Archiwum AlarańskiePrzysięga Strażnika

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Awatar użytkownika
Veril
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 58
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Naturianin, Maie podmuchu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Veril »

Ja Veril ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Malarz aur. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Dérigéntirh
Senna Zjawa
Posty: 260
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Mag , Mędrzec , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Dérigéntirh »

Ja Dérigéntirh Bagrintharer Méa-o'shoukan ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Łowca Baboli. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Darogan
Szukający Snów
Posty: 197
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Darogan »

Ja Darogan ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Bajarz Alarański. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Ja Sanaya ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Łowca Baboli. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Ja Frigg ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Malarka aur. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywała się ze swych obowiązków i nie nadużywała danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Ja Esmeralda ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Malarka aur. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywała się ze swych obowiązków i nie nadużywała danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Ja, Jane Reiter, ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Łowca Baboli. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywała się ze swych obowiązków i nie nadużywała danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Lullasy
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 136
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Eugona
Profesje: Służący , Kurtyzana
Kontakt:

Post autor: Lullasy »

Ja, Lullasy ślubuję na Sen Prasmoka, własne życie i honor, pokornie służyć mieszkańcom granicy jako Strażnik i Łowca Baboli. Będę chronić Granicę od wiatrów zapomnienia i zwalczać wszelkie przejawy chaosu. Będę pomagać Niarze i Meridionowi prowadzić lud ku świetlanej przyszłości. Będę starannie i regularnie wywiązywał się ze swych obowiązków i nie nadużywał danej mi mocy. Przedto przysięgam, iż nie opuszczę swego stanowiska nie wcześniej niż księżyc sześć razy dopełni się. Niechaj Pustka mnie pochłonie, jeśli nie dochowam mych ślubów.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości