Zwiedzanie i zapoznawanie

Pałac znajduje się na wzgórzu.Wewnątrz jest bogato zdobiony. Ma wiele pomieszczeń. Składa ie z piwnicy korytarza, 10 pokoi gościnnych na pierwszym pietrze, dużego salonu, pokoju Chorsa i strychu.

Postprzez Chors » Pn kwi 04, 2011 8:08 pm

Chors oglądał pałac. Był zadowolony z zakupu pałacu. Zdjął płaszcz ze swojej niewolnicy, była bez niego prawie całkiem naga. Rozpiął jej łańcuchy.
- Masz, ubierz się w to, to strój służącej. Będziesz spała na strychu.
Even wzięła strój i poszła się przebrać. Chors zaczął zwiedzać mały pałac.
- Chyba jeszcze zatrudnię jakichś strażników i służbę - rozmyślając zwiedzał swój nabytek.

Chors postanowił wyruszyć w poszukiwaniu nowej przygody. Przywołał Even:
- Ja wyruszam w podroż, nie wiem kiedy wrócę, ale dom zostawiam pod twoja opieką. Mam do ciebie zaufanie, nie zawiedź mnie.
Elfka wyglądała na zaskoczoną, ale zgodziła się.

Chors zajrzał do zbrojowni i wziął dwa charakterystyczne sztylety dla siebie. Trochę mięsa i wyruszył w drogę.

Ciąg dalszy: Chors
Chors
Szukający Snów

Inne Postacie: Chors, Lentir,
Rasa: Wilkołak
Aura: Słabo widoczna, ale przyjemnie błyszcząca aura o niewyróżniającej się, delikatnej, topazowej poświacie oplata wilkołaka twardymi, żelaznymi linami, giętkimi lecz ostrymi nićmi barachitu i na wpół gładkimi pasmami cyny, wyraźnie definiując siłę każdej z jego skłonności. Towarzyszy temu zapach wilgotnej ziemi, a chwilami i przemoczonej sierści. Jeśli chodzi o wrażenia smakowe to gorycz przeplata się tu z ostrością, a aura przykleja się do podniebienia.
Wygląd: Postać dość wysokiej postury. Ma około 1,90 metra wzrostu, krótkie ciemne włosy, jasny kolor skóry. Ma odpychający zapach, ale stara się maskować go na wszystkie możliwe sposoby. Jest trochę umięśniony. Może tego nie widać po nim ale u niego przeważa siła fizyczna nad psychiczną. Oczy są koloru morskiego. Uszy nie są odstające, ale nie przylegają idealnie do głowy. Ma ... (Więcej)
Uwagi: Bohater ma nieprzyjemny zapach, jednak dzięki pierścieniowi nie jest on wyczuwalny dla innych.

Powrót do Dom Chorsa