Ogłoszenie z: 1.12.2016


Archiwum zawierające stare obwieszczenia władających tą krainą, by Ci którzy powrócili z dalekich podróży mogli zaznajomić się z wydarzeniami, które w czasie ich nieobecności zaszły.

Ogłoszenie z: 1.12.2016

Postprzez Niara » Cz gru 01, 2016 10:34 pm

Wyniki Konkursu!I oto kolejne rozdanie nagród, tym razem za Post Miesiąca! Z przyjemnością oznajmiamy, że przyznane zostały dwa wyróżnienia, jedno za poetycki post Riveneth, a drugie za pełen postaci post Funtki. Obu Paniom serdecznie gratulujemy!

Moi drodzy, z przyjemnością informujemy, iż mamy hat-trick! I to podwójny, gdyż aż trzech bohaterów otrzymuje tytuł październikowej Postaci Miesiąca! W kategorii Pań zwyciężczyniami są: Funtka, Rumianek oraz Sonea, a w kategorii Panów: Gavin, Mathias oraz Tean. Jako, że mamy jesień, ramki wokół avatarów, w ramach nagrody utrzymane są w tematyce jesieni właśnie. Cała szóstka otrzymała również nagrodę w postaci gwiazdek w polu profilu postaci.  Wszystkim serdecznie gratulujemy!


Opisy Ras!Kochani, dzięki jednemu z naszych użytkowników, a mianowicie dzięki Derigentirh'owi i jego ciężkiej pracy do forum został dodany dokładny opis Niebian, który znajdziecie pod tym linkiem <<KLIK>> A także opis Diabłów, który dostępny jest <<tutaj>> i Elfów.

Konkursy powracają!


Po wakacyjnej przerwie wracamy z konkursami na Postać i Post Miesiąca! Już od dzisiaj możecie zgłaszać swoich kandydatów do obu tytułów zgodnie z regulaminami dostępnymi w dziale konkursowym na Magicznej Polanie. Zapraszamy do aktywnego udziału i przypominamy, że zgłoszenia wysyłamy do Sanayi lub Niary.

Dla ułatwienia podajemy link do działu konkursowego:
Postać miesiąca: <<KLIK>>
Post miesiąca: <<KLIK>

Powrót do Archiwum Ogłoszeń

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron