Archiwum AlarańskiePrzysięga Strażnika

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Awatar użytkownika
Trenaas
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 112
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Trenaas »

Ja Trenaas Harson ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Malarz Aur. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Wierzę w jednego Krula, Stworzyciela prawicy i w Wiplera, Syna Jego Niejedynego, Pana naszego, który z Krula jest zrodzony przed wszystkimi kucami, umęczon przez policjantów, skopan i zgazowan, wstąpił na izbę, drugiego dnia zmartwychwstał, siedzi po lewicy Krula. Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.
Hellion
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 93
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Hellion »

Ja Hellion Yz'Eriaal ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Łowca Baboli. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Vieti mele... vieti mele...
Dragostea vieti mele...
Świt wygoni mnie,
Na dnie oceanu czasu będę czekał,
Lecz gdy przyjdzie zmierzch,
Wrócę i każdą łzę zamienię w kryształ...
Dla nas czas wiecznie trwa... w nadziei
Dla nas król sługą wiatr... rozwinie skrzydła
Da nam moc, gdy zabije serce z wilka,
Nie zatrzyma nas...
Awatar użytkownika
Jen
Senna Zjawa
Posty: 296
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Jen »

Ja Jen ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Mroczny Kosiarz i Alarański Klucznik. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
– Szybko! Musisz pójść ze mną – rzuciła. – Grozi ci wielkie niebezpieczeństwo!
– Dlaczego?
– Bo cię zabiję, jeśli nie pójdziesz.
- Shut up.
- I didn't say anything.
- You're thinking. That's annoying.
Awatar użytkownika
Melpomene
Szukający Snów
Posty: 158
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zmiennokształtna - kotołaczka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Melpomene »

Ja, Melpomene, ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażniczka i Malarka Aur. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu; tworzyć aury urozmaicone i bogate. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywała się ze swych obowiązków i nie nadużywała danej mi mocy. Będę zawsze pomocna, uczynna i uprzejma zarówno dla nowoprzybyłych jak i bogatszych w staż w Alaranii. Będę szanować każdą istotę, jaka się tu pojawi; przenigdy nie dopuszczę siebie do uznawania się za lepszą tylko na podstawie otrzymania malarskiej rangi. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Don't be afraid to cry at what you see - the actors gone, there's only you and me...
Awatar użytkownika
Niloufar
Kroczący w Snach
Posty: 226
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Wampir (przemieniona z Górskiego
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Niloufar »

        Ja, Niloufar Cooney ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Łowca Baboli. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Ethran

"- Chce się pan ze mną ożenić ze względu na kontrole graniczne? - zapytała zdezorientowana. (...)
- Chcę się z panią ożenić, bo nie mogę już bez pani żyć. I chcę to zrobić dzisiaj, bo to by wszystko znacznie uprościło. - Trzymał jej stopę. - Słodkie. Naprawdę są malutkie. Jak właściwie daje pani radę na nich chodzić?
Nawet w najśmielszych snach Corrisande nie wyobrażała sobie, że mężczyzna, który poprosi ją o rękę, będzie przy tym odwrócony plecami i będzie robił uwagi na temat jej bosych stóp. (...)"


Ju Honisch, "Obsydianowe serce" cz. 2.
Awatar użytkownika
Sopa
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 89
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:

Post autor: Sopa »

Ja, Sopa, ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Łowca Baboli. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów
Bursztynek, bursztynek, znalazłam go na plaży,
Słoneczna kropelka, kropelka złotych marzeń!
Bursztynek, bursztynek, położę Ci na dłoni,
Gdy spojrzysz przez niego, mój uśmiech Cię dogoni!
Awatar użytkownika
Lyric
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 81
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lyric »

Ja Lyric Devin, ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Klucznik. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Kai
Szukający Snów
Posty: 171
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Myśliwy , Wędrowiec , Żołnierz
Kontakt:

Post autor: Kai »

Ja Kai Kanon, półelf ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie, śmierć i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik, Prawa Ręka Mrocznego Kosiarza i Karciany Łowca. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przeto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
                ||> Main Character Theme <||
Awatar użytkownika
Akkarin
Poszukujący Marzeń
Posty: 415
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemorianin
Profesje:

Post autor: Akkarin »

Ja Akkarin Derathé ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Mroczny Kosiarz. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przeto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Arkad
Siedziba rodu Derathé

Naszym największym strachem nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi tylko zbyt silni. Nasz blask nas przeraża, nie ciemność. Umniejszanie swojego znaczenia nie służy światu. Nie bój się tylko po to żeby inni czuli się przy tobie bezpiecznie. Przyszliśmy na świat by świecić. Ten blask jest w każdym z nas. Kiedy widać nasz blask, pozwalamy innym robić to samo. Uwalniając się od własnego strachu, wyzwalamy od niego innych.
Awatar użytkownika
Quarraena
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 145
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Quarraena »

Ja, Quarraena, ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Łowca Baboli. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.

Dziękuję za przyjęcie na to stanowisko, i to w tak ekspresowym tempie ;)
Awatar użytkownika
Tirra
Szukający drogi
Posty: 42
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Człowiek - Bard
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Tirra »

Ja Tirra ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Łowczyni Baboli. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywała się ze swych obowiązków i nie nadużywała danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Enitia
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 115
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Nimfa
Profesje: Rzemieślnik , Służący , Artysta
Kontakt:

Post autor: Enitia »

Ja Enitia Detras ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Malarka Aur. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Sally
Szukający drogi
Posty: 37
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Sally »

Ja, Sally ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Malarka Aur. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
"Nieśmier­telność to nie dar, lecz przez­nacze­nie, które mu­si się wypełnić. "

John Ronald Reuel Tolkien
Awatar użytkownika
Liriels
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 147
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Fellarian
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Liriels »

Ja Liriels Calisea an Belaqua ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Mediatorka . Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Tilia
Kroczący w Snach
Posty: 223
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek - Druid
Profesje:
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Tilia »

Ja, Tilia, ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Łowca Baboli. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywać się ze swych obowiązków i nie będę nadużywać danej mi mocy.
Przeto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Nimmeril
Szukający Snów
Posty: 154
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Mroczny Elf
Profesje:
Ranga: [img]http://img263.imageshack.us/img263/7033/moderatorgfl.png[/img]

Post autor: Nimmeril »

Ja, Nimmeril Desde el Este ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Łowca Baboli. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości