Wielka równina ciągnąca się przez setki kilometrów. Z wyrastającym na środku miastem Valladon. Wielkim osiedlem ludzi. Pełna tajemnic, zamieszkana przez dzikie zwierzęta i niebezpieczne potwory, usiana niezwykłymi ziołami i lasami.

 • Rzeka Motyli
  Rzeka wije się i przedziera przez najróżniejsze zakątki Andurii, Wypływa z gór i ciągnie się równiną, przepływając przez Valladon, oplatając lasy i pradawne kryjówki smoków. Odwiedza też miejsce gdzie mieszkają motyle, miejsce którego nikt nigdy nie widział a istnieje ono tylko w mitach... może Tobie uda się je odnaleźć.
  Ostatni post przez Rakka Zobacz najnowszy post
  Pn cze 18, 2018 10:08 pm
 • Valladon
  Wielki rozległe miasto, skupisko ludzi, jak i innych ras. To miejsce odwiedza wiele istot, istot niebezpiecznych, magicznych ale także przyjaznych. Znajdziesz tu towary z całego świata, skarby i tajemnicze artefakty. Jeśli czegoś potrzebujesz znajdziesz to tutaj
  Poddział: Valladoński Park
  Ostatni post przez Lav Zobacz najnowszy post
  Wt wrz 18, 2018 9:12 am
 • Grydania
  Mała wioska położona na Równinach Andurii. Mieszka tutaj niewiele osób, bardzo spokojne miejsce mimo iż odwiedzane przez wielu podróżnych.
  Moderator Strażnicy
  Ostatni post przez Darasmir Zobacz najnowszy post
  Pn sie 10, 2015 6:50 pm
 • Wieża Tyrisa
  Z zewnątrz budowla to szeroka, dwupiętrowa wieża z licznych niewielkich kamieni i pokrytym gontem ostrym dachem. Posiada tylko jedne solidne drzwi, kilkanaście niewielkich okienek(większość na wysokości drugiego piętra) i strasznie grube ściany.
  Ostatni post przez Tyris Zobacz najnowszy post
  So sie 28, 2010 1:44 am
 • Las Driad
  Kraina baśniowych stworzeń, gdzie mgliste polany i rozległe lasy zamieszkują majestatyczne pegazy i jednorożce, a gdzieś w głębokimi lesie spotkać możesz cudownie piękne, leśne Driady. To właśnie w tym lesie położony jest wielki Jadeitowy Pałac Królowej Driad i ich święte miasto ze Źródłem Nadziei i Ołtarzem Nocy.
  Ostatni post przez Noa Zobacz najnowszy post
  Pn wrz 17, 2018 10:29 am
 • Zamek Klarów
  Zamek rodu Klarów znajduje się na nie wielkim wzniesieniu, otoczony jest fosą. Wybudowany na planie prostokąta na każdym z jego rogów znajduje się wieża strażnicza. Otoczony jest solidnymi murami. Przylegają do niego pobliskie ziemie rolnicze chłopów.
  Ostatni post przez Pani Losu Zobacz najnowszy post
  Cz mar 23, 2017 1:55 am
 • Posiadłość Aderyn
  W pobliżu traktu do Valladon można napotkać niewielką posiadłość. Wykonane z prostych, ciosanych kamieni piaskowca dwupiętrowe domostwo z jedną wieżyczką, wraz z przylegającym do tegoż domu małym i nieco zaniedbanym ogrodem, jest ostoją wyciszenia dla dosyć gwałtownej i wybuchowej czarodziejki.
  Ostatni post przez Aderyn Zobacz najnowszy post
  Cz maja 19, 2016 10:30 pm
Następna strona

Powrót do Strona główna forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron