Archiwum AlarańskiePsychozabawy.

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Horus
Szukający drogi
Posty: 34
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Wilkołak
Profesje:
Kontakt:

Re: Psychozabawy.

Post autor: Horus »

Większość mężczyzn osiąga od 0 do 60 punktów.
Większość kobiet osiąga od 50 do 100 punktów.
Miałem 55 punktów, jest raczej stabilnie...

Dodatkowo wykonałem test "Masz słabą, czy silną psychikę?" i wyszło coś takiego:
Mimoza - Jesteś psychiczne chuchro. Obawy, lęki i przesądy odbierają Ci całą życiową energię. Brak wiary w pomyślność twoich poczynań sprawia, że boisz się czegokolwiek zacząć. Nie potrafisz ukryć swojej bezsilności, dlatego Twój zewnętrzny obraz przypomina piłkę, z której wypuszczono powietrze. Spróbuj się zmienić, naprawdę warto!
Irme
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 57
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Człowiek - Łowczyni
Profesje:
Uwagi administracji: Konto Raena, jest prezentem urodzinowym dla użytkowniczki od administracji (z dnia 3.10.2013) i liczy się jako dodatkowy slot na postać. Raena (konto) jest postacią dodatkową, z czego wynika, że użytkowniczka może posiadać 7+1+1postaci na normalnych zasadach + 1 dodatkowych slotów, jeden jako prezent. Zatem użytkowniczka ma prawo posiadać razem 10 kont.
Kontakt:

Post autor: Irme »

Test na płeć mózgu: 90 pkt
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Twój wynik: 60 pkt.


OPIS

Większość mężczyzn osiąga od 0 do 60 punktów.
Większość kobiet osiąga od 50 do 100 punktów.
Awatar użytkownika
Naoki
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 116
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Naoki »

Twój wynik: 5 pkt.

Koteł taki męski :>
Awatar użytkownika
Borgar
Szukający drogi
Posty: 32
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Krasnolud
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Borgar »

Wypróbowałem ten test na płeć mózgu.

"Twój wynik: 30 pkt."
Irme
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 57
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Człowiek - Łowczyni
Profesje:
Uwagi administracji: Konto Raena, jest prezentem urodzinowym dla użytkowniczki od administracji (z dnia 3.10.2013) i liczy się jako dodatkowy slot na postać. Raena (konto) jest postacią dodatkową, z czego wynika, że użytkowniczka może posiadać 7+1+1postaci na normalnych zasadach + 1 dodatkowych slotów, jeden jako prezent. Zatem użytkowniczka ma prawo posiadać razem 10 kont.
Kontakt:

Post autor: Irme »

Hm, kolejny psychotest.

Gruszki na wierzbie...

Naiwna
W życiu częściej kierujesz się sercem niż rozumem.

Za swoich bliskich oddałabyś życie i robisz wszystko, aby im pomóc. Wierzysz, że ludzie mają dobre intencje, a gdy cię okłamią, trudno ci się pozbierać. Za to znasz się na żartach i potrafisz śmiać się z siebie i swojej naiwności.

Szkoda jednak, że czasem jest to śmiech przez łzy, więc postaraj się niekiedy włączać myślenie. Świat nie jest idealny.


No proszę, coś w tym jest :)
Awatar użytkownika
Horus
Szukający drogi
Posty: 34
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Wilkołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Horus »

Madar pisze: Mi wyszło 4w5 - Włóczęga. :D
4 - Tragiczny romantyk, ma bardzo wrażliwe odczucia i emocje, jest wrażliwy, czuły, spostrzegawczy.
w
5 - Piątka to typ introwertyczny, ciekawy świata, z potrzebą wiedzy o nim, analityczny i wnikliwy. Potrzebuje prywatności aby przemyśleć wszelkie sprawy i uzupełnić energię życiową.
Miałem identyczny wynik :D
Awatar użytkownika
Raveth
Błądzący na granicy światów
Posty: 22
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony z człowieka
Profesje:

Post autor: Raveth »

Test Na płeć:

-10

No proszę... nawet nie wiedziałem, że tak idzie. Hah.
Rishann
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Wampir (Czysta krew)
Profesje:
Uwagi administracji: Konto Raena, jest prezentem urodzinowym dla użytkowniczki od administracji (z dnia 3.10.2013) i liczy się jako dodatkowy slot na postać. Raena (konto) jest postacią dodatkową, z czego wynika, że użytkowniczka może posiadać 7+1+1postaci na normalnych zasadach + 1 dodatkowych slotów, jeden jako prezent. Zatem użytkowniczka ma prawo posiadać razem 10 kont.
Kontakt:

Post autor: Rishann »

Cóż, a mi wyszła szósteczka w Enneagramie, także ten. To tyle, co pokazało się w wyniku xD

A że mi się trochę nudzi....

Czy siedzi w Tobie wiedźma?"
Fatalistka
Mogłoby się wydawać, że wiedza tajemna to twoja domena...

Co chwila dotykasz nieznanego, dostrzegasz znaki, których istnienia inni nawet się nie domyślają. Być może jesteś mistrzynią tarota albo potrafisz odczytać przyszłość z run. Jednak nie masz władzy nad swoim własnym życiem, skoro uważasz, że wszystko, co cię spotyka, to karma lub przeznaczenie. Bierność i fatalizm to nie jest droga prawdziwej wiedźmy.

Masz Dar, więc go zacznij używać, by dowolnie kształtować rzeczywistość.

Kim byłaś w poprzednim wcieleniu?
Mniszka
Prawdopodobnie w poprzednim wcieleniu byłaś mężczyzną, i to... mnichem.

Prowadziłaś uregulowany tryb życia, czas spędzałaś na modłach, pracy, z daleka od płci przeciwnej. Bardzo dużo się w tamtym wcieleniu nauczyłaś. Zrozumiałaś, że „nie samym chlebem człowiek żyje”, kontakt z Bogiem, skupienie, wyciszenie, medytacja mogą dać prawdziwe szczęście. Prawdopodobnie jednak czegoś lub raczej kogoś ci brakowało...

Rada:
W tym życiu nie uciekaj przed miłością. Zastanów się, czego potrzebujesz od partnera. Chcesz dzielić z nim swoje pasje? Założyć rodzinę? Doświadczyć tantrycznego seksu? Masz do tego prawo i osiągniesz wszystko, o czym zamarzysz, jeśli tego zapragniesz.


No nie wierzę... xD
Awatar użytkownika
Borgar
Szukający drogi
Posty: 32
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Krasnolud
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Borgar »

Mój typ to:

Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.
Awatar użytkownika
Horus
Szukający drogi
Posty: 34
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Wilkołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Horus »

Twój typ osobowosci:

Ludzie o tym typie charakteru sa spokojni, powazni, wrazliwi i przyjazni. Unikaja konfliktów, nie sa sklonni do czynów bedacych powodem konfliktu. Lojalni i wierni. Posiadaja wyjatkowo dobrze rozwiniete zmysly, oraz wrazliwosc estetyczna na piekno. Nie sa zainteresowani dowodzeniem i kontrolowaniem innych ludzi. Posiadaja równiez szerokie horyzonty myslowe oraz latwo sie przystosowuja. Wykazuja sie oryginalnoscia i kreatywnoscia. Ciesza sie kazda chwila zycia.

Zawody które moglyby do Ciebie pasowac obejmuja:

Artysci, muzycy, kompozytorzy, projektanci, opiekunki do dzieci, pracownicy spoleczni, doradcy, nauczyciele, weterynarze, lesniczy, przyrodnicy, ksiegowi, stolarze, pracownicy uslugowi, wyzsi duchowni, sekretarki, pracownicy medyczni, kelnerzy, kucharze, pielegniarki, mechanicy, terapeuci, radiolodzy.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości