Archiwum projektówAtlas Roślin - Runda 2

Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Atlas Roślin - Runda 2

Post autor: Niara »

O CO CHODZI:
W temacie znajdują się grafiki różnych roślin, które docelowo mają trafić do Atlasu Roślin w Grymuarze. Grafika całości jest pomniejszona i dopasowana do forum, po otworzeniu jej (prawy przycisk myszy -> pokaż obraz) pokaże się ona w rozdzielczości docelowej, w której każdy obrazek ma rozmiar 400x533 px. Waszym zadaniem jest opisanie wybranej rośliny, lub roślin. Jeżeli ktoś potrzebuje większej wersji grafiki może napisać do mnie na PW2

ZASADY:
1. Można wybrać więcej niż jedną grafikę.
2. Po wybraniu grafiki należy wpisać w poście, którą chcecie dla siebie: Biorę 2, Dla mnie 9 i 11, Ja 7,13 i 1 i tym podobne. Wtedy wiadomo, że grafika jest zaklepana. Dodatkowo na dużej grafice skreślam te, które ktoś już "przygarnął" :)
3. Specyfikację znajdziecie w Atlas Roślin, w Grymuarze. Wystarczy kliknąć w dowolny artykuł.
4. Opisany przedmiot proszę o wysyłanie na adres mail: granicapbf@gmail.com (na mailu jest mi łatwiej posortować wasze prace), w wyjątkowych przypadkach można wysyłać je na PW.
5. Proszę byście nie używali w opisach tabulatorów. Powodują one, że tekst w grymuarze zmienia się w cytat, bez nich będzie mi po prostu łatwiej dodać wasz opis.
6. Najlepsze są teksty bez zbędnego formatowania, ponieważ przy dodawaniu i tak muszę sformatować go pod grymuar.
Skoro jesteśmy w tematach ero-storczyków i wesołych grzybków, uznałam, że nie będę czekać z wrzuceniem kolejnej rudny, tylko przysiądę i zrobię ją od razu. Rzucam Wam na pożarcie grzybki, kwiatki i liście. W każdym świecie są używki i powiedzmy wprost, nie tylko o alkohol tu chodzi. Ziółka do nabijania fajek, jajecznica z grzybkami, okadzanie się, wdychanie oparów, miksturki, kremy, maści, pasty. Generalnie substancje psychoaktywne. Jeśli zaś chodzi o wszelkie ero - miody, napoje, kremiki, maści na ujędrnianie ciała, tudzież czasowe powiększanie pewnych miejsc, potencję i inne tego typu - możecie śmiało chwytać roślinki i opisywać także takie ich właściwości. Tylko ze smakiem.
Oczywiście to nie jest tak, że każda roślina z zestawu musi mieć wyżej wymienione cechy, jeśli ktoś ma ochotę opisać jakąkolwiek z nich w inny sposób to nie ma problemu :)

Storczyk z wampirzymi zębami z dedykacją specjalną dla Medzia :)
:) <3

Obrazek
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Biorę 1, 4, 10, 12, 15. Potem kolejny szaber tego, co zostanie.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

ZAMYKAM. Projekt tymczasowo wstrzymany.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum projektów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość