Archiwum AlarańskieBugi po awarii.

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Awatar użytkownika
Regane
Szukający drogi
Posty: 36
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Człowiek - alchemik
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Regane »

Całkiem usunęło charakter postaci. Przed zapisem był, po zapisie już nie.
- Głupiś. Nie o ich buty mi chodzi, ale o sytuację militarną. O rozwój wydarzeń na teatrze działań wojennych. Czego rechoczesz? Ty jesteś poeta, nie wiesz co to strategia.
- Zaskoczenia cię. Wiem.
- A ja ci powiadam, że nie rozpoznałbyś strategii nawet wtedy, gdyby wyskoczyła zza krzaków i kopnęła cię w dupę.
- W rzeczy samej, takiej bym nie rozpoznał. Strategie wyskakujące z krzaków zostawiam krasnoludom.
Awatar użytkownika
Hyiaxinthe
Szukający drogi
Posty: 48
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Inna
Kontakt:

Post autor: Hyiaxinthe »

Gdy w polu "Pełne imię" wpiszę się za dużo znaków, wyskakuje błąd (na samej górze strony) informujący o tym + kilka linijek kodu tuż przy tym, zamiast polskich znaków pojawią się symbole oznaczające znaki specjalne, a KP się czyści, tj. usuwa całkowicie.
Awatar użytkownika
Cerau
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 74
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Przemytnik , Zabójca
Kontakt:

Post autor: Cerau »

Tak na prawdę to przypadkiem to zauważyłem - na chacie nie działa odnośnik do wersji pełnoekranowej czatu ( http://granica-pbf.pl/mchat_full.php#chat )

EDIT:
kolejny błąd : jak się wchodzi w listę użytkowników i chce się wyświetlić tych których nick zaczyna się od danej litery (np. na B) to wywala errora : http://granica-pbf.pl/memberlist.php&fi ... memberlist
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 431
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

W prywatnych wiadomościach jest opcja "Zaznacz wszystko" nie działa ona tak jak powinna, gdyż nie zaznacza niczego, a tylko odświeża stronę po tym, jak kliknie się w nią.
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości