Archiwum AlarańskieManga & Anime

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Awatar użytkownika
Jen
Senna Zjawa
Posty: 296
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Jen »

Skoro już temat został odkopany, to również się pochwalę, ale tymi, do których nie wstyd mi się przyznać xD:
1. Samurai Champloo - mój niezaprzeczalny numero uno wśród anime, darzę miłością szczerą i bezgraniczną, mogłabym się zachwycać godzinami, ale who cares :D
2. Hellsing - wciąż na etapie oglądania, jednak Alucard ma taki swoisty urok, że już uwielbiam xD
3. Darker than Black - oglądając nie dosypiałam i potem przez cały dzień byłam przymulona, by następnie zamiast spać oglądać kolejne epy... Ach ta logika xD
4. Gintama - kilka razy zleciałam z krzesła... Jedna z moich ulubieńszych komedii ^^
5. Spirited Away - jeden z najpiękniejszych filmów, jakie w życiu widziałam, w sumie moje pierwsze prawdziwe anime (wykluczając pokemony)
6. Seikimatsu Occult Gakuin - Smutny koniec, bardzo mi się podobało, dość oryginalne.
7. Shaman King - Moje ukochane anime z dzieciństwa, do dziś mam wielki sentyment xD
Manga:
1. Pandora Hearts - Anime też oglądałam, ale manga przebija na głowę. Niebanalne rozwiązania, ciekawe prowadzenie różnych wątków, no i zabójcze postacie... xD
2. Sayonara Zetsobou Sensei - Czarny humor... Hmmm... Mhrocznie >:]
3. Solanin i Hikari no Machi - Oba jednego mangaki, Asano Inio, którego kreska mnie po prostu rozwala na kawałki
4. Gamble Fish - dość hardcore'owe i wydumane, ale podoba mi się ^^
Oczywiście jest tego dużo więcej, ale to tylko moje ulubione pozycje ^^
– Szybko! Musisz pójść ze mną – rzuciła. – Grozi ci wielkie niebezpieczeństwo!
– Dlaczego?
– Bo cię zabiję, jeśli nie pójdziesz.
- Shut up.
- I didn't say anything.
- You're thinking. That's annoying.
Awatar użytkownika
Etahel
Błądzący na granicy światów
Posty: 18
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek (Mag)
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Etahel »

No to pozwolę sobie odświeżyć temat. Wszystkich anime obejrzanych przeze mnie nie bedę wymieniać, bo było tego sporo (dla ciekawych lista http://myanimelist.net/animelist/etahel ) lecz parę najciekawszych tytułów:
Code Geass- Jeśli ktoś nie widział, to zwyczajnie musi to zrobić. Genialne anime.
Death Note- Bardzo podobne do powyższego.
Stein's Gate- Anime oparte jedynie na garstce postaci. Brak żadnych super mocy, walk, czy magii. Co zatem jest? Mikrofalówka ^^. Co więc w tym ciekawego? WSZYSTKO! Moja ulubiona seria.
Soul Eater- Niby głupie, ale jak na durną komedię ma niesamowity klimat.
The Melancholy of haruhi Suzumiya- To anime jest tak pokręcona, że szkoda gadać. I to powoduje, że jest naprawdę ciekawe. Polecam komuś, komu nie przeszkadza fakt, że nic nie rozumie aż do końca serii.
I na koniec coś dla fanów romansów
Toradora- Można zrobić dramato-romans z fabułą nie ustępującą topowym anime? Można!
Nao
Rasa:
Profesje:

Post autor: Nao »

A ja tylko wkleję link do obejrzanych przeze mnie, przy czym zaznaczę że to nie wszystkie.

http://myanimelist.net/animelist/Singouur

Jeżeli chodzi o mangi, mało ich czytałem. Bleach, Fairy Tail, Loveless.
Awatar użytkownika
Kelly
Szukający drogi
Posty: 29
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampirzyca
Profesje:
Ranga: Buntowniczka
Kontakt:

Post autor: Kelly »

Muszę dodać kilka nowych pozycji do mojej kolekcji.
Zarówno czytałam/czytam jak i oglądałam/oglądam:
* One Piece
* Hellsing
* Highschool of the Death
* Psyren
* Drug On
* Black Lagoon
* Kuroshitsuji
* Pokemon ( xD )
Awatar użytkownika
Aphrael
Szukający Snów
Posty: 183
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Czarodziejka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aphrael »

No, ja się pasjonuję. Od sierpnia (XD), zatem dopiero zaczynam. Dużo tego nie jest. Co by tu się nie męczyć przepisywaniem, odsyłam na mojego MAL'a i serdecznie polecam stronę, gdyż jest naprawdę pomocna - http://myanimelist.net/animelist/dyMeg [kliknięcie w "Mana List" u góry po lewej stronie pokazuje listę mang, aczkolwiek ta jest chyba niekompletna]. Powiem tylko, że niesamowicie podobało mi się Panodra Hearts, Kuroshitsuji [peeeełne fanserwisu, manga lepsza~] i FMA [obie serie, film, manga - wszystko!], a ostatnio skończyłam Durararę!, która także wywarła na mnie świetne wrażenie. Serdecznie polecam :)
"Piękne rzeczy wypracować można dzięki długiej i uciążliwej nauce, złe natomiast owocują same bez trudu." Demokryt z Abdery
Awatar użytkownika
Margaret
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 67
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Margaret »

Anime:
1.Naruto
2.Bleach
3.One Piece (święta trójca tak xD Ale One piece doszłam do koło 100 odc)
4 Accel World
5 Log Horizion
6 Sword Art Online
7 Arata Kangatari
8 Amnesia
9 Arcana Famiglia
10 Baka to Test to Shoukanjuu
11 Brother conflict
12 Capcard Sakura
13 D-gray man
14 Danganronpa the Animation
15 Dragon bal (klasyk)
16 durarara
17 free
18 full metal alchemist 1i 2
19 Gingitsune
20 High School DxD
21 Hunter X Hunter
22 Kamigami no Asobi
23 Kateikyoushi Hitman Reborn
24 Kuroko no Basket
25 Kuroshitsuji
26 Kyoukai no Kanata
27 Magi 1: The Labyrinth of Magic
28 Magi 2: The Kingdom of Magic
29 Munto
30 Mushibugyou
31 No Game No Life
32 Oban Star-Racers
33 Pokemon
34 Psycho-Pass
35 Shaman King
36 Silver Spoon
37 Soul Eater
38 Tokyo Ravens
39 Uta no☆Prince-sama♪ Maji Love 1000%
40 Uta no☆Prince-sama♪ Maji Love 2000%
41 Uta no☆Prince-sama♪ Maji Love 3000% (obejrze jak tylko wyjdzie)
42 Witch Craft Works

Mang też jest sporo nie chce mi się pisać.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości