Danae[W nieznanym miejscu]

Jedno z trzech elfich królestw znajdujących się w szepczącym lesie. Otoczone murami rozległe miasto wtopione w leśną gęstwinę magicznego lasu.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Sekiel
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 105
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:

Post autor: Sekiel »

        - Oba wyjścia są właściwie niebezpieczne - zauważył skrytobójca. - Pytanie tylko, czy ktoś woli być powieszony czy zasztyletowany... Osobiście wolę to drugie wyjście, przy niej przynajmniej nie trzeba słuchać całego tego pieprzenia o swoich przewinach. Ale, mi to za jedno, nie zamierzam umierać ani pierwszym, ani drugim sposobem. Dobra, czas ruszać...
        Dalsze jego słowa przerwały huk i tupot nóg. Oho, ktoś pewnie zawiadomił setnika...
        - Jasna sprawa - odparł Sajmonowi. - Wychodzimy... Gdzie leziesz, wracaj mi spod tych drzwi! Wyleziemy oknem. Zda mi się, tu wszędzie jest dzikie wino, nie będzie trzeba nawet skakać. Dobra. Idziecie za mną.
        Sekiel otworzył drewniane - jak wszystko tutaj zresztą - okiennice i wychylił się, spoglądając w dół. Faktycznie, zdrewniałe łodygi roślinności gęsto porastały ścianę, tworząc optymalne warunki do wspinaczki, czy też - jak w tym wypadku - do schodzenia na dół. Zabójca po chwili stał już na miękkiej trawie, a po chwili dołączyła do niego para elfów.

Ciąg dalszy: Arisa, Sekiel
Zablokowany

Wróć do „Danae”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości