Rododendronia od wieków strzeże północnych krańców Środkowego Królestwa, zapewniając położonym bardziej na południe miastom względny spokój. Na północy krążą hordy potworów, których to dzielni wojownicy - swoją drogą jedni z najlepszych - usiłują trzymać z daleka od spokojnych ziem na południu. Królestwo Rododendroni posiada kopalnie najczystszego żelaza, z którego lokalne kuźnie wytapiają najznakomitszą stal, co zdecydowania ułatwia zadanie obrońcom.

 • [Miasto] +18
  Ostatni post przez Samiel Zobacz najnowszy post
  Wt lut 24, 2015 12:33 am
 • Park rododendronów
  Położony na zachód od miasta, ściśle przylegający do jego murów park, który składa się praktycznie wyłącznie z wysokich drzew różaneczników. Ulubione miejsce spotkań tych, którzy nie znoszą miejskiego zgiełku. Mimo swojej wielkości na ścieżkach tego parku często można napotkać kamienne ławeczki, postawione tutaj dla spacerujących. Park ten jest szczególnie upodobany przez pałac, tylko tutaj można spotkać parę królewską spacerująca pomiędzy drzewami. Dostępny dla wszystkich, którzy chcą odpocząć i porozmawiać w zaciszu drzew.
  Brak postów
   
 • Lawendowy Dwór
  Lawendowy Dwór położony zaledwie kilka godzin jazdy wierzchem od samej stolicy. Jego właścicielem jest Lord Tristan an Anlagorth. Posiadłoś otrzymał on w prezencie ślubnym do króla i królowej. Obecnie lord zamieszkuje go lord wraz z dziećmi synem Elowenem i córeczką Prim.
  Ostatni post przez Rael Zobacz najnowszy post
  Wt lut 13, 2018 12:30 am
Następna strona

Powrót do Strona główna forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron