Podczas Wielkiej Wojny Aeria została zrównana z ziemią, jedyne co po niej pozostało to sterta gruzów. Zanim Wielka Armia dotarła do miasta Król ewakuował ludność w góry, sam zaś zginą broniąc bram miasta. Po wojnie Aerczycy postanowili odbudować miasto, dziś na jego gruzach powstała Nowa Aeria - piękne, przyjazne, nowe miasto, niesplamione jeszcze żadną wojną.

 • Dom Sióstr Kruka
  Dom Sióstr Kruka, jest zarazem miejscem pracy, jak i mieszkania Alvy, pozostałe wiedźmy mieszkają niedaleko. Dom nie stoi na kurzej stopie, nie jest osadzony w drzewie, czy pod wodą. Jest to zadbany, stary i duży dom z ogrodem i piwniczkami. Ogród, to raczej egzotyczne skupisko ciekawych ziół i innych roślin, które są skłonne pokąsać nieproszonych gości. Dom znajduje się na uboczu Nowej Aerii, gdzie łatwiej o magiczny zarobek. Aby jednak pohandlować na tym terenie, trzeba najpierw uprzedzić, bowiem magiczne bariery, wykrywają każdego, kto chce zbliżyć się do dom
  Ostatni post przez Alvana Zobacz najnowszy post
  Wt kwi 27, 2010 9:01 pm
 • Różane ogrody
  W środku miasta, w Nowe Aerii, zamiast tradycyjnego placu znajdują się kolorowe ogrody wypełnione różami we wszystkich kolorach. Mimo trudnych warunków, władzą udało się sprowadzić i posadzić tutaj niezliczona ilość różanych krzaków. W samym centrum ogrodu możemy zobaczyć wielką fontannę, wokół której najczęściej zbierają się i bawią dzieci. Jest to enklawa zieleni w środku tego stosunkowo młodego i handlowego miasta.
  Ostatni post przez Drim Zobacz najnowszy post
  Cz maja 25, 2017 6:53 pm
Następna strona

Powrót do Strona główna forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron