Ogłoszenia ArchiwumOgłoszenie z: 5.10.2016

Archiwum zawierające stare obwieszczenia władających tą krainą, by Ci którzy powrócili z dalekich podróży mogli zaznajomić się z wydarzeniami, które w czasie ich nieobecności zaszły.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Ogłoszenie z: 5.10.2016

Post autor: Niara »

FACEBOOK

Kochani, jeżeli szukacie avatarów serdecznie zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam galerie avatarów. Najnowsza galeria rudowłosych piękności dostępna pod tym linkiem: Rudości
Nowe lokacje

Kochani, w związku z tym iż nie skończyłam dla Was nowej mapy i z pewnością zajmie mi jeszcze sporo czasu ukończenie jej, na pocieszenie postanowiłam dodać do miast minilokacje. I tak, od dziś macie do dyspozycji 15 takich lokacji, które możecie zobaczyć pod poniższymi linkami:

Park rododendronów
Ogrody Demary
Parkowe altany
Pawia Zatoczka
Port Zachodni
Rajskie stawy
Różane alejki
Różane ogrody
Słoneczna plaża
Świątynia Ciszy
Szklarnie tulipanów
Targowisko wewnętrzne
Valladoński Park
Wierzbowe zacisze
Wisteryjska Zatoka
LOTERIA GRANICOWA

Z przyjemnością chcielibyśmy Was zaprosić do wzięcia udziału w naszej Loterii Granicowej! Mnóstwo zabawy, zaskakujących zdolności, intrygujących przedmiotów a może... Właśnie, może czegoś jeszcze więcej? Jeżeli chcecie ujrzeć Waszą przyszłość i oddać się w ręce swojego losu zapraszamy tutaj!
Życzymy powodzenia! I niechaj los Wam sprzyja!
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości