Wodospad Snów[Las przy wodospadzie] Ostateczne rozstanie.

Wodospad Snów położony jest na granicy Szepczącego Lasu, niedaleko miasta Menaos. Wodospad jest schronieniem dla leśnych zwierząt, a w skale pod nim znajduje się grota którą zamieszkuje ogromny, ale przyjazny biały smok Zora. Dolina wodospadu jest pełna potliwych chochlików i zwierząt, czasem zaglądają tu druidzi w poszukiwaniu szkarłatnych grzybów, które można znaleźć tylko tutaj.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

[Las przy wodospadzie] Ostateczne rozstanie.

Post autor: Niara »

Niara zeszła w dół ku wyjściu z groty. Strumienie lodowatej wody uderzały w ramiona anielicy kiedy ta przechodziła przez ścianę spadającej z góry wody. Rizochi szedł za nią.

Księżyc tej nocy zdawał się świecić tak jasno jak nigdy dotąd. W każdej kropli wody spadające z wodospadu mieniły się iskry księżycowego blasku. Nie było wiatru, a grzmot spadającej wody, pod osłoną nocy, wydawał się jeszcze silniejszy niż zwykle.

Dziewczyna przeszła przez niewielką polanę znajdująca się tuż przy basenie wodospadu. W oddali zobaczyła Lunę. Klacz przyglądała się im uważnie, jakby chciała dać do zrozumienia dziewczynie, że nie ufa jej towarzyszowi. Niara tylko kiwnęła głową, na znak, że nic jej nie grozi, po czym odwróciła się do Rizochiego.



- Jak... miło Cię znów zobaczyć - zaczęła, trochę niepewnie - Minęło sporo czasu od naszego ostatniego spotkania. I wiele się zdarzyło w moim życiu, w Twoim zapewne również. Jak widzisz odzyskałam wszystko za czym tak bardzo tęskniłam... Nie chce opowiadać ci tego co się wydarzyło, nie chcę byś wysłuchiwał moich opowieści i obwiniał się o los którego nie mogłeś zmienić. To nie czas, ani miejsce na opowieści o nie udanym życiu. Chciałbym tylko żebyś wiedział, że moje życie rozpoczęło się od nowa. Nie chce byś mnie przepraszał, nie chce byś obwiniał się o cokolwiek. Stało się to co musiało się stać. Nie wiem jak wygląda teraz Twoje życie i nie chce wiedzieć, mam tylko nadzieje, że jesteś szczęśliwy. Nie sądziłam, że Cię tu spotkam, ale dzięki temu mogę zamknąć na zawsze ten rozdział w moim życiu. Pozwól mi zacząć wszystko odnowa, bez zbędnych wspomnień. Chcę się jedynie pożegnać.

Zanim mężczyzna zdążył cokolwiek powiedzieć Niara pocałowała go w policzek na pożegnanie i odeszła z powrotem w stronę groty.

Dziewczyna uśmiechnęła się do siebie. Na reszcie zakończył się tak męczący, dla niej, etap życia. Teraz mogła spokojnie zacząć od nowa swoje poszukiwania, na nowo mogła odkryć w sobie uczucia, które do tej pory zdawały się być jednym, wielkim chaosem. Dobrze się stało, że mogła go zobaczyć. On nie musiał nic mówić, aż za dobrze wiedziała co by powiedział. Czas przeznaczony na próby minął, teraz należało zacząć wszystko od nowa...

Ciąg dalszy: Pół roku później
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Zablokowany

Wróć do „Wodospad Snów”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości