Ogłoszenia ArchiwumOgłoszenie z 31.12.2020

Archiwum zawierające stare obwieszczenia władających tą krainą, by Ci którzy powrócili z dalekich podróży mogli zaznajomić się z wydarzeniami, które w czasie ich nieobecności zaszły.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Ogłoszenie z 31.12.2020

Post autor: Niara »

:prezent :wesolychswiat :swiatecznyaniolek :swiateczneciacho
Poza tym, na pewno zauważyliście, że forum zmieniło szatę graficzną na zimową. Choć za oknem raczej szaro i nie ma co liczyć na ośnieżone drzewa, Granica jak zwykle, przez kilka tygodni będzie przypominać, jak mogłaby wyglądać kolorowa zima.
Oczywiście na czacie pojawiły się także okolicznościowe emotki związane ze świętami. Jeśli doskwiera Wam smutek, samotność, pogoda za oknem, zaglądajcie tutaj, bo tutaj zawsze ktoś na Was czeka :usciski

KONKURS.
Konkurs został przedłużony do końca grudnia.
Wszystkie prace nadesłane ma mail sprawdziłam, nie miałam jednak siły, żeby wrzucić je do grymuaru. Nagrody dla wszystkich uczestników, którzy nadesłali pracę zostały wysłane (także tych, których prac nie umieściłam jeszcze w grymuarze).
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość