Góra PrzeznaczeniaNie masz z kim pisać?

Off-topic: Tu można porozmawiać na tematy nie związane bezpośrednio z grą.
Miejsce spotkań wszystkich ras, tutaj odbywają się rozmowy na wszystkie tematy, istot ze wszystkich światów. Potężna magia drzemiąca we wnętrzu tej góry sprawia, iż żadna krew nie może zostać tutaj przelana, dzięki czemu jest miejscem bezpiecznym dla każdego.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Nie masz z kim pisać?

Post autor: Niara »

Jeżeli jesteś nowy albo właśnie straciłeś swoich towarzyszy w przygodzie. Szukasz ciekawych osób do pisania. Nie było Cię długo i Twój wątek umarł. Tutaj możesz napisać post w poszukiwaniu nowego towarzystwa lub po prostu przejrzeć wątek i napisać do osób, które już szukają towarzyszy.

ZASADY:
W tym temacie obowiązują trzy podstawowe zasady:

1) Zawsze używajcie w postach podanego niżej szablonu.
2) Kiedy znajdziecie już towarzystwo musicie zmienić tutaj status na NIEAKTUALNY. Koniecznie. Jeśli notorycznie będziecie zapominać zmienić status w wątku zrobi się bałagan, a moderatorzy zaczną was upominać na PW.
3) Ogłoszenia, które mają więcej niż 4 tygodnie będą usuwane, chyba że ktoś poprosi o przedłużenie tego czasu - w tym celu należy pisać do Sanayi.

Szablon postu:

Ogólne: Na samej górze piszecie ogólnie kogo szukacie, jaka jest wasza postać. Czego oczekujecie itp. To co uważacie za słuszne.

Kontakt: Tutaj dajecie znać, czy preferujecie kontakt przez PW na forum, czy może jakąś inną formę.

Częstotliwość odpisywania: Dobrze jest poinformować potencjalnych towarzyszy jak często jesteśmy w stanie odpisywać: raz na dzień, raz na trzy dni, a może raz w tygodniu.

Lokacja: Jakie miejsca na mapie wchodzą w grę, w które jesteście w stanie przybyć swoja postacią, a w które nie. Można też wpisać obojętne.

Rasa: Rasy postaci, z którymi jesteście w stanie pisać, lub te, z którymi kategorycznie wasza postać nie chce się spotkać.

Płeć: Preferowana płeć towarzyszy. Czy szukacie do wątku raczej postaci, żeńskich, a może wolicie męską przygodę.
Typ fabuły: Tutaj możecie wpisać np. walki, ucieczka, obrona, w zależności od tego czy chcecie raczej pisać spokojną sesję przy ognisku czy rzucić się w wir walki. Oczywiście można też wpisać tu znacznik: Obojętne.

Pozostałe: Tutaj rzecz jasna wpisujecie wszystko inne czego nie dało się zawrzeć powyżej, a uważacie za bardzo ważne dla fabuły i towarzystwa jakiego szukacie.

Status: AKTUALNE/NIEAKTUALNE – oczywiście kiedy szukacie wątku jako status wpisujecie AKTUALNE. Jednak kiedy znajdziecie już wątek, należy zmienić tutaj status na NIEAKTUALNE. Dlaczego? Ponieważ, w momencie kiedy go zmienicie post zostanie usunięty, dzięki temu w temacie będą widnieć zawsze aktualne ogłoszenia.

Szablon:

Kod: Zaznacz cały

[b][color=#99CCFF]Ogólne:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Kontakt:[/color][/b] 

[b][color=#99CCFF]Częstotliwość odpisywania:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Lokacja:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Rasa:[/color][/b] 

[b][color=#99CCFF]Płeć:[/color][/b] 

[b][color=#99CCFF]Typ fabuły:[/color][/b]

[b][color=#99CCFF]Pozostałe:[/color][/b] 

[b][color=#99CCFF]Status:[/color][/b] AKTUALNE
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."
Awatar użytkownika
Arrika
Zbłąkana Dusza
Kontakt:

Post autor: Arrika »

Ogólne: Arrika :arrika jest medykiem, bardzo dobrze wykształconym medykiem. Leczy zwierzęta i ludzi. Tak, zwierzęta są raczej na pierwszym miejscu. Mieszka sobie w Turmalii i ma szpital dla zwierzaków, ale ludzi też kroi w razie potrzeby. W Turmalii mają Arri za dobrą lekarkę, medyczkę, zielarkę, chirurga, położną. Ale taką normalną, swojską dziewczynę. Nikt nie wie, że Arrika jest wysoko urodzoną szlachcianką i przez 30 lat rektorem Uniwersytety Medycznego w Kryształowym Królestwie. Ari ma prawdopodobnie najwyższe wykształcenie medyczne w Turmalii, ale o tym nikt nie wie. Przedstawia się swoim prawdziwym imieniem, ale nie używa przedrostka przed nazwiskiem, ani pełnego nazwiska.

Kontakt: PW na Niarę, GG: 13607573 FB: Aneta Kus (profilowe z rudymi włosami i lisem na poduszce)

Częstotliwość odpisywania:No to jest różnie, czasem mam wenę i trzaskam posta codziennie (albo i 3 razy dziennie), a czasem po 2 tygodniach. Jeśli mam dłuższą przerwę, bo np. jestem chora (a bywam zazwyczaj dość mocno chora), to daję znać, czy jeśli nie mam czasu, to też. Zawsze daję znać, że mnie nie będzie, co robię, kiedy planuję odpisać, dlaczego nie odpisuję. Nie ma tak, że kontakt się ze mną urywa.

Lokacja: Turmalia, tam Arrika ma swój dom, szpital, gabinet, przybytek "Ranna Kózka"

Rasa: W zasadzie dowolna, tyle, że ze złolami Ari się nie dogada, bo dobra z niej dziewczyna. Do walki się nie nadaje zupełnie, jest do kitu fizycznie. Ale bebechy i krew jej nie brzydzą. Generalnie fajnie by było rozegrać przynajmniej początkową sesję w Turmalii.

Typ fabuły: Obyczajowa, przygodowa, Arrika jest lekarzem zwierząt i ludzi, więc przyjmie poród krowy, zoperuje złamaną nogę kota. Na ludziach też przeprowadza zabiegi i operacje. Ale chętnie wylezie ze swojego domu i gdzieś kogoś spotka. A może potem ruszy na przygodę. Byle nie walka. Ona może stać z boku jak inni się tłuką, a potem ponaprawiać swoich, ale sama walczyć nie potrafi.

Pozostałe: Chyba wszystko już napisałam, a w razie pytań to można już bezpośrednio pisać :)

Status: AKTUALNE
Awatar użytkownika
Villemo
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Kontakt:

Post autor: Villemo »

Ogólne: Ogłoszenie numer 2. Uwielbiam postać Villemo :villemo wiele razem przeszłyśmy, niestety od dłuższego czasu kobieta jest w zawieszeniu. Ma dwie, właściwie już dorosłe córki, które są postaciami na forum. Ale niestety nie mam jak z nimi pisać. Raia, to postać naszej Gwennie, a Astra, niestety jest od dłuższego czasu niczyja. KP ma dość ubogą. Jeżeli ktoś chciałby ją przejąć to byłoby super. Mam do niej dostęp. Sama ze sobą grać nie będę. Astrą miała grać Enadelia, ale ona nie uczestniczy już w forum, napisała kilka postów i postać została złożona w moje ręce. Także jeżeli ktoś miałby ochotę pograć ze mną Astrą, to dajcie znać.

Kontakt: PW na Niarę, GG: 13607573 FB: Aneta Kus (profilowe z rudymi włosami i lisem na poduszce)

Częstotliwość odpisywania:Tak samo jak u Arriki: Jest różnie, czasem mam wenę i trzaskam posta codziennie (albo i 3 razy dziennie), a czasem po 2 tygodniach. Jeśli mam dłuższą przerwę, bo np. jestem chora (a bywam zazwyczaj dość mocno chora), to daję znać, czy jeśli nie mam czasu, to też. Zawsze daję znać, że mnie nie będzie, co robię, kiedy planuję odpisać, dlaczego nie odpisuję. Nie ma tak, że kontakt się ze mną urywa.

Lokacja:Mogę właściwie wsadzić Villemo gdziekolwiek.

Rasa: Dowolna. Vi to twarda babka i radziła sobie w najróżniejszych sytuacjach. Jest arystokratką, ale to nie znaczy, że nie umie walczyć. Odnajdzie się z różnymi rasami - tak myślę.

Typ fabuły: W zasadzie każdy. Obyczajówka, przygoda, trochę walki, nawet szukanie artefaktu w podziemiach jeśli znajdzie się dobry powód. Podróż z wybojami, choćby na statku.

Pozostałe: Vi to moja ukochana postać i bardzo mi zależy żeby ją uaktywnić, w jakimś fajnym wątku. Pójść z nią do przodu. Ruszyć ją! Tęsknię za pisaniem tą postacią po prostu. Fajnie by było cokolwiek nią napisać.

Status: AKTUALNE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Góra Przeznaczenia”