Archiwum AlarańskieBugi na forum

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Awatar użytkownika
Rhys
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 61
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Upadły anioł (dawniej Duch Świat
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Rhys »

W górnej części forum podczas czytania wątków linia z linkami do odpowiedzi, przeszukiwania wątku, i pokazania pierwszego nieprzeczytanego postu, a także napisy z liczbą postów/stron, nachodzą nieco na linię oddzielającą wątek od tytułu.

Na screenie zaznaczyłam to dość wyrazistym różowym kolorem.
http://i.imgur.com/w2u7q.jpg
I am the voice in the wind and the pouring rain
I am the voice of your hunger and pain
I am the voice that always is calling you
I am the voice, I will remain


"The Voice" - Celtic Woman.
Awatar użytkownika
Rouge
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 55
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Rouge »

Nie wyświetlają mi się avatary niektórych graczy:
Obrazek
Don't let the wolf into your bed
He'll take your soul and eat your head...
Awatar użytkownika
Kiruki
Błądzący na granicy światów
Posty: 17
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje:

Post autor: Kiruki »

Gdy wchodzi się w kreator postaci, to odnośnik Wielka Księga Magii przenosi do http://granica-pbf.pl/viewforum.php?f=69 zamiast do http://granica-pbf.pl/viewtopic.php?f=173&t=168

http://granica-pbf.pl/viewtopic.php?p=11#p11 Przy czerwonych tekście też jest zły odnośnik.
Awatar użytkownika
Aderyn
Błądzący na granicy światów
Posty: 24
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Pradawna - Czarodziejka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aderyn »

Kiruki pisze:Gdy wchodzi się w kreator postaci, to odnośnik Wielka Księga Magii przenosi do http://granica-pbf.pl/viewforum.php?f=69 zamiast do viewtopic.php?f=173&t=168
Podpisuję się pod powyższym. Dla "starych wyjadaczy" nie jest to dużym problemem, acz dla nowych graczy może stanowić to niezłą zagrychę

I jeszcze jedno... Po zapisaniu karty, u góry strony pojawia się takie cuś:
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4655: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /GKB/GKB_generowanie_kodu.php:3)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4657: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /GKB/GKB_generowanie_kodu.php:3)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4658: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /GKB/GKB_generowanie_kodu.php:3)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4659: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /GKB/GKB_generowanie_kodu.php:3)
I jednocześnie na całej stronie zamiast polskich znaków pojawia się "chińszczyzna" (czyt. znaczki oznaczające znaki specjalne). A link u góry, kierujący do pokazania karty, kieruje do adresu takiego: http://granica-pbf.pl/GKB.php?postac=Aderyn, zamiast do profilu, co może zmylić człowieka.

EDIT: Po zapisaniu karty, podczas kolejnej edycji w samym kreatorze znikają opisy umiejętności, choć w profilu są widoczne.
Awatar użytkownika
Akkarin
Poszukujący Marzeń
Posty: 415
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemorianin
Profesje:

Post autor: Akkarin »

Znikającymi opisami Meridion miał się zająć, jak widać ciągle nie ma na to wolnej chwili.
Arkad
Siedziba rodu Derathé

Naszym największym strachem nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi tylko zbyt silni. Nasz blask nas przeraża, nie ciemność. Umniejszanie swojego znaczenia nie służy światu. Nie bój się tylko po to żeby inni czuli się przy tobie bezpiecznie. Przyszliśmy na świat by świecić. Ten blask jest w każdym z nas. Kiedy widać nasz blask, pozwalamy innym robić to samo. Uwalniając się od własnego strachu, wyzwalamy od niego innych.
Awatar użytkownika
Aileen
Kroczący w Snach
Posty: 224
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Elf
Profesje:
Ranga: [img]http://img263.imageshack.us/img263/7033/moderatorgfl.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Aileen »

Jeśli chodzi o te opisy, to mają upierdliwy nawyk znikania za samym otwarciem Kreatora. Nie wiem jak działa mechanizm akceptowania zmian w KP, ale u Therannon razem z info "Zmiany nie zostały jeszcze zaakceptowane" zniknęły opisy umiejętności. U Aileen też, ale to już chyba wina mojej nieuwagi.
Dona mihi vitam, iuventutem meam respice!
Awatar użytkownika
Akkarin
Poszukujący Marzeń
Posty: 415
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemorianin
Profesje:

Post autor: Akkarin »

Działa to mniej więcej tak:
Gdy otwiera się edytor KP - znikają opisy wpisane w niego. Przy czym dopiero po zaakceptowaniu ponownie znikają z samej KP.
Żeby tego uniknąć trzeba je wpisać ponownie (np. kopiując z KP otwartej w inny sposób). Tak samo powinno się robić przy akceptowaniu KP. Z tego co piszesz, wychodzi na to, że osoba zajmująca się tym - nie zrobiła tego. Więc opisy zniknęły.
Arkad
Siedziba rodu Derathé

Naszym największym strachem nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi tylko zbyt silni. Nasz blask nas przeraża, nie ciemność. Umniejszanie swojego znaczenia nie służy światu. Nie bój się tylko po to żeby inni czuli się przy tobie bezpiecznie. Przyszliśmy na świat by świecić. Ten blask jest w każdym z nas. Kiedy widać nasz blask, pozwalamy innym robić to samo. Uwalniając się od własnego strachu, wyzwalamy od niego innych.
HakilRossi
Rasa:
Profesje:

Post autor: HakilRossi »

od dwóch dni co chwile samo mnie wylogowuje, i nie wiem co mam z tym zrobić. to chyba jakiś błąd, czy ktoś jeszcze tak miał?
Awatar użytkownika
Anat
Szukający Snów
Posty: 186
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Anat »

Albo, czasami przeszukuje swoje posty("znajdź wszystkie posty użytkownika"), albo swoich towarzyszy i klikam żeby ze strony pierwszej przeniosło mnie np na siódma pojawia się komunikat: "W tej chwili nie możesz użyć wyszukiwarki. Spróbuj ponownie za chwilę." Niezbyt przeszkadzające, acz lekko irytujące.
"Pod stołem siedział Greebo i mył się językiem. Od czasu do czasu mu się odbijało.
Wampiry wstawały z martwych, z grobów i z krypt, ale nigdy nie zdołały tego dokonać z kota. "
Awatar użytkownika
Galanoth
Zsyłający Sny
Posty: 328
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Lodowy Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Galanoth »

Opcja "zaznacz wszystkie" nie działa dla wiadomości prywatnych w skrzynce. Strona odświeża się, lecz pozostaje bez zmian.
Awatar użytkownika
Ana
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 98
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampirzyca, dawniej Czarodziejka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ana »

https://www.dropbox.com/s/0fffli9qg9hjc ... a.png?dl=0 - Takie coś mi się zaczęło wyświetlać na górze strony.
Awatar użytkownika
Kalis
Szukający drogi
Posty: 31
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Kalis »

Gdy w karcie postaci, w zakładce np. cechy specjalne wpisze się dłuższy opis, to strona przesuwa się w lewo, uniemożliwiając edytowanie karty, i jedynie odświeżenie naprawia sprawę (przeglądarka Google Chrome)
Awatar użytkownika
Raveth
Błądzący na granicy światów
Posty: 22
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony z człowieka
Profesje:

Post autor: Raveth »

Kalis pisze:Gdy w karcie postaci, w zakładce np. cechy specjalne wpisze się dłuższy opis, to strona przesuwa się w lewo, uniemożliwiając edytowanie karty, i jedynie odświeżenie naprawia sprawę (przeglądarka Google Chrome)
Z tym problemem to polecam zaznaczyć tekst i jechać kursorem w lewo na początek, wtedy strona się mniej więcej wyrówna. Ewentualnie klawisz strzałki w bok się przyda.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Madar,dzięki, już zmienione.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Kalis
Szukający drogi
Posty: 31
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Kalis »

W zakładce Użytkownicy nie da się wyszukiwać po danej literze (choć normalne wyszukiwanie userów działa).
Awatar użytkownika
Sirmione
Błądzący na granicy światów
Posty: 11
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Człowiek, korsarz
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Sirmione »

Irytuje mnie fakt, że w umiejętnościach, magii, magicznych przedmiotach i cechach specjalnych nie można użyć cudzysłowiu, bo tekst wypisany po nim po zapisaniu karty znika.

W historii, prawdopodobnie charakterze i wyglądzie też cudzysłów działa.
"Nie mam nic przeciwko wrogom. Ba, nawet dobrze, że są, bo bez nich świat byłby wyjątkowo nudny." - Sirmione
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości