Pierwsze zadanie.


Szlak którym podążają druidzi do swoich mieszkań położonych wysoko w górach. Pustelnicy zbierają tu najrzadsze zioła. Ten właśnie szlak jest miejscem gdzie znaleźć można rośliny których poszukują druidzi z innych cześć świata, jednak żaden z nich nie ma odwagi wypuszczać się z wyprawą w te niebezpieczne góry.

Postprzez Rexana » Śr cze 15, 2011 5:06 pm

Polana pośród drzew, porośnięta w całości ziołami, wyglądała spokojnie i niegroźnie. Coś jednak zaczęło mącić ciszę wokół. Zza drzew dobiegał przybliżający się stukot kopyt i ciche sunięcie kół wozu. Gdy był już bardzo blisko polany, zatrzymał się, a ze stołka zsiadła piękna kobieta o fioletowych włosach, takich samych oczach i pawich skrzydłach wyrastających z pleców. Odziana w piękną zieloną suknię, emanowała opanowaniem, ale także czujnością. Rozejrzała się ukradkiem i wsiadła na tył wozu. Zaraz potem wróciła z małą torbą i papirusem. List ten otrzymała już dawno temu od swej nieżyjącej krewnej, Arweny. Była w nim zawarta prośba o wyjazd do Gór Druidów i znalezienie ziół. Rexana (tak nazywała się zmiennokształtna) dziwiła się, że postąpiła zgodnie z zaleceniami adresata. Nie miała pewności, że naprawdę został on napisany przez Arwenę, ale coś jej mówiło, że tak. Ruszyła w stronę najbardziej zapuszczonych ziół. Nie miała wątpliwości, że tam znajdzie psią wiśnię, lulka jadowitego i jaskra ostrego, ponieważ były one trujące, a mało osób takowych szuka. Szybkim krokiem ruszyła w ich stronę, ale zatrzymała się słysząc obce kroki za sobą.
Avatar użytkownika
Rexana
Zbłąkana Dusza
 
Rasa: Zmiennokształtna
Aura: Cynowa aura o przeciętnej sile i szafirowej poświacie. Wokół niej słychać harmonijną melodię płynnie przechodzącą z jednego tonu w drugi. Wydziela zapach mokrej ziemi i sierści. W dotyku jest giętka, ostra i gładka a w smaku gorzko-kwaśna.
Wygląd: Rexana ma piękne, smukłe ciało w morelowym odcieniu. Jej skóra jest delikatna i miękka. Kręcone włosy w kolorze ciemnego fioletu, ma zawsze pięknie
ułożone. Jej twarz ma idealne rysy, kości policzkowe są mocno zarysowane, a uszy lekko spiczaste, po matce elfce. Spojrzenia przyciągają jej duże,
wspaniałe, fioletowe oczy i pełne, różowe usta. Zawsze ma na sobie piękne, ...
(Więcej)

Powrót do Szlak Ziół

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron