Szlak Ziół[Korytarz ze schodami] "Trzeba jej pomóc"

Szlak którym podążają druidzi do swoich mieszkań położonych wysoko w górach. Pustelnicy zbierają tu najrzadsze zioła. Ten właśnie szlak jest miejscem gdzie znaleźć można rośliny których poszukują druidzi z innych cześć świata, jednak żaden z nich nie ma odwagi wypuszczać się z wyprawą w te niebezpieczne góry.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

[Korytarz ze schodami] "Trzeba jej pomóc"

Post autor: Niara »

Niara pu¶ci³a w koñcu d³oñ Rizochiego. Stali w ma³ym ciemnym korytarzu ³±cz±cym salon z sypialni±. Znajdowa³y siê tutaj tylko schody na górê i drzwi do sypialni w której spa³a Niara. Dziewczyna stanê³a przy ¶cianie. Tak naprawdê nadal nie wiedzia³a co ma mu powiedzieæ.

- To nie jest zwyk³y anio³ - wykrztusi³a w koñcu z siebie, stara³a siê mówiæ jak najciszej - Nale¿ny do jakiego¶ wy¿szego rzêdu wys³anników Stwórcy. Nie mo¿na pozwoliæ by dotar³ do Kyrie, je¿eli nie bêdzie chcia³a wróciæ na ¶cie¿kê wytyczon± przez Pana... wiesz co mo¿e siê staæ? W najlepszym przypadku "odbior±" jej skrzyd³a, w najgorszym... bêd± ja torturowaæ, a w koñcu str±c± do Otch³ani. Nie mogê pozwoliæ by co¶ takiego przytrafi³o siê Kyrie. Nie jej. Trzeba jej pomóc. Niech sama podejmie decyzje o swoim ¿yciu, ale z dala od Najwy¿szego. Nadal jest anio³em, je¶li kolejny raz przeciwstawi siê Panu... nie bêdzie dla niej ratunku... nie bêdzie mog³a zostaæ nawet cz³owiekiem... On j± zabije.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Niara s³ucha³a uwa¿nie s³ów Rizochiego. Nie wiedzia³a nic o tym ¿e walczy³ z anio³em wiedzia³a jednak ¿e tego móg³ nie zdo³aæ pokonaæ.

- Bojê siê o ni±... O Ciebie z reszt± te¿... - szepnê³a - Nie wiem czy podró¿ z tym... anio³em, jest bezpieczna, on nie zawaha siê przed niczym, z reszt± wiesz. Kyrie powinna siê ukryæ, problem w tym, ¿e nie znam miejsca w którym Najwy¿szy nie mia³ by swych mocy. Musia³a by j± chroniæ jaka¶ potê¿na si³a by nie mia³ nad ni± w³adzy. Tak± magi± w³adaj± tylko wielcy czarodzieje, smoki i królowie elfów.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Niara zamy¶li³a siê na d³u¿sz± chwilê.

- Wiêc dobrze. Id¼ z nim, ale uwa¿aj na siebie i na Kyrie, je¶li ona ju¿ podjê³a decyzjê, która w przekonaniu Najwy¿szego jest... z³a... - nie dokoñczy³a. - Po portu id¼.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Niara odwzajemni³a u¶cisk, nie uda³o jej siê jednak ukryæ smutku i troski jaki malowa³ siê na jej twarzy. patrzy³a jak Rizochi znika za drzwiami. Opar³a plecy o ¶cianê.

- Co robiæ? ... - mruknê³a sama do siebie. Nie mia³a pojêcia co dalej. Rizochi wyszed³ z Wys³annikiem Pana szukaæ Kyrie. Ona zosta³a, mimo to chcia³a pomóc tylko jak?

Nagle co¶ za¶wita³o w g³owie dziewczyny.

- Zora! Tylko jak sprawiæ by siê tutaj zjawi³ - westchnê³a ciê¿ko, znalaz³a rozwi±zanie, ale teraz nie wiedzia³a jak przywo³aæ Zorê. Wszystko zdawa³o siê co raz bardziej zapêtlaæ.


***

Nagle dziewczyna us³ysza³a huk dochodz±cy sprzed domu. Wiele nie my¶l±c wbieg³a do sypialni doby³a miecza i wybieg³a na zewn±trz.

Ci±g dalszy
Zablokowany

Wróć do „Szlak Ziół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości