[Uliczka] Ciekawy wieczor


Warowne miasto położone na granicy Równiny Drivii i Równiny Maurat. Słynące z produkcji bardzo drogich i delikatnych tkanin, takich jak aksamit czy jedwab oraz produkcji wyrafinowanych ozdób. Utrzymujące się głównie z handlu owymi produktami.

Postprzez Ishigami » So lis 19, 2011 10:15 pm

Gdy osobnik wykonał jego polecenie, Ishigami powoli odsunął sztylet od niego, rękę przesunął na jego lewe ramię.
- Uciekaj. Następnym razem nie będziesz miał tyle szczęścia.
Wypuścił mężczyznę, nie czyniąc mu krzywdy. Złapał natomiast kobietę zanim upadła, sprawdzając jej funkcje życiowe. Gdy uzyskał absolutną pewność, że nic jej się nie stało, przełożył ją przez ramię, biegnąc w stronę karczmy w której umówił się z Kirą. W środku znalazł swojego kota, ale nikogo poza nim. Oddał więc kobietę pod opiekę karczmarki, odebrał swoje rzeczy, zarzucił na ramiona płaszcz i odszedł w mroki nocy, zabierając ze sobą Suo.
Avatar użytkownika
Ishigami
Błądzący na granicy światów
 
Rasa: Fellarianin
Aura: Żelazna aura o przeciętnej sile i topazowej poświacie. Wokół niej nie słychać żadnego dźwięku. Wydziela zapach miodu i kwiatów oraz metaliczną woń krwi. W dotyku jest gładka i niezwykle giętka a w smaku lepka i gorzka.
Wygląd: Ishigami jest przystojny nawet jak na warunki swojej rasy. Ma średniej długości czarne włosy, lekko zakrywające czoło i kark. Jest raczej jasnej karnacji,
wizualnie sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Wiecznie uśmiechnięty, spoglądający na świat swoimi szarymi oczyma. Jest średniego wzrostu, szczupły.
Ubiera się zależnie od okazji, na co dzień jednak nosi białą koszulę, ...
(Więcej)
Uwagi: Nieodłącznym towarzyszem Ishigami'ego jest czarny kot. Jego broń jest ukryta i niewidoczna bez przeszukiwania.

Poprzednia strona

Powrót do Demara

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron