Wrzosowa Polana[Skraj polany] Odpoczynek

Miejsce gdzie krzyżują się drogi elfów, druidów, rusałek i magów... Pradawne schronienie aniołów, które płaczą tylko złotymi łzami pokrywając trawę lśniąca rosa. Położone z dala od zgiełku miast, gwaru karczm i targowisk. Tu spotykają się istoty przyjazne wszystkiemu co żyje. Otoczone zewsząd wysokimi jodłami, porośnięte wrzosami miejsce, gdzie za posłanie służą dywany z mchu i kwiatów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Nirvash
Błądzący na granicy światów
Posty: 10
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Centaur
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Nirvash »

        Nirvash zakaszlał i wstał na równe nogi. Po chwili był już koło gałęzi, gdzie stała driada i, tak jak ona, spojrzał na wschodzące słońce.
- Nie sprawiasz mi kłopotów, a wręcz przeciwnie, jesteś dla mnie oparciem, chociaż zapewne się tego nie spodziewałaś. Zostanę, przy tobie, do końca.

        Powoli zbliżał się świt, słońce już prawie było widać w całości, a wiele zwierząt, a w szczególności ptaki ,opuściło swoje gniazda i nory. Wiadomo było, że należy ruszać w drogę, aby dojechać do cywilizacji przed kolejną nocą.
- Już świta, musimy ruszać. Ja teraz ruszę w głąb lasu, na godzinę, i spróbuje znaleźć pożywienie dla nas, a ty, przez ten czas powinnaś dojść do siebie. Ten sen, mocno cię zaniepokoił.

        Centaur pośpiesznie założył na siebie swoją skórzaną, lekko zniszczoną zbroję, hełm z tego samego tworzywa oraz łuk z kołczanem pełnym strzał, na plecy. Zagwizdał, a po chwili Yarim był już na jego ramieniu.
- Ruszam na łowy. Ithilien, zanim wrócę, muszę wiedzieć czy twoja klacz będzie w stanie ruszyć w drogę z tobą na swoim grzbiecie.
Zablokowany

Wróć do „Wrzosowa Polana”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości