Pałac Dziewięciu Wież[Komnaty księżniczki Triany] Kara.

Pałac został zbudowany zaraz po koronacji Arcyksięcia Eohaida an Valdegard, na jego życzenie. Pałac jest potężną drewniano-kamienną budową z główną prostokątną siedzibą otoczoną dziewięcioma wieżami zbudowanymi dla każdego z książąt Marchii. Za pałacem rozciąga się brukowany dzieciniec prowadzący do kolejnej lokacji dworu Arcyksięcia. Dwór zbudowany jest całkowicie z drewna, i powstał znacznie wcześniej niż wspomniany wyżej pałac dziewięciu wież. Jest to rzeźbiona i złocona siedziba stanowiąca prywatny dwór arcyksięcia.
Awatar użytkownika
Triana
Szukający drogi
Posty: 49
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Triana »

Westchnęła cicho i pozwoliła się przytulić. Tak się martwiła, że przez nią go boli. Ciągle o tym myślała, ciągle zastanawiała się jak mogła być tak głupia i narobić tyle złego. Przecież go kochała, może to była dziwna miłość, może nie powinna się była zdarzyć, ale się zdarzyła i była.
- Mi nic nie jest, naprawdę. Nikt nic mi nie zrobił... Nawet na mnie nie nakrzyczeli... Tylko Eohaid się śmiał i był zły... powiedział, że trzeba szybko mnie wydać za mąż, to się skończą problemy... W ogóle nikt mi nie wierzył... Powiedzieli, że księżniczki nie doją kóz, ani nie zajmują się zwierzętami... Kiedy... ja to lubię. Teraz już nie pozwolą mi wrócić do ciebie, prawda? Martwię się o zwierzęta... nikt tam nie został, nikt ich nie nakarmi... nikt nie wydoi Gruszki... co z nimi będzie? - zapytała zmartwiona. Nadal się nie przebrała, siedziała tak, cała brudna i zmęczona z potarganymi włosami, w ogóle zapomniała o tym, że wygląda okropnie. Teraz bardziej martwiła się o Elsigara i o swoje zwierzęta niż o siebie. Mówiła prawdę, nikt nic jej nie zrobił, owszem dostał karę, ale ani Calisi, ani Tantris, ani nawet Eohaid nic złego jej nie zrobili.
Zablokowany

Wróć do „Pałac Dziewięciu Wież”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości