Archiwum AlarańskieŚwiąteczne Życzenia 2014

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Teriel
Kroczący w Snach
Posty: 235
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Wampir Czystej Krwi
Profesje:

Świąteczne Życzenia 2014

Post autor: Teriel »

(Cytując pewnego weterana wojennego)

W te święta dostałem od was w prezencie:
dwanaście robaków, jedenaście dzieciaków,
sąsiadów okropnych, dziewięć lat bezrobotnych,
osiem psów, co wyją, siedem krów, co tyją,
sześć długów do spłacenia,
pięć napraw do zrobienia,
cztery sprawy karne
i trzy sny koszmarne,
proszki od bólu głowy dwa
i tę żonę, która zawsze przy mnie wiernie trwa!

~ Andy Anderson
Awatar użytkownika
Quarraena
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 145
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Quarraena »

No więęęęęęc...

Akkarin - Szwagier, życzę Ci, żeby sprawdzanie KP nigdy nie było męczące i żebyś nie musiał ciskać błyskawic w ich twórców ^^ Żebyś też na sb nigdy nie musiał stawać się Groźnym i Strasznym Akkarinem... Żebyś się nie musiał niczym irytować. Żebyś zawsze znajdował w sobie odwagę do podejmowania trudnych i tych nieco łatwiejszych decyzji... Żebyś się nigdy nie poddawał, lecz ciągle szedł naprzód, żebyś ciągle tryskał energią... Żebyś był tak zwyczajnie szczęśliwy. ;D

Niara - Kochana, ostatnio nie znajdowałyśmy dużo czasu, żeby ze sobą porozmawiać, ale mimo wszystko chciałabym Ci życzyć mnóstwo szczęścia. Jak najmniej pracy, żebyś się nie przemęczała, a co za tym idzie, jak najwięcej odpoczynku. Wiele radości. Żeby koty Wam nie zjadły choinki ani nie zadrapały sufitu :D Żebyś zawsze miała tyle pomysłów, ile masz ich teraz, żeby to wszystko, co robisz, sprawiało Ci mega hiper dużą frajdę. Żebyś zawsze pozostawała sobą, żebyś się nie załamywała i jak najmniej smuciła - wszystko się poukłada. Spełnienia marzeń! No i szczęścia z Merem, bo to też ważne ;D :*

Meruuuu - Tatusiu! Bądź zawsze moim kochanym tatą, dobrze? :D Życzę Ci, żeby Twoja gra okazała się wielgachnym sukcesem :D Żeby nikt nigdy nie dzwonił do Ciebie w nocy z krzykiem, że coś się zepsuło na Granicy ^^ Żebyś był szczęśliwy z Niarą... No i w ogóle szczęśliwy. Żeby spełniły się Twoje marzenia... Żebyś nadal był takim szalonym Merem, jak jesteś! Żebyś zawsze miał wokół siebie ludzi, którzy w razie potrzeby Cię wesprą. Żeby wszystko, co idzie nie tak, się poukładało. Żebyś się nie martwił. Żeby było dobrze.

Reda - Moja kochana piratko! Ostatnio nie znajdywałam czasu, żeby do Was w końcu wpaść, spotkać się i pogadać... Z całego serducha jednak chcę Ci życzyć wszystkiego dobrego! Mnóstwa szczęęęęęęęśścia, także w tym życiu zawodowym. Żebyś się nie zapracowała na śmierć, ale też mogła odpocząć. Mnóstwa kontaktu ze zwierzętami, a w szczególności z końmi :D Żeby wszystko się poukładało... Żeby te wszystkie problemy odeszły i się porozwiązywały. Żeby zawsze byli przy Tobie przyjaciele, których wielbisz. Żeby Twoje życie było piękne, kolorowe, żeby było w nim jak najmniej smutku. Żebyś się często śmiała, żeby uśmiech nie schodził z twoich ust - do twarzy Ci w nim! Żeby spełniły się Twoje marzenia, i te małe, i te duże. Wielu przeżytych alarańskich zim, oczywiście! Szampańskiego sylwestra! A raczej: rumowego! Żebyś została piratką znaną na caaaaaaaaaaałym pirackim (i nie tylko) świecie. Tęsknię, ściskam, wesołych Świąt! :* :*

Cornoctis- Smoku! Mógłbyś tak częściej wpadać i się odzywać, wiesz? Życzę Ci wielu szalonych dni spędzonych na graniu w Twoje ukochane gry :D Dobrze zdanej matury, dostania się na te wymarzone studia (choć jeszcze masz trochę czasu, w przeciwieństwie do mnie). Żeby spełniły się Twoje marzenia, rzecz jasna... Jak najmniej smutku i trosk, jak najwięcej radości... Żeby wszyściutko szło po Twojej myśli. Wesołych Świąt!

Aulus- Życzę Ci, żebyś w te święta nikogo nie pozabijał ^^ Żebyś się nie martwił tyle, bo wszystko się na pewno poukłada... Żebyś zawsze miał przy sobie osoby gotowe Cię wesprzeć, żebyś nigdy nie był sam. Żeby nikt cię nie ignorował, jak na przykład ja wczoraj :x Żeby udało Ci się oddzielić to, co pechowo się scaliło... Żebyś w końcu odnalazł swoje własne szczęście. Żebyś nadal malował :D Żeby spełniły się Twoje marzenia. Cokolwiek się dzieje - nie martw się. Nie każdemu da się pomóc ;)

Samiel - Wiem, że nie lubisz Świąt... Mimo wszystko chciałabym Ci życzyć wszystkiego najlepszego! Żebyś nie musiał się tyle stresować i denerwować, żeby nikt Cię nie drażnił i nie spamował na GG - na przykład ja :D Samych dobrych ocen na informatyku! Żebyś zdał śpiewająco wszystko, co w ciągu roku jeszcze będziesz miał do zdania. Jak najwięcej satysfakcji ze wszystkiego, co robisz, także z grania. Żeby W3 okazał się niesamowitym sukcesem i żebyś miał frajdę z grania, jak dotąd :D Jak najwięcej LP, oczywiście, mnóstwa czekoladyyyyyyyyy, małych kociątek... Dużo weny do pisania postów! Żebyś nie marudził tyle, jak do Ciebie piszę :D Żebyś znalazł tę jedyną *Kurka kibicuje* No i bądź szczęśliwyyy!

Teriel - Wampirełko! Jak najwięcej pokusiastości i walki w życiu :D Żebyś dalej toczyła epickie bitwy ze swoją podświadomością i żebyś w końcu mogła z nią porozmawiać :D Jak najwięcej szaleństwa! Spełnienia marzeń! Żebyś się nigdy nie zmieniała, bo jesteś fajna taka, jaka jesteś :D Jak najwięcej krwi, flaków, ostrzenia ząbków i drapieżnych rybek czających się w pobliżu :D Radości, frajdy ze wszystkiego! :D Bądź zawsze Darth Gryzakiem oświecającym sb :D

Akarsana - Siostraaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Szalonej końcówki roku i całego roku przyszłego! Śpiewającego zdania maturki i dostania się na Twoje wymarzoooone studia. Jak najwięcej czekolady, radości, zgonowania i zwijania podłogi :D Jak najwięcej radooości, szczęścia z Lokim, oczywiście :D Żebyś o mnie nigdy nie zapomniałaaaa! Żebyś miała jak najmniej problemów, żebyś się nigdy nie musiała wkurzać czy irytować, bo to jest nic:D Żebyśmy razem dalej spiskowały i zaskakiwały innych xD Żebyś była moją SuperSiostrą tak foreva, foreva :D Spełnienia marzeeeeeeeeeń!

Semirian - Życzę Ci wielu noży do rzucania i wkurzania mnie :D A tak na serio... Wielu nocek z grami i meczami (wygranych, rzecz jasna), spełnienia marzeń... Standardowo, samych dobrych ocen, szczęścia, dużo zdrówka :D Worka weny do pisania postów! Radości :D

Cerau - Łuczniku! Mnóstwa cierpliwości do mnie, bo wiem, że nie pisze się ze mną wcale tak łatwo! ^^ Żeby Karnisz stał się jeszcze większą legendą, niż jest obecnie, żeby poznał go cały świat :D Wielu okazji do śmiechu, radości :D Weny do pisania postów ^^

Vaxen - Vaxiuuuu! Żebyś zostal Master of Guitar znanym na całym świecie! Żebyś nigdy nie tracił dobrego humoru i zwijał ze mną podłogę :D Żebyś dobrze zdał maturę i wszystkie egzaminy i dostał się na reżyserię dźwięku, a potem przyszedł do Poznaniaaaa~ :D Żeby życie ciągle Cię zaskakiwało i sprawiało miłe niespodzianki! Żeby ludzie wkurzali jak najmniej, żebyś nie popadał z ich powodu w depresję... Żeby to wszystko, co się czasem sypie, wracało od razu do normy ^^ Żebyś był szczęśliwy z Koreą :D Wesołych Świąt!

Nerissa - Kochana! Wesołych Świąt! Weny na tworzenie kolejnych KP oraz pisanie świeżutkich postów na Granicy :D Żebyś się tutaj zawsze dobrze czuła :D Powodzenia w nauce hiszpańskiego, żebyś osiągnęła poziom ekspert :D Spełnienia marzeń, szczęścia, radości, zdrówka, czego tam sobie życzysz! Żebyś odpoczęła w Święta i nabrała sił na II semestr ;)

Esmeralda - Wojenko! Szczęśliwości z Wenszem :D Wielu pomysłów na nowe KP oraz posty ;) Żebyś również się dobrze czuła na Granicy. Żeby się spełniły Twoje marzenia, żeby wszystko szło po Twojej myśli ;) Żeby Wonsz Cię nie denerwował :D Żebyś zawsze znajdowała powody do śmiechu, żebyś była po prostu szczęśliwa!

Lullasy - Wenszuuuu! Bądź zawsze tak wenszowy, jak jesteś, choć ostatnio stałeś się tęczowy, co mnie niepokoi :D Jeszcze dłuższych postów i bardziej zwariowanych pomysłów! Wiader weny! Szczęścia, radości, pomyślności :D Żebyś zawsze wpadał na sb i rozwalał swoim poczuciem humoru :D Żeby wszystko się układało i było po prostu dobrze :D

Isariela - Isuuuuuuuuu, kochanie! Wszystkiego najlepszego! Banana na twarzy, gdy czytasz moje i Mirza rozkminy :D Wielu okazji do śmiechu, radości :D Łatwego polowania na Easter Eggi! Mnóstwa książek! Spełnienia marzeń! Akwariów weny :D Żeby życie się nie plątało, lecz wszystko się ładnie i ślicznie układało. Żebyś zawsze miała odwagę iść przed siebie! Żebyś zawsze była taka fajna, jak jesteś :D Nie zmieniaj się!

Trenaas - Przepraszam, że Cię pominęłam, to było zupełnie niechcący ;( Tak to jest, jak się z tyloma osobami nawiązuje kontakt... xD A tak na serio - może trochę się spóźniłam, ale życzę Ci dobrze przeżytych Świąt. Odnalezienia Jezusa, tak jak to powinno być. Bożego błogosławieństwa i działania Ducha na każdy dzień. Mnóstwa szczęścia, radości, także z pisania - czy to postów czy własnych tekstów (które muszę jeszcze sprawdzić rotfl ). Spełnienia marzeń! Zdrówka, sztampowo, szczęęęęęęścia! Diaboli perfectum!

Mirz - No i Ty na samym końcu, nie obrazisz się? W zasadzie wszystko, co chciałam napisać, ociera się o sztampę, ale ja nie lubię składać takich życzeń... Więc no, życzę Ci... wytrwałości we wszystkim, cokolwiek robisz. Dużych pokładów cierpliwości do mnie, bo wiem, że czasem trzeba mnie porządnie kopnąć, żebym się ogarnęła i coś ze sobą zrobiła. Żebyś nie zwariował jeszcze bardziej rotfl Żebyś więcej nie musiał przeprowadzać ze mną poważnych rozmów :P I żebyś nie zwariował z moją głupotą xD Dużo zgonowania, dużo śmiechu, a mało smutku, narzekania, zmartwień. Żebyś nie popadł w depresję wcześniej, niż Igła skończy studia! Żebyś przeszedł bezproblemowo przez wszystko, co Cię czeka w informatyku. Żebyś w ogóle został super informatykiem, w co nie wątpię, że się stanie! :D Żebyś nadal pomagał tylu osobom... Żebyś nadal miał takie mądre pomysły, jak masz teraz :D Worka weny do pisania postów i tworzenia własnych opowiadań! Szalonych i wesołych Świąt, brat! <3

Teraz wszystkim razem, także tym, o których nie wspomniałam, bo nie znam zbyt dobrze lub nie ma ich zbyt często - Wesołych Świąt, kochani! Odpocznijcie porządnie, nie myślcie przez ten czas o szkołach/pracy! Szampańskiego sylwestra i szczęśliwego nowego roku ;D
Ściskam, całuję!

Kurka
Awatar użytkownika
Trenaas
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 112
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Trenaas »

Ja się nie będę rozdrabniał, nie ma co zwracać się do poszczególnych ludzi, bo przekaz mam dla każdego taki sam:

Tym których znam od dawna, jak i od kilku tygodni życzę pokoju, spokoju umysłu i serca, aby wasze życie nie było jałowe. Bóg nam powiedział, "czyńcie sobie ziemię poddaną", a więc róbmy to! Spełniajmy nasze ambicje, marzenia, pragnienia ku radości naszej i naszych bliskich. Cieszmy się życiem! Życzę wam, aby każdy pojedynczy dzień waszego życia przynosił wam radość, i aby przybliżał was do tego do czego wszyscy dążymy - ku Prawdzie, Dobru, Pięknie, Harmonii. Odmówię za was "Ojcze Nasz", moi drodzy. I bawcie się grzecznie :D

Wiem, że religijnie, ale w końcu to wigilia narodzenia Jezusa Chrystusa :P Pokój i dobro!
Ostatnio edytowane przez Trenaas 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Wierzę w jednego Krula, Stworzyciela prawicy i w Wiplera, Syna Jego Niejedynego, Pana naszego, który z Krula jest zrodzony przed wszystkimi kucami, umęczon przez policjantów, skopan i zgazowan, wstąpił na izbę, drugiego dnia zmartwychwstał, siedzi po lewicy Krula. Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.
Awatar użytkownika
Mirz
Błądzący na granicy światów
Posty: 21
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:

Post autor: Mirz »

No to ja też coś napiszę, bo przecież można sprawić komuś przyjemność jak się nie czuje okazji, prawda?
Zacznę chyba od tych, którym w jakiś sposób pomogłem, bo ta grupka chyba jest najliczniejsza. Życzę wszystkim z Was, abyście nie tyle nie mieli problemów (bo to jest raczej nie możliwe niestety :( ) tylko abyście zawsze potrafili sobie z nimi poradzić, kogoś, kto pomoże Wam znaleźć rozwiązanie, albo żeby taka osoba chociaż wysłuchała tego, co Wam leży na sercu.
Dla wszystkich, których w jakiś sposób wciągnąłem w LD, to życzę Wam tego, co będzie Wam potrzebne najbardziej: cierpliwości, cierpliwości i jeszcze trochę cierpliwości, bo to się zawsze przyda. Żebyście mogli zrobić w śnie to co chcecie i żeby nigdy nie pomylił Wam się on z rzeczywistością (bo to schizy są już masakryczne, a schizy są przeważnie złe!).
Wszystkim dyskutantom z SB - świetnych dyskusji z ludźmi, którzy nie będą was przekonywali na swój sposób myślenia mentalnymi krucjatami, żebyście jak najczęściej mieli rację (ale nie zawsze, bo to monotonne!), mnogości argumentów, to chyba też ważne i innych aspektów pomagających zdobyć przewagi w dysputach!
No cóż, dla tych, którzy pomagają mi osiągnąć mój pierwotny cel pojawienia się tutaj - polepszenie mojego stylu pisania, życzę wam więc abyście nigdy, przenigdy nie musieli oceniać niczego tragicznego (no może oprócz Kurki...), abyście zawsze mieli pomysły, czas i okoliczności do tego żeby napisać coś nowego, może nawet połączą się z tym jakieś sukcesy, kto wie...?
No i jeszcze specjalnie dla Kurki, bo to w końcu ona zna mnie najlepiej stąd. Życzę ci tego, żebyś zdała maturę, zdobyła prawko, dostała się na wymarzone studia... Żeby wszystkie przemyślenia na temat twojego postępowania nie poszły na marne. Żebyś mogła być spokojną Kurką, żyjąc sobie w wymarzonym mieście (bez stawiania stopy w żadnym akademiku!), z drugą połówką (może nie idealną, bo ideałów nie ma, ale żebyś czułą się z tą osobą spełniona), z którą spędzanie czasu nigdy nie będzie nudne, a która czasem się z tobą podrażni, ale będzie cię kochać. No i mógłbym tak jeszcze długo, długo i dłużej, ale to chyba nie o to chodzi...
Wszystkim na raz i każdemu z osobna: (tutaj miał być jakiś fajny wierszyk z życzeniami mojego autorstwa, ale moja wena przez niedostatek treningów wyczerpała się dzisiaj w okolicach 12, wybaczcie. Więc będzie normalnie, prozą.) Wszystkiego najlepszego, zdrowia, pomyślności, energii na cały rok, planów, które się sprawdzą, kontaktów z bliskimi ludźmi, śmiechu, ale też chwil powagi, bo one też są ważne, spełnienia marzeń, braku problemów. Ogólnie szczęścia... okej?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości