Kryształowe Jezioro[Nad brzegiem] Co roku

Nad Kryształowym Jeziorem żyje się powoli i spokojnie. Majestatycznym pegazom i jednorożcom jezioro służy za wodopój. Magowie i elfy przychodzą tutaj odpocząć i szukać rzadkich ziół. Driady i Nimfy odnajdują tutaj schronienie. Dla wszystkich istot przyjaznych jezioro jest niezwykłym schronieniem. Położone w rozległym lesie, otoczone drzewami i krzewami tworzy osobną krainę ciszy.
Awatar użytkownika
Morth
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Elf Leśny
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Morth »

- Uff, co za ulga, a już myślałem że zaczęło mi odbijać. - powiedział to uśmiechając się - Serio uważasz że on jest taki mądry? Ale, powiem coś o sobie, pochodzę z małej wioski, ale w wieku 25 lat opuściłem ją, potem wyszkoliłem się na łucznika i skrytobójcę. A tak, zapomniałem o twojej hemofobii - dodał szybko - Ale wróćmy do gryfa - powiedział, mając nadzieję że July nie powie że zrozumiała o czym "mówił" jej gryf. Swoją drogą, to dziwne. Słyszał o łączności psychicznej, ale nie doświadczył jeszcze takiego czegoś.
Awatar użytkownika
July
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśne Elfy
Profesje:
Kontakt:

Post autor: July »

-Spokojnie , nie tylko ty czasem tak myślałeś -odparła July normalnie i podrapała gryfa po głowie .
-Wiesz zawsze chciałam rozumieć co on do mnie mówi tylko, nie wiedziałam jak-odparła patrząc się w ciekawskie spojrzenie gryfa
-Ale do rzeczy czemu opuściłeś wioskę? Ja nie miałam się nawet gdzie podziać gdy straciłam rodziców...-przerwała ocierając łzy
-Dość gadania , lepiej żebyśmy się wyspali -odparła i ułożyła się i zasnęła. Rano gdy Morth jeszcze spał poszła się wykąpać. Zdjęła ciuchy , sprzęt i weszła do wody po szyje
Awatar użytkownika
Morth
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Elf Leśny
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Morth »

Morth obudził się dopiero gdy July wyszła z wody i ubrała się. Ich wczorajsza rozmowa nie dawała mu spokoju. Czy może jej zaufać? Czy nie potraktuje go jak morderce, którym nie jest? Nie mógł się namyśleć.
Awatar użytkownika
July
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśne Elfy
Profesje:
Kontakt:

Post autor: July »

-Co się stało?-spytała July wyciskając wode z włosów
-Wyglądasz na zmartwionego-odparła i usiadła blisko Morth'a
Awatar użytkownika
Morth
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Elf Leśny
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Morth »

Morth postanowił że powie jej wszystko
- Powiem ci ale pod warunkiem że nie zareagujesz jak przy naszym pierwszym spotkaniu - uśmiechnął się lekko patrząc w piękne, bystre oczy dziewczyny.
Awatar użytkownika
July
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśne Elfy
Profesje:
Kontakt:

Post autor: July »

-Dobrze , jak opowiesz swoją to ja swoją dokładnie-odparła July z lekkim uśmiechem. Po opowiedzeniu obu historii July zamyśliła się.
-Morth... dlaczego cie wygnali ? Nie zrobiłeś tego specjalnie! To był przecież tylko wypadek!-odparła patrząc mu w twarz , ze smutkiem.
Awatar użytkownika
Morth
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Elf Leśny
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Morth »

- Nie mam pojęcia dlaczego - mruknął posępnie - tamtejsze elfy bardzo ściśle przestrzegają prawa. I bardzo mi przykro z powodu twoich rodziców.
Wstał ciężko, podszedł do drzewa, wyrył na nim tarczę i zaczął trenować celność. Ale nie mógł się pożądnie skupić. W końcu przyjął to do wiadomości.
Zakochał się.
Awatar użytkownika
July
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśne Elfy
Profesje:
Kontakt:

Post autor: July »

-Daj moge-odparła July i złapała za ręce Mortha i wycelowała w tarcze
-Do strzelania musisz być skupiony-odparła puszczając ręce z wielkimi rumieńcami. Gryf przy truchtał do obojga przerywając ciszę.
-Tak się zastanawiam ..... umiesz jeździć na gryfach? lub jakichkolwiek zwierzętach?-spytała patrząc swoimi niebieskimi oczkami
Awatar użytkownika
Morth
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Elf Leśny
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Morth »

-No, nie nie próbowałem. A umiesz pływać? - Zapytał ochoczo. Uwielbiał uczyć innych czegokolwiek.
Patrzył w jej błękitne oczy i zamyślił się. Nie wiedział nawet ile czasu minęło.
Awatar użytkownika
July
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśne Elfy
Profesje:
Kontakt:

Post autor: July »

-Niestety nie, nie miałam czasu w dzieciństwie na taką zabawę -odparła uśmiechając się
-Może ..... byś mnie pouczył? Kocham wodę , ale czasem się jej boje -odparła i przeszedł po niej mały dreszczyk
Awatar użytkownika
Morth
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Elf Leśny
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Morth »

- W porządku.
Już po 5 godzinach Morth nauczył July pływać co najmniej dobrze.
- Myślę że wystarczy nauki na dziś.
Poczuł się sennie. Położył się na kocu i czekał co zrobi July
Awatar użytkownika
July
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśne Elfy
Profesje:
Kontakt:

Post autor: July »

July wychodząc z wody złapała swoje mokre włosy i je wycisnęła
-Dzięki , Morth.. spełniłeś jedno z moich marzeń-odparła i usiadła obok Morth'a
-Wiesz .... zwykle przy obcych nie odzywałam się ani słowem .... bo się bałam ... u ciebie szybko przełamałam ten mur-mówiąc to spojrzała na niego czekając jak zareaguje.
Awatar użytkownika
Morth
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Elf Leśny
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Morth »

- Naprawdę! Nie zauważyłem wogóle. Chcę coś powiedzieć ci coś od dłuższego czasu ale nie wiem jak zareagujesz.
Awatar użytkownika
July
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśne Elfy
Profesje:
Kontakt:

Post autor: July »

-Możesz mi zaufać -odparła July łapiąc go za rękę
Awatar użytkownika
Morth
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Elf Leśny
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Morth »

Morth nachylił się i wyszeptał jej do ucha:
- Kocham cię.
Awatar użytkownika
July
Szukający drogi
Posty: 27
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśne Elfy
Profesje:
Kontakt:

Post autor: July »

July przez chwile osłupiała , zaraz potem dostała rumieńców
-Morth ..ja ... też cię kocham -szepnęła i pocałowała go w policzek
-Cieszę się , że cię spotkałam. Mam nadzieję ,że jeszcze długo będziemy żyli -odparła wciąż cała czerwona
Zablokowany

Wróć do „Kryształowe Jezioro”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości