Równina rozciągająca się od Gór Dasso aż po Warownie Nandan -Ther, zamieszkała przez istoty wszelkiego rodzaju, jednak jej ogromne przestrzenie są przede wszystkim krainą dzikich koni, które galopują w bezkresie jej zieleni w poszukiwaniu swoich braci.

 • Błyszczące Jezioro
  W wodach Błyszczącego Jeziora mieszkają Strażniczki. Małe istotki mierzące dwa cale. Swoje miasto mają w jego głębinach. Są niezauważalne dla ludzkich oczu. To ich połyskujące ciała nadają błyszczące kolory wodom tego jeziora. Na środku znajduje się tez niewielka wyspa cała porośnięta gęstą roślinnością, mity mówią że gdzieś na tej niewielkiej wyspie znajduje się tajemniczy portal prowadzący wprost do lasu Jednorożców.
  Ostatni post przez Nimfea Zobacz najnowszy post
  Wt lut 20, 2018 11:56 pm
 • Burdana
  Mieszkańcy Burdany są bardzo sprytnymi ludźmi. Nie przywiązują wagi do do bogactwa. Specjalizują się w łowiectwie i meblarstwie. Połowa mężczyzn to drwale. Lasy wokół Brurdany zostały zaczarowane wiele lat temu przez pewnego maga. Po ścięciu odrastają w jeden dzień, tak, że są gotowe do kolejnego zbioru.
  Ostatni post przez Awel Zobacz najnowszy post
  Wt maja 23, 2017 10:25 am
 • Elisia
  Miasto przedstawia bardzo stereotypowy wygląd architektury przedstawianej w literaturze i malarstwie. Szare, kamienne domy w najbogatszej części miasta. Arystokracja ma nawet osobną dzielnicę. W miarę oddalania się od ogromnej katedry będącej centrum miasta, zabudowania rozrzedzają się, a kamienie są zamieniane na drewno i glinę.
  Poddział: Wierzbowe zacisze
  Ostatni post przez Pani Losu Zobacz najnowszy post
  Wt paź 18, 2016 1:06 am
 • Efne
  Miasto założone na cześć córki króla Bedusa, która w wieku dziesięciu lat oddała swój wzrok za lud. Uratowała go od zniszczenia. Efne otaczają liczne lasy, góry oraz wzgórza graniczące z Pustynią Nanher.
  Ostatni post przez Kinalali Zobacz najnowszy post
  N lut 18, 2018 2:48 pm
 • Rzeka Duerid
  Rzeka przepływająca przez Równinę Maurat, dająca życie wielu miastom jakie opływa. W jej głębinach, zwłaszcza u ujścia do jeziora można spotkać liczne Nimfy i inne magiczne rzeczne stworzenia.
  Ostatni post przez Darasmir Zobacz najnowszy post
  So wrz 12, 2015 8:52 pm
 • Meot
  Królewskie miasto, nad którym piecze sprawuje król Terezjusz, a jego siedzibą jest ogromny w swych rozmiarach pałac budowany przez wieki, który rozrasta się do dzisiaj. Z pozoru szeroki, płaski budynek o dwóch piętrach i smutnych, szarych ścianach. Jednak większość tego ogromnego kompleksu znajduje się głęboko pod ziemią, lecz to jakie piękno skrywają te podziemia wiedzą tylko nieliczni. Bowiem zwykły obywatel, nie ma do nich wstępu.
  Poddział: Szklarnie tulipanów
  Ostatni post przez Eldrizze Zobacz najnowszy post
  Cz lut 15, 2018 3:11 pm
 • Dom Aurill
  Aurill po wielu przeżyciach postanowiła osiedlić się w jednym miejscu. Teraz kiedy tak bardzo potrzebowała domu dla siebie i swojego dziecka odnalazła go właśnie tutaj, w Górach Dasso, niedaleko Efne.
  Ostatni post przez Pani Losu Zobacz najnowszy post
  So wrz 25, 2010 12:17 am
 • Jaskinia Klanu Wiatru
  Gdzieś na rozległych równinach, w znanym tylko wtajemniczonym miejscu, w jednej z wyrastających na morzu trwa skale znajduję się jaskinia klanu centaurów.
  Poddziały: Wnętrze Jaskini, Totem
  Ostatni post przez Pani Losu Zobacz najnowszy post
  Pt sty 19, 2018 12:20 am
Następna strona

Powrót do Strona główna forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron