Archiwum projektówBestiariusz - Runda 1

Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Bestiariusz - Runda 1

Post autor: Niara »

Wstęp: Te poprzednie tematy miałam jakoś nieskoordynowane. Każdy inny tytuł. W roślinach, w jednym temacie dwie rundy. Bestie podzielone na dwie kategorie. Uznałam, że trzeba to jakoś ujednolicić. Także zeruję licznik i wszystko będzie szło od 1 rundy, a stare tematy będą wkrótce przerzucone do mini archiwum w tym dziale. W każdej rundzie będę kopiować zasady i informację jak działa temat :)

O CO CHODZI:
W temacie znajdują się grafiki różnych stworów, które docelowo mają trafić do bestiariusza. Grafika całości jest pomniejszona i dopasowana do forum, po otworzeniu jej (prawy przycisk myszy -> pokaż obraz) pokaże się ona w rozdzielczości docelowej, w której każdy obrazek ma rozmiar 400x533 px. Waszym zadaniem jest opisanie wybranego stwora, lub stworów, które wybierzecie. Jeżeli ktoś potrzebuje większej wersji grafiki może napisać do mnie na PW2

ZASADY:
1. Można wybrać więcej niż jedną grafikę.
2. Po wybraniu grafiki należy wpisać w poście, którą chcecie dla siebie: Biorę 2, Dla mnie 9 i 11, Ja 7,13 i 1 i tym podobne. Wtedy wiadomo, że grafika jest zaklepana. Dodatkowo na dużej grafice skreślam te, które ktoś już "przygarnął" :)
3. Specyfikację znajdziecie w Bestiariuszu, w Grymuarze. Wystarczy kliknąć w dowolny artykuł.
4. Opisanego stworka proszę o wysyłanie na adres mail: granicapbf@gmail.com (na mailu jest mi łatwiej posortować wasze prace), w wyjątkowych przypadkach można wysyłać je na PW.
5. Proszę byście nie używali w opisach tabulatorów. Powodują one, że tekst w grymuarze zmienia się w cytat, bez nich będzie mi po prostu łatwiej dodać wasz opis.
6. Najlepsze są teksty bez zbędnego formatowania, ponieważ przy dodawaniu i tak muszę sformatować go pod grymuar.
Poniżej nowy zestaw grafik, mam nadzieję, że przypasuje wam bardziej niż poprzedni. Starałam się wybrać różne gatunki, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. No i jest on znacznie większy niż te poprzednie, ale jak już było wspomniane, po otwarciu grafiki są większe. Wcześniej były miniaturkami docelowych :) <3

Obrazek
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Biorę 9 i 13.
Awatar użytkownika
Iaskel
Szukający drogi
Posty: 49
Rejestracja: 5 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Uzdrowiciel , Zielarz , Mag
Kontakt:

Post autor: Iaskel »

Poproszę 4, 10 i 12.
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 431
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

Póki co wezmę tylko 8.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

ZAMYKAM. Projekt tymczasowo wstrzymany.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum projektów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości