Ogłoszenie z dnia 24.02.2017


Archiwum zawierające stare obwieszczenia władających tą krainą, by Ci którzy powrócili z dalekich podróży mogli zaznajomić się z wydarzeniami, które w czasie ich nieobecności zaszły.

Ogłoszenie z dnia 24.02.2017

Postprzez Frigg » Pt lut 24, 2017 11:12 pm

KOCHANE LIŚCIKI


Drodzy użytkownicy!
Pamiętajmy o naszych przyjaciołach, partnerach, kotach, pieskach,pasjach, butach i o wszystkim tym, co najmocniej kochamy w życiu! Racją jest, że codziennie winniśmy okazywać miłość naszym bliskim, ale my stworzyliśmy dla Was idealne warunki do wyznania Waszych najskrytszych uczuć! Nie bójmy się o tym pisać! Nie bójmy się dzielić naszym szczęściem!
Zachęcamy Was do wzięcia udziału w AMARE, czyli pisania i wysyłania listów, które skierowane są nie tylko do Was, jako osób prywatnych, ale listy mogą dotrzeć również do konkretnych bohaterów oraz zostać wykorzystane w wątku! Jesteście ciekawi?
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tutaj <3!

Administracja <3


KOCHANE LIŚCIKI


Jeszcze nie zdążyliście dosłać Waszych kochanych liścików? Nic nie szkodzi! Skrzynka odbiorcza wciąż jest otwarta! Wasze Kochane Liściki będą przyjmowane jeszcze do 14 lutego do godziny 18:00 (do momentu pojawienia się TABLICY)! Korzystajcie i wysyłajcie!
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tutaj <3!

       
KOCHANE LIŚCIKI


Nasz granicowy kupidyn, jak szalony latał po niebie, by do każdego dotarł Kochany Liścik! Niektóre z walentynek ujawniły się na TABLICY! Kto wie, może to właśnie dla Ciebie przeznaczona jest jedna z treści?
Wszystkie wyznane publicznie uczucia znajdziecie tutaj <3! Serdecznie zapraszam do czytania! Jesteście mega uczuciowi! <3

Frigg <3

Wyniki konkursu!


Tadam! Mamy już wyniki konkursu na postać miesiąca! W styczniu wyjątkowo udało nam się wyłonić tylko po jednej osobie w każdej kategorii i tak wśród Pań wygrała Urzaklabina, a wśród Panów nasz świeżo upieczony Karciany Łowca Samiel. Tanecznym i bezlitosnym tangiem na post miesiąca wygrał Nikolaus! Gratulujemy zwycięzcom!

Powrót do Archiwum Ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron