Archiwum AlarańskieFora internetowe (nie tylko PBF)

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Fora internetowe (nie tylko PBF)

Post autor: Medard »

Chyb nikt wcześniej nie założył takiego tematu, w którym można by było prezentować pokrótce jakieś forum internetowe, by zachęcić innych przynajmniej do odwiedzin i ewentualnego rozeznania się co jak.
Na pierwszy ogień pójdzie zatem forum PBF w klimacie Dzikiego Zachodu, a takich teraz jak na lekarstwo o dosyć enigmatycznej nazwie "The Barrel Town". Forum powstało niedawno, bo przed wakacjami i jak na tak młody staż nie ma zatrważającej liczby uczestników.

Barrel Town to niewielkie miasteczko położone w południowej Dakocie, którego nazwa pochodzi od znajdującej się w nim największej fabryki beczek w okolicy, na której opiera się cały jego przemysł. Mieszkańcy wiodą tu przyjemne, pozornie spokojne i niczym nie zakłócone życie, imając się prac takich jak bednarstwo czy wypas krów. Brzmi sympatycznie, prawda? Nie daj się jednak zwieść malowniczym równinom, uroczym uliczkom i przystojnym kowbojom. Nie licz też na to, że miejscowy szeryf James Bethamy zadba o twoje bezpieczeństwo, jako że od ładnych paru lat częściej zagląda do kieliszka whiskey niż swojego biura. Nie radzę się też zapuszczać w góry, w której siedzibę mają najczarniejsze charaktery zamieszkujące Barrel Town, będący też ważnymi szychami w mieście, oczywiście pod przykrywką. Są to zarazem członkowie miejscowego gangu, od wielu lat planujący zemstę na szeryfie – ostatnimi czasy ich działalność się nasiliła i często organizują mniej lub bardziej krwawe wypady do miasta. Nikt nie próbuje nawet myśleć o tym, że osoby, które otaczają ich na co dzień mogą być powiązane z przywódcą nieprzychylnej miasteczku organizacji..W dodatku tereny wokół Barrel Town zamieszkuje dość spora i wrogo nastawiona grupa Indian, których siedzibę też lepiej omijać, nawet gdy sam masz pokojowe zamiary. Jeśli zatem chcesz się zadomowić, wyskakuj z pociągu, zamelduj się w hotelu, włóż kowbojski strój i baw się dobrze! Aha… i lepiej nie wychodź sam po zmroku.

http://www.thebarreltown.czo.pl/index.htm

FORUM PRZESTAŁO ISTNIEĆ.
So I bless you with my curse
And encourage your endeavour
You’ll be better when you’re worse
You must die to live forever
Jim Steinman

Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Pies patrzy na człowieka z szacunkiem, kot z pogardą, a świnia jak równy z równym. porzekadło Vaerreńczyków
Adria
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 64
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Czarodziejka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Adria »

Skoro tutaj zostało wrzucone jedno z forów i nikt nie zamknął tego tematu, ja również zachęcę do odwiedzin jednego z pbfów.
Nosi on nazwę Hellgates, czyli w dowolnym tłumaczeniu można rozumieć jako Piekielna Bramy. Akcja dzieje się w post apokaliptycznym Londynie, dokładnie w roku 2010. Ale o tym można dokładnie przeczytać w temacie dotyczącym fabuły gry. Przeciwko sobie walczą demony i opętani kontra anioły i egzorcyści. Woda, pożywienie i elektryczność są na wagę złota. Jest wiele ras do wyborów, każdy znajdzie coś dla siebie ;)
Poza tym mocnym punktem forum jest wiele eventów, które odbywają się na fabule. Są one prowadzone przez mistrzów gry, których jest dostatek na HG i nie można się nudzić. Liczba użytkowników waha się między 40 a 50 graczy (postaci) z tym na moje oko jest spora liczba osób bawiących się tam.
Atmosfera jest przyjazna, nowy nie powinien czuć się odrzucony, gdyż starzy wyjadacze na pewno pomogą mu w jakiś sposób zaaklimatyzować się. Sb jest żywy, można porozmawiać na wszelkie tematy - od tych bardzo poważnych po totalnie głupie ;) Średnia wieku graczy też jest różna od 15 (chyba tyle ma najmłodsza userka) do 28 lat. Przeważają jednak osoby 20 - kilkuletnie zwykle studenci, choć pracujących i uczniów też nie brakuje.
Tak więc zapraszam serdecznie do przekroczenia piekielnych progów ;)
Awatar użytkownika
Sunniva
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 82
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Mai lasu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Sunniva »

O, miło że jest ten temat! A więc ja, chciałabym wam polecić jednego PBFa. Nosi on nazwę Opertum. Wiecie... Skoro JA to reklamuję, to nie jest żaden chłam! Nie no, żartuję, nie jestem tak ważna :P Ale tak na serio, to jest super forum, tylko trochę smutno grać, jak jest tak mało osób. Na pewno wszyscy tutaj znają ten ból : ) Czy ja nie piszę trochę chaotycznie? No tak, jak zwykle :P

Krótki opis według Sunn:
Opertum to magiczny świat równoległy do naszego. Dostać się do niego mogą tylko wybrani. Nie wdając się w szczegóły przeniesienia się tam... A więc po przybyciu tam nie starzejecie się. Patrząc na wasz charakter zostajecie przydzieleni do jednej z grup. Niby to forum o tematyce Fantasy, ale różni się trochę : )

Ja nie jestem dobra w marketingu, ale was tam zapraszam :D

ADRES JESZCZE RAZ!
Awatar użytkownika
Aaliya
Szukający Snów
Posty: 151
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Pokusa
Profesje: Włóczęga , Kurtyzana , Złodziej
Kontakt:

Post autor: Aaliya »

A ja bym chciała Wam pokazać dość specyficzne forum PBF, bo oparte na wizji J.K. Rowling w "Harrym Potterze"'.

Świat czarodziejów
Ludzka postać
Diabelska postać

Jesteśmy ponurymi dziećmi nocy
Zwą nas w podziemiu boginiami zemsty

Ajschylos: ,,Eumenidy''
Awatar użytkownika
Eldarion
Szukający drogi
Posty: 46
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Eldarion »

No to także polecę parę rzeczy.
Jak ktoś czytał Percy Jackson, albo nie czytał i się dostosuje do klimatu to polecam:
Obóz Herosów RPG

Jak ktoś czytał Zwiadowców, albo jest zainteresowany Zwiadowcami lub Drużyną:
Forum Zwiadowcy

No i jak ktoś czytał Tolkiena, wielkiego Mistrza świata w klimacie Fantasy, to polecam baaaaardzo:
Tolkien World

PS. Na tym 1. Jestem jako Jacob Seka, Na tym 2 i 3 jestem jako Eldarion
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość