Wszystkie krainy znajdujące się poza terenami Środkowej Alaranii. Tu można zakładać wątki dziejące się na przykład na Dalekiej Północy, lub innych krainach poza Alaranią, które nie widnieją na mapie.
Dziki świat poza Alaranią, nieznany i tajemniczy dla większości mieszkańców kontynentu. Krainy mroczne i zimne, ale też gorące i egzotyczne. Pełne nieznanych ludziom Alaranii zwyczajów i obrzędów.

 • Lirien
  Uwaga:Dział prywatny.
  Jedno z czterech państw położonych na Stepach Wschodnich. Państwo składa się z dziewięciu marchii zjednoczonych pod władaniem XII Arcyksięcia Eohaida an Valdegard. Lirien rozłożone jest na potężnych trawiastych stepach. Mieszkańcy parają się przede wszystkim wojowniczym rzemiosłem, wyruszając co wiosnę na wyprawę łupieżczą po za granice ojczyzny.
  Ostatni post przez Eohaid Zobacz najnowszy post
  Śr mar 28, 2012 11:16 pm
 • Daleka Północ
  Niezwykle odległe miejsce, położone daleko, daleko na północ od Środkowej Alaranii. Tutaj wznoszą się wysokie Góry Lodowe, a przed nimi rozciągają się wielkie Lodowe Pustkowia. To właśnie stąd pochodzą lodowe elfy, a także krasnoludy i pozostali nordowie.
  Ostatni post przez Castaleya Zobacz najnowszy post
  So paź 04, 2014 11:08 am
 • Arrantalis
  Arrantalis leży daleko na Oceanie Jadeitów, zajmuję dwie wyspy – Arrante i Talianis, których jedynym połączeniem jest kamienny most. Rządzi mim piękna anielica królowa Delia.
  Ostatni post przez Delia Zobacz najnowszy post
  So kwi 07, 2018 9:19 pm

Powrót do Strona główna forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron