukający Snów
Posty: 157
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wilkołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Chors »

Miałbym ogromna prośbę do Pani Losu aby wydostała mnie z tego tematu :
http://forum.granica-pbf.pl/viewtopic.p ... 240#p17240

Prośbę swą motywuje tym, że mój towarzysz nie odzywa się już około 2 miesięcy.
Awatar użytkownika
Death
Szukający Snów
Posty: 183
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Przemieniona, dawniej pół elf, p
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Death »

Mam prośbę, do Pani Losu, by poprowadziła akcję w tym temacie lub przeniosła Death, Haike i Yorino w inne miejsce (obojętne jakie).
*
- A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć.

"Czarodzicielstwo", Terry Pratchett
Awatar użytkownika
Tallana
Błądzący na granicy światów
Posty: 18
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Tallana »

Modlę się do Pani Losu o wybawienie mnie z tego - http://forum.granica-pbf.pl/viewtopic.p ... 715#p18715 - tematu, gdyż Aguś mnie ignoruje od (prawie) miesiaca. Z góry dziękuję.
Awatar użytkownika
Eilein
Szukający drogi
Posty: 42
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wróżka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Eilein »

Uprzejmie proszę o wysupłanie mnie z tego wątku: http://forum.granica-pbf.pl/viewtopic.php?f=70&t=1319
Moja towarzyszka nie ma bowiem prawie w ogóle dostępu do internetu i otwarcie przyznała, że ten wątek jest martwy.
Z góry dziękuję :)
Awatar użytkownika
Pani Losu
Splatający Przeznaczenie
Posty: 637
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Pani Losu »

W razie jakichkolwiek zmian w prośbach - proszę edytować posty. Niestety chwilowo był poślizg z mej strony, ze względu na pracę. Ale już jestem z powrotem. :)

Jak coś można tez pisać do mnie na gg - 4332478
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Anabde
Szukający Snów
Posty: 183
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Nekromanta
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Anabde »

Prosilibyśmy o usunięcie z wątku Larkina. Konto Larkina zostało usunięte, więc nie mamy jak kontynuować gry.
Klik
Nienormalni winni trzymać się razem.
Awatar użytkownika
Cillian
Szukający Snów
Posty: 179
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:

Post autor: Cillian »

Mógłby mnie ktoś usunąć z tego wątku? Nie chcę go stopować, a że na jakiś czas odpuszczam sobie granie, nie chcę wracając dowiedzieć się, iż moja postać została przykładowo zabita przez jakiegoś trolla. Proponuję niezobowiązującą teleportację ;]

Z góry bardzo thanks...
*Bryza* "I don't know half of you half as well as I should like, and I like less than half of you half as well as you deserve..."
Adria
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 64
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Czarodziejka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Adria »

Ja również proszę o uwolnienie z tematu. Siedzę w nim od dłuższego czasu, straciłam wenę na pisanie. Także moi towarzysze jakoś też nie kwapią się do odpisów. Oto link klik
Awatar użytkownika
Katherine
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Elf Leśny
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Katherine »

Proszę o usunięciu mnie z tego wątku, gdyż moi rozmówcy od dawna mi nie odpisują. Z góry dziękuję


Edit : Prośba spełniona - rozwinięcie wątku zależy od postaci. Mozę uciec z niego / lub popisać trochę ze mną.
- Darogan (Pani Losu )
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości