Archiwum AlarańskieŚwiąteczne Życzenia.

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Świąteczne Życzenia.

Post autor: Niara »

Święta zbliżają się wielkimi krokami i już niedługo większość z nas zasiądzie przy stole ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi. Ten jeden wieczór w roku, często nawet dla tych niewierzących (jak na przykład ja i moja przybrana rodzinka) i tak jest magiczny, więc składamy sobie tego dnia życzenia i dziękujemy za cały rok wspólnych radości i smutków. Mamy już na forum świąteczne marzenie, które dotyczy naszych postaci. Tutaj jednak rzecz nie o postaciach, a o ludziach, których poznaliśmy na forum i z którymi to forum nas związało, a także o samym forum... Czyli czego chcielibyśmy sobie życzyć...

Wszystkim forumowym graczom, którzy spędzają tutaj wolne chwile, i tym którzy są z nami od lat, i tym, którzy dopiero przybyli do naszego świata, chciałabym życzyć dużo weny twórczej do pisania najróżniejszych przygód i serca do ich przeżywania. Wyobraźni, wielkiej, bujnej, otwartej, takiej, która nigdy nie będzie Was ograniczać. Wytrwałości w pisaniu, by Wasze postacie trwały jak najdłużej w postach, na kartach opowiadań, stronach książek i wszędzie gdzie tylko postanowicie zapisać ich przygody, byście nigdy nie zaprzestali pisania ich historii. I czasu, czasu dzięki któremu będziecie mogli dalej tworzyć zawiłe dzieje swoich ulubionych bohaterów.

A teraz coś dla tych dzięki którym to forum istnieje...

Meridionowi, dziękuje za to, że któregoś dnia postanowił stworzyć coś takiego jak Granica. I może to zabrzmieć dziwnie, ale gdyby nie to forum moje życie wyglądało by zupełnie inaczej, bo nie poznałabym moich obecnych przyjaciół. Życzę Ci żebyś częściej tu zaglądał, bo Granica jest cząstką także Ciebie i nikt, nigdy inny nie będzie mógł Ci tego zabrać. To miejsce zawsze będzie Twoim miejscem, nawet jeśli kiedyś w to zwątpisz.

Arayo życzę przede wszystkim cierpliwości, która tak często wystawiana jest na próbę. Spokoju, bo ten zawsze jest mile widziany. Czasu, żebyś znalazła go więcej dla samej siebie. Odwagi, byś uwierzyła, że piszesz wspaniałe, ciekawe historie, których nie powstydziliby się najlepsi pisarze. Pewności siebie, byś nie wątpiła, że gdyby nie ty, nie byłoby tego miejsca. Dziękuję Ci za to, że bez względu na wszystko trwasz przy moim boku i tutaj na Granicy i w realnym życiu. Za to, że wspierasz mnie każdego dnia w obu tych miejscach. I chcę żebyś wiedziała, że jesteś filarem tego świata, który podtrzymuje wszystko nawet jeśli pozostałe fundamenty zaczynają się sypać.

Liriels dziękuję za to, że choć jest tak mało obecna zawsze chce pomóc. Życzę jej tego by już nigdy nie wątpiła w swoje umiejętności i te pisarskie i wszystkie inne, które posiada. Życzę by zawsze była taka jaka jest i by wreszcie zobaczyła, że jest znacznie większa niż chce to pokazać. Dziękuje za to, że mimo wszystko nie traci chęci, choć jestem dla niej krytyczna bardziej niż dla kogokolwiek innego. A przede wszystkim dziękuję za to, że jest moją szara eminencją, dzięki której nadal chce mi się pisać, dzięki której moja wyobraźnia ciągle żyje i chce tworzyć nowe historie. Gdyby nie ona pewnie zatraciłabym zupełnie chęci do pisania, które przecież jest dla nas wszystkich, obecnych na forum, takie ważne.

Akkarinowi chciałam podziękować za to że jest, mimo wszelkich problemów i często stania między "młotem", a "kowadłem". Dziękuję, że ciągle tutaj z nami trwasz choć wena jak wiadomo raz jest, raz znika, czasem na długi czas. Cieszę się, że zawitałeś na Granicę i życzę Tobie, a także sobie, żebyś nigdy jej nie opuścił. Chciałabym żeby natchnienie zawsze trwało przy Tobie, nawet w te gorsze dni, w które wydaje się, że za nic nie można z siebie nic wydusić. Życzę Ci byś się nie zmieniał, bo jesteś najlepszy taki jaki jesteś.

Medziu, sam wiesz jak długo jesteś już z nami i ile miałeś wzlotów i upadków. A mimo tych upadków jakoś ciągle trwasz tutaj i chyba nie zamierzasz nas opuścić. Chciałabym Ci życzyć mniej denerwujących ludzi wokół, żebyś nie musiał już oglądać komentarzy których tak nie lubisz. Większych chęci do pisania i tego, byś złamał zasady, a co za tym idzie stworzył sobie jeszcze jedną postać. Dziękuję, że mimo różnych zawirowań jakoś nadal udało Ci się zostać na Granicy, z całą nasza szaloną forumową rodzinką.

I tego wszystkiego, każdemu z osobna i wszystkim razem, życzy Niara, Pani Snów.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Arayo
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 550
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Wojownik , Łowca , Artysta
Uwagi administracji: Konto Raena, jest prezentem urodzinowym dla użytkowniczki od administracji (z dnia 3.10.2013) i liczy się jako dodatkowy slot na postać. Raena (konto) jest postacią dodatkową, z czego wynika, że użytkowniczka może posiadać 7+1+1postaci na normalnych zasadach + 1 dodatkowych slotów, jeden jako prezent. Zatem użytkowniczka ma prawo posiadać razem 10 kont.
Kontakt:

Post autor: Arayo »

O temat z życzeniami :D

Przyłączam się do mocy tych świątecznych marzeń i życzeń, dla każdego forumowicza z osobna, i dla wszystkich razem. Niech to forum daje Wam tyle radości, ile daje nam, niech każda przygoda będzie wyjątkowa i zaskakująca, żeby nikt nie mógł powiedzieć, że jedynie zmarnował czas. Niech zawiązują się tutaj nowe przyjaźnie, które przeniesione poza internet, przetrwają niejedną burzę. Poza forum uważajcie na siebie, cieszcie się z tego co macie i szukajcie zawsze tej lepszej strony, niech wyobraźnia jaką macie tutaj, urozmaica Wasze życie każdego dnia.
Niech te Święta przyniosą Wam coś, co mile Was zaskoczy i zmieni coś na lepsze!

Mojej Ukochanej Gwardii chciałabym życzyć wszystkiego fantastycznego, mniejszych zawirowań tam za tymi ekranami ;)
Jesteście ludźmi jakich nie spodziewałam się tutaj spotkać... Kiedy weszłam na forum, w życiu nie pomyślałabym, że spotkam tutaj takich przyjaciół i o dziwo nie tylko przyjaciół (tak, trudne sprawy jak się patrzy xD).
Niaruś, dzięki Tobie wiem, że nie jestem sama, zawsze jesteś, zawsze porozmawiasz i zawsze znajdziesz sposób by rozweselić. Cieszę się, że wtedy jednak zajrzałam na Granicę i zostałam na dłużej :D Niech ta Gwiazdka będzie dla Ciebie wyjątkowa, ciepła i spędzona tak, byś z uśmiechem wspominała ją każdego roku. Liri, no tyle ile nagadałyśmy się w wakacje to naprawdę... :D Cieszę się, że miałam okazję poznać Cię jeszcze bliżej. Jak pisała Niara, uwierz w siebie, bo naprawdę jesteś niezwykłą osobą, która może niejednego zwalić z nóg i to nie tylko swoją wiedzą. Dziękuję Ci za to nasze pisanie! Z kolei Ty Meru, nie pozwalasz nawet na chwilę smutku i milczenia, nikt nie dźga tak jak Ty <3 (xD), pomimo tego, że różnie bywa, potrafisz zatroszczyć się i wesprzeć kiedy trzeba. Rozwijaj się dalej w tym co robisz, niech przynosi Ci to radość i nie tylko. Pamiętaj, że mieszkasz ze wspaniałą kobietą... A ja z miłą chęcią wpadnę na jakieś wesele :D I jeszcze Akkuś, Skrzacik, który sprawił, że cała Gwardia tyle się śmiała... I na pewno wiecie o czym mówię! :D Ty to faktycznie jesteś w ciężkich sytuacjach i to nie raz, ale najważniejsze, że nie odpuszczasz. Dobrze mieć taką osobę, która choćby nie wiem co, zawsze jest. Pilnuj tam siebie i pamiętaj by nigdy się nie poddawać, pamiętaj też, że masz nas ;)
Kovac, nie spodziewałam się, że spotkam na tym forum coś więcej niż przyjaźń, której w sumie też się nie spodziewałam. Niech Cię tam nic nie zwieje! Jeszcze więcej królików wokół, bo pewnie teraz to wciąż za mało. Obyś osiągnął cele, które sobie postawiłeś, bez względu na to jak będzie ciężko.

Bez Was to forum byłoby dla mnie miejscem bardzo pustym. Wnieśliście również wiele do mojego życia, zawsze mam na kogo liczyć, a spotkania z Wami są po prostu niesamowite. Dziękuję, że Granica powstała pewnego dnia, bo gdyby nie ona, nie miałabym tak wspaniałych przyjaciół, jakimi jesteście właśnie Wy. Wszystkiego najlepszego od Waszego Świątecznego Króliczka! Kocham Was. (Mihihi ;>)

Najlepsze życzenia świąteczne, chciałabym złożyć również Medzikowi, z którym tak przyjemnie pisze się sesje. Niech tam Święta sprawią, że będziesz cały czas uśmiechnięty, ale tak szczerze. Niech przyniosą Ci powodzenia na cały rok, a ich magia niech sprawi, że wszelkie smutki odejdą na bok. I jak to mówisz, żeby "pokemonów" było mniej i "dzidzi" też. I oczywiście sukcesów we własnych przedsięwzięciach! :D
Mantusowi, chciałabym życzyć determinacji jeszcze większej, a pewności siebie nieco mniejszej ( x) ). Tutaj, choć bardzo, bardzo różnie bywa, to i tak życzę Ci naprawdę wszystkiego co najlepsze, wytrwałości, cierpliwości i sporej wiary w ludzi, bo nie zawsze jest tak jak może się wydawać ;) Hah no i najważniejsze jeśli chodzi o forum to niekończącej się weny! :D
Enadelia i Cornoctis, Wy przywracacie wiarę w ludzi, dzięki Wam wiem, że nie każdy jest wstrętnym potworem :) Życzę Wam Wspaniałych świąt, pełnych niespodzianek, ale tylko tych pozytywnych. Wielu życzliwych ludzi wokół Was, cudownych przyjaciół i wspaniałych chwil, których nigdy nie zapomnicie ;)
Ethel, Ty jesteś kolejną osobą, która powinna solidnie w siebie uwierzyć. Oby te Święta uświadomiły Ci to i pozwoliły, byś cieszył się każdą przyjemną chwilą w swoim życiu, a o tych złych pamiętał jak najkrócej. Życzę Ci samych powodzeń jeśli chodzi o sprawy pozainternetowe (;)), niech na Twojej drodze stanie ktoś, kto pozytywnie przewróci Twój świat do góry nogami. Wesołych Świąt Drobiu! :)

Forumowicze cieszcie się świątecznym czasem i nie zapominajcie co w życiu jest najważniejsze! ;)

Świąteczne buziaki dla wszystkich. xx
Awatar użytkownika
Liriels
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 147
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Fellarian
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Liriels »

O jeju, ale super że powstał ten temat.

Nie jestem najlepsza w składaniu życzeń, no ale spróbuję. Wszystkim życzę cudownych świąt, takich naprawdę rodzinnych, ciepłych gdzie przy świetle choinki, poczują się naprawdę ważni i kochani. Nie ważne czy spędzacie je w domu, wśród przyjaciół, z drugą połówką, ważne byście poczuli magię tego czasu i jego wyjątkowość. Zapomnijcie o złościach, niesnaskach, problemach jakie w ciągu tego roku się nazbierały, niech to wszystko zupełnie zniknie. Uwierzcie w swoje możliwości, ludzi i piszcie znacznie częściej na forum. Niech to miejsce pozwoli wam chodź na chwilę zniknąć z rzeczywistego świata i przeżywać mnóstwo radości z bohaterami. Życzę wam za dużo weny ( chyba znacznie lepiej jest mieć za dużo weny niż za mało), no i mało błędów w postach! Ściskam Was wszystkich ciepło :)

Kilka lat temu, przez pół roku kłóciłam się z ówczesna moją znajomą, czy pisać na forum. I szczerze mówiąc bardzo nie chciałam. A kiedy nawet pisałam moją pierwszą postać to pomyślałam sobie, że na pewno szybko moja przygoda z Granicą się skończy, że to bezsensowne miejsce, nikogo tu nie znam, nikt mnie nie polubi i nie będzie chciał gadać. Teraz kiedy o tym myślę, chcę mi się śmiać :D To był czas dla mnie bardzo trudny i mało sprzyjający. I wtedy przez naprawdę podstępną pomyłkę los rzucił mi Niarę. Przyjaźń z nią, to chyba było najlepsze co mógł mi podarować :) Chciałabym podziękować Ci Niaruś, że pokazałaś mi co znaczy słowo - przyjaciel, że byłaś wtedy kiedy nikt inny nie został, kiedy było naprawdę źle, wyciągnęłaś mnie z tego dna ,które pod sobą kopałam i nie pozwoliłaś do niego wrócić. Byłaś i jesteś, moim aniołem stróżem :) No i dziękuję ci, że wciąż przy mnie jesteś ( nawet jak mnie na chwilę nienawidzisz ;p) Życzę ci żebyś mniej się denerwowała, bardziej pozwalała sobie pomóc, żebyś uwierzyła w siebie, zobaczyła jak jesteś wartościowym cudownym człowiekiem, no i żeby mniej smutnych i problemowych dni się pojawiało u ciebie, za to więcej motylkowych. Takiego łosiowego uśmiechu ci życzę już zawsze.

Merowi chciałam podziękować za rady, rozmowy nie zawsze biegnące do celu, wypijaną kawę z kubka, wygłupianie się, śmiech i to że w środku jesteś wesołym, niespokojnym i dobrym duchem. Nie raz pomagasz mi zrozumieć Niarę, wskazujesz drogę porozumienia, jak i dajesz nadzieję ( razem z Niarą) że spełni się moje największe życzenie.
Życzę ci mniej bojaźni, mniej złości, większego motorka napędowego, więcej postów! ( bo piszesz świetnie, tylko za rzadko). No i przede wszystkim, więcej socjalizacji z wszystkimi. Masz bowiem wielu przyjaciół, którzy z chęciom z Tobą pogadają. Wystarczy tylko częściej zdejmować słuchawki i dołączać się do mojego gadulstwa :)

Arayo.. hm.. czego mogłabym ci życzyć. Więcej królikowych pomysłów i beztroski :) Znacznie mniej nerwów, naprawdę czasami warto zejść z tonu i poczekać aż przejdzie ci ochota zabicia kogoś ;p Z drugiej strony mam nadzieję, że przygody na forum zaskoczą cię jeszcze nie raz, popłyną w stronę której się nie spodziewasz i dadzą ci mnóstwo radości. Mam także nadzieję, że znajdziesz drogę i cel do którego będziesz mogła dążyć i się rozwijać. Spójrz na świat w kolorowych barwach każdego dnia, daj się zwariować... jak ja ;p Mam nadzieję, że za rogiem już czeka na ciebie, coś czego naprawdę w sercu pragniesz i o czym nikt nie wie ( cokolwiek to by było ).

Akkarin, to co kojarzy mi się z Tobą jako pierwsze kiedy to piszę, to zwariowany człowiek, o podobnych żartach co i ja. Masz bardzo dużo ciekawych rzeczy do powiedzenia i to jest naprawdę świetne. Cieszę się, że poznałam cię w realu, szkoda tylko że tak rzadko nas odwiedzasz. Dla ciebie mniej problemów! Bo wiem, że masz ich sporo. Więcej wiary i zaufania do nas, otwórz się na przyjaciół bo chcemy być bliżej ciebie ( zarówno jak nic się nie dzieje i masz napisać nam tylko "cześć", jak i dopadają cię wątpliwości). Niech te święta przyniosą ci moc dobrych zdarzeń, zmian które napełnią cię nadzieją i radością.
Awatar użytkownika
Cornoctis
Zsyłający Sny
Posty: 300
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Lodowy Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cornoctis »

Jestem na tym forum dosyć nowym i w sumie to chciałbym złożyć szczególne życzenia tylko jednej osobie. Osobie, która tak dzielnie walczyła o moją postać, z którą naprawdę przyjemnie mi się rozmawia poza forum. Arayo, Życzę Ci aby te święta były taką radosną odskocznią od tego co ostatnio mi opisywałaś, by były da Ciebie chwilą wytchnienia, ale również i chwilą refleksji nad tym co Cię do tej pory spotkało, życzę Ci również zdrowia, które ostatnio Ci nie dopisuje, więcej energii i wytrwałości w życiu prywatnym jak i na forum :).

Również wszystkim innym forumowiczom życzę, aby te święta były naprawdę czymś wyjątkowym, były pełne szczerej radości, oraz spędzenia ich z najbliższą rodziną. Życzę wam też by nadchodzący rok nie był taki sam jak ten, (bo gdzie wtedy byłaby zabawa :P) żeby był zupełnie inny, pełen nowych przeżyć i żeby jak największa liczba z nich była radosnych :)
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Większość Gwardii się już wypowiedziała (poza Merem, ale on nie ma czasu na takie "bzdety"), zatem i Nam, Panu na Karnsteinie przychodzi się wypowiedzieć. Od teraz żarciki na bok, a podśmiechujki czekają do pierwszego kwietnia, nie pora teraz na nie. Przede wszystkim dziękuję za prawdziwe, takie od serca, w żadnym razie "wytrychowe" życzenia.
Czegóż mogę życzyć całek Gwardii Granicznej? Wierzącym (różnie rozumianym, każdy może tutaj wpisać własną definicję) - głębszego spojrzenia na ten magiczny czas - przyćmiony przez staronordyckie krasnoludy w czerwonych czapach, z prawdziwym Mikołajem - biskupem mające tyle wspólnego, co koń z koniakiem, rdzawonose reny, wszechobecny blichtr i swoisty wyścig szczurów, by zdążyć przez Gwiazdką/25.XII - zależy od konfesji. Towarzystwu panteistyczno-deistyczno-agnostyczno-ateistycznemu (do którego i ja się zaliczam), pastafarianom, wyznawcom Wielkiego Przedwiecznego i wszystkim prześmiewcom z lóż szyderców, którzy odpoczywają, bo inni mają święta, swoistego zresetowania psychiki, prawdziwej pogody ducha i czasu spędzonego w rodzinnej atmosferze, umiaru w jedzeniu i piciu, bo "co za dużo, to i świnia nie zje", jak mawiali Przodkowie Prasłowianie.
Niaruś i Mer - mniej "pierepałek z kotami, wiem jak te drapieżniki potrafią krwi napsuć, a także z pokemuństwem korzystającym z Waszej gry.
Arayo - więcej wiary we własne możliwości i trochę Rishanninego dystansu do tego, na co -niestety- nie mamy wpływu, choć bardzo byśmy chcieli takowy posiadać.
Mantus vel Mentos - mniej prychania na wszystko, więcej pozytywnego nastawienia do ludzi (i nieludzi też) oraz tak... weny
Enadelia i Cornoctis - przywracacie mi wiarę w młodych ludzi, jednak tli się nadzieja, że nie zaleje nas plastikowe pokemoństwo i kretynizm.
Liriels - odwagi, samozaparcia, przezwyciężenia wszystkich problemów
Akkarin - dłuższego odpoczynku od obowiązków dnia codziennego i więcej weny na forum
Eth - więcej wolnego czasu, odpoczynek czasami się przydaje
Reszcie graczy życzę dobrego czasu i weny przez cały nadchodzący rok.
So I bless you with my curse
And encourage your endeavour
You’ll be better when you’re worse
You must die to live forever
Jim Steinman

Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Pies patrzy na człowieka z szacunkiem, kot z pogardą, a świnia jak równy z równym. porzekadło Vaerreńczyków
Awatar użytkownika
Enadelia
Szukający Snów
Posty: 185
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Maie lasu
Profesje:
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Enadelia »

Kiedy zaczęłam czytać ten temat, myślałam, że jedynie życzę krótko "Wesołych Świąt!", ale chyba właśnie mam napad słowotoku i zasypię Was wszystkimi moimi przemyśleniami :D

Jestem tutaj dopiero troszkę ponad dwa miesiące. Niewiele, prawda? Ale gdyby ktoś wcześniej powiedział mi, że odnajdę tutaj tak wspaniałych ludzi i tak cudowną atmosferę, to wierzcie mi, że byłabym tu pierwszym zarejestrowanym użytkownikiem. Błąkałam się po różnych forach. Większość z nich już nie funkcjonuje, na niektórych nie jestem mile widziana. Tym bardziej ucieszyłam się, gdy zobaczyłam, że powstał ten temat.
Już od dawna chciałam serdecznie wszystkim podziękować za tak miłe przyjęcie na forum, a teraz… Teraz mam także okazję złożyć wszystkim życzenia! :)
Chciałabym zacząć od Ekipy zarządzającej Granicą. Wszystkim Moderatorom i oczywiście Administracji, życzę wszystkiego najlepsiejszego! Śmiechu, uśmiechów i samych przyjemności!
Szczególne życzenia dla:
Arayo. Życzę Ci dużo cierpliwości i porządku na forum. Żeby wszystko zawsze układało się według Twojej myśli, a każdy nowy użytkownik coraz milszy! Jak najwięcej miłości i radości w Twoim życiu. Abyś zawsze osiągała wszystko to, czego pragniesz. I oczywiście całe mnóstwo marchewek, Pani Króliczkowa :D
Niara. Aby to forum było dokładnie takie, jakie je sobie wyobrażałaś i już nigdy się nie zmieniło! Oczywiście dużo szczęścia, miłości, jak najmniej zmartwień, a także pełno długich godzin snu i odpoczynku :)
Akkarin. Dużo wolnego czasu i weny. Abyś nie musiał się już nigdy zastanawiać, jak powinny postępować krasnoludy, miał dużo okazji pisania z kreatywniejszymi ludźmi niż ja, a także miał tutaj więcej przyjemności niż obowiązków.
Medard. Cierpliwości, byś wytrzymał nerwowo zmagania ze wszystkimi nieuprzejmymi użytkownikami :)

Najwspanialsze życzenia świąteczne chciałabym również złożyć Alcesowi, bez którego pewnie nie dodałabym na tym forum ani jednego posta. Dziękuję, że mnie przygarnąłeś. Życzę Ci, by zniknęły wszystkie Twoje problemy, a także byś znalazł kogoś, na kogo możesz zawsze liczyć. Sekiel, choć nie piszemy ze sobą szczególnie dużo, to poczułam się przez Ciebie bardzo miło powitana. Życzę Ci samych przyjemności i dużo radości! Cornoctis, więcej kolacji przysłanych smoczą pocztą, powodzenia na wszelkich możliwych egzaminach i wszystkiego o czym marzysz. Solembum, dużo drapania za uszkiem, kocie :) Mavanell, abyś zawsze już była tak pozytywnie nastawiona do ludzi, jak jesteś teraz. Dziękuję, że nie wzięłaś mnie za totalnego dziwaka. Dużo weny, byś mogła dopracowywać wszystko na ostatni guzik. Abyś nigdy się nie zestarzała (staruszko) i zawsze towarzyszył Ci uśmiech! :)
Mantus, choć wiem, że mnie nie lubisz, z całego serca życzę Ci mniej "pffyfania", więcej pozytywnego nastawienia do użytkowników i jeszcze więcej wszechstronnej wiedzy, choć i tak już masz jej ogromne pokłady! Dziękuję za pomoc przy zadaniu z fizyki. Możesz o tym nie pamiętać, ale naprawdę bardzo mi pomogłeś.
Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam.

Wszystkim Forumowiczom życzę dużo ciepła i światła w życiu! Aby każdy dzień był dla Was szczęśliwy, a marzenia nieustannie się spełniały :)

Ach… Aż się wzruszyłam. Choć nie mam prawa mówić o sobie jeszcze jako o "stałym" użytkowniku na tym forum, to stanowicie obecnie bardzo ważną część mojego życia. Ciągle mnie uczycie i poprawiacie mi humor. Dziękuję, że jesteście :*

Obrazek
Ena i kot życzą Wam WESOŁYCH ŚWIĄT! :D
Awatar użytkownika
Akkarin
Poszukujący Marzeń
Posty: 415
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemorianin
Profesje:

Post autor: Akkarin »

Nie umiem wymyślać ani składać życzeń. Musicie mi więc wybaczyć, że nad tymi również nie myślałem wcześniej, a piszę je właśnie teraz - pod wpływem chwili.

Najpierw panie :)

Arayo - Chciałbym ci życzyć znacznie mniej zmartwień. Za równo tych w życiu osobistym, jak i na forum. Niechaj użyszkodnicy, których będziesz przejmować okazują się ludźmi roztropnymi i słuchającymi co się do nich mówi(pisze). Więcej pewności siebie i wiary w to, że wszystko zmierza ku dobremu.
Chciałbym ci również podziękować. Za to, że mimo tego, że tak często masz mnie dość, wciąż chcesz się ze mną zadawać. Bez ciebie to nie byłoby już to samo. Nie waż mi się nawet myśleć o opuszczeniu kręgu ludzi, których zwać mogę przyjaciółmi!

Niara - Tobie również życzę mniej zmartwień, bo wiem jak bardzo możesz tego potrzebować. Niech talent do tworzenia przepięknych kreacji rozkwitnie jeszcze piękniej niż do tej pory. Jesteś cudowną osobą i nawet nie wiesz jak wiele ci zawdzięczam. Choć bardzo rzadko to robię, wiem że zawsze mogę prosić cię o pomoc i radę. Sama świadomość tego pomaga mi czasem przetrwać.

Liriels - Nigdy nie spotkałem tak wyjątkowej osoby jak ty. Osoby, która byłaby w stanie tak wiele wybaczyć i mieć tak wiele cierpliwości do mnie jak i do innych ludzi. Szybciej Prasmok się przebudzi, niż ty się zdenerwujesz. Jesteś też jedną z nielicznych osób, które potrafię mnie powstrzymać przed zrobieniem czegoś głupiego gdy tracę kontrolę nad emocjami.
Na tobie również wiem, że mogę zawsze polegać, o czym nie raz się przekonałem.

Enadelia - Dla mnie już dawno przestałaś być nieznanym userem, a stałaś się częścią forum. Więc i częścią mojego świata. Twoja obecność na forum nie raz sprawiła, że w ponury dzień zaświecił promień słońca. Obyś nigdy nie zatraciła tej energii i pozytywnego spojrzenia na świat jakie w tobie dostrzegam.

Nie zapomniałem też o was, panowie.

Mer - Jesteś jednym z najbardziej pozytywnie zakręconych ludzi jakich znam. W twoim towarzystwie nie można się nudzić. Kiedy jednak trzeba, potrafisz zachować powagę. Nawet nie wiesz jak wysoko coś takiego cenię. Dzięki tobie wiele się nauczyłem. Nigdy się nie zmieniaj, bo świat wiele by stracił.

Kovac - Nie poznałem cię tak dobrze jak bym chciał. Ale mogę powiedzieć, że jesteś genialnym przyjacielem. Część z naszych rozmów wciąż dobrze wspominam. Życzę ci, by to czego najbardziej pragniesz i potrzebujesz spełniło się.

Medard, Sekiel, Mantus, Nao, - Wybaczcie, że wam życzenia złożę równocześnie. Nie poznałem was niestety tak dobrze, by móc napisać tak wiele jak bym chciał. Pomimo tego, ciężko jest mi wyobrazić sobie forum bez was. Niechaj nowy rok przyniesie wam to czego oczekujecie.

Chciałbym wam wszystkim przekazać coś jeszcze. Szczególnie kieruję to ludziom, których poznałem osobiście. Ponoć rodziny się nie wybiera. Ja wybrałem. Was. Gdybym was nie spotkał moje życie nie byłoby tak barwne. Gdybyście nagle zniknęli - pusta po was byłaby nie do zapełnienia.

Zostawię was z cytatem, który chyba najbardziej wyrazi to, co tak bardzo chciałem wam przekazać, pisząc te życzenia, a czego nie zdołałem.


"I don't know half of you half as well as I should like;
and I like less than half of you half as well as you deserve."
Arkad
Siedziba rodu Derathé

Naszym największym strachem nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi tylko zbyt silni. Nasz blask nas przeraża, nie ciemność. Umniejszanie swojego znaczenia nie służy światu. Nie bój się tylko po to żeby inni czuli się przy tobie bezpiecznie. Przyszliśmy na świat by świecić. Ten blask jest w każdym z nas. Kiedy widać nasz blask, pozwalamy innym robić to samo. Uwalniając się od własnego strachu, wyzwalamy od niego innych.
Awatar użytkownika
Sekiel
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 105
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:

Post autor: Sekiel »

Zwykle w takich tematach nie udzielam się, bo życzenia wolę składać w formie, no, luźniejszej nieco, przy towarzyskiej rozmowie. Że jednak na czacie pojawić się nie mogę, a nie ze wszystkimi mam kontakt przez gg, napiszę tutaj, cobyście się nie poczuli przeze mnie zapomniani ;) Nieco już spóźnione jakby, ale nie ma się co przejmować, wciąż świeże i zdatne do spożycia, ba, jeszcze ciepłe!


Zaglądam w ogłoszenie, czytam - mamy nowych moderatorów. Tym więc, oraz i tym z dłuższym stażem: cierpliwości, satysfakcji i zadowolenia z pracy! Enadelio - radości i przyjemności życzę ci wzajem. Słusznie, że poczułaś się miło powitana, bo jak taką sympatyczną jak ty osobę inaczej powitać? ;) Pozostań taka przez rok następny i dłużej jeszcze, lepszych życzeń bodaj złożyć ci nie mogę.
Akk - gratuluję awansu i osobiście cieszę się z niego, należy ci się jak nikomu innemu tutaj. Tobie życzę przede wszystkim wytrwałości, motywacji i całego mnóstwa wewnętrznej siły, bo ani chybi przydadzą ci się na stanowisku. Prócz tego zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy :)
Eileen/Eriano/Nefertari/Laio/Aurill... Weny! Całego mnóstwa weny, żeby nam czasem wątek nie stanął ;) Plus: radości, spokoju, optymizmu, spełnienia marzeń. Ale weny przede wszystkim!
Mentosie - dużo cyferek (wieść niesie, lubisz cyferki) i żebyś studia w końcu miał za sobą i nie musiał umierać raz po raz ;) Nimm też się podpisuje!
Nao... cóż tobie można życzyć? Jesteś kotem. Życzenia względem ciebie sensu nie mają, wżdy starczy, że ładne oczy zrobisz i już człowieki znoszą wszystko, co kotu do szczęścia potrzebne, nie? Zatem... wrażliwych na ładne oczy człowieków!
Administratorzy! Pomimo zajść wiadomych i różnorakich niesnasek, wdzięczny wam jestem za Granicę - z forum się zżyłem mocno przez te dwa lata, jak tu siedzę, poznałem mnóstwo fajnych i drogich mojemu serduszku ludzi, mogłem się rozwijać i irytować współgraczy długością moich postów. Dziękuję więc, tak za to, jak i za miłych chwil kilkoro w mniej oficjalnych kontaktach. Wam też więc życzę życia bez nadmiernej ilości problemów, zmartwień i w ogóle wszelkiej pomyślności w nowym roku :)
In memoriam: wszystkim tym, których poznałem na Granicy, z którymi dane mi było miło pospędzać trochę czasu, a których z różnych powodów spotkać tutaj już ciężko, dziękuję także. Niech się wam darzy!
,,I guarantee you'll not go hungry, because at the end of the day, as long as there are two people left on the planet, someone is gonna want someone dead" ~ Sniper
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości