Odzyskując duszę.


Dobrze ukryta polana w środku Lasu, gdzie niewiele osób ma wstęp. Zamieszkiwana przez wróżki, które tutaj rodzą się, dorastają i żyją. W samym jej centrum znajduje się stare, rozłożyste drzewo, miejsce, gdzie magiczne istotki mieszkają. W środku niego znajduje się również rodnia - miejsce potężnej, acz przyjaznej magii, gdzie wróżki się rodzą.

Postprzez Leinard » Śr mar 05, 2014 12:09 am

Leinard dotarł wreszcie do środka lasu, w miejsce, gdzie spotkał te wspaniałe stworzenia. By zostawić dziewczynę, której duszę zabrano.  Bowiem znał kobietę, jedną z wróżek z lasu, zamieszkującą to miejsce od zarania czasu. Nie raz mu pomogła. Poznał ją, kiedy jako chłopiec młody zbłądził w tym borze. Ona zaś spała pod płaczącą wierzbą, piękna niczym różany poranek bardzo późną wiosną. Zbudziła się wnet dostrzegając chłopca. Przytuliła, pocieszyła, a on zasnął na jej dziewiczym łonie, to z trudu i smutku, i samotności owej, której doznał w tym lesie dziwnie spokojnym. Od tego czasu co rok do niej przejeżdżał we wiosennej porze, by pobyć z nią chwilę i pobawić się na dworze. Bowiem kobieta mieszkała w budynku niczym pałac wielkim. I różnił się on nieco od innych swego rodzaju, bo znajdował się gdzieś na skraju wymiaru. Do niego wejście tylko jedno wiodło. Z zewnątrz nie był widoczny, wewnątrz przepychem i bogactwem jednak wypełniony. I tym razem Leinard przybył przed jego wrota, lecz nie kierowała nim jak kiedyś ludzka tęsknota. Tym razem nie dla niego ciepło i dobroć tego domu. To dla kobiety, której duszę skradziono.

Wszedł więc do środka i wzdłuż korytarza idąc przypominał sobie dni tu spędzone. Nie szedł długo, a doszedł do celu. Otworzył drzwi i wszedł do pokoju.
Ostatnio edytowano Pt kwi 11, 2014 9:35 am przez Enadelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Interpunkcja! ;)
Avatar użytkownika
Leinard
Błądzący po drugiej stronie
 
Rasa: Człowiek
Aura: Srebrno-żelazna aura o przeciętnej sile i topazowej poświacie. Wokół niej słychać liczne głosy oraz przyśpieszone bicie pulsu. Pachnie skórą, piżmem, stalą i krwią. W dotyku jest ostra i twarda a w smaku słodko-gorzka.
Wygląd: Leinard wyglądem przypomina przedstawicieli swojego stanu. Jest przystojny, wysoki, szczupły, dobrze zbudowany i obdarzony przez
naturę. Urodę odziedziczył po matce, a jego umięśnione ciało pozbawione jest owłosienia przez co gdy był młodszy rówieśnicy wołali go
''panienka''. Twarz ma chudą o mocnych rysach. Prosty nos i średnie usta idealnie wpasowują się w resztę. ...
(Więcej)
Uwagi: Rodzice Leinarda są potomkami dwóch najpotężniejszych i najstarszych rodów szlacheckich , posiadających specjalne umiejętności.
Przodkowie od strony matki posiadali nad naturalne ...
(Więcej)

Powrót do Polana Wróżek

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron