Wielka równina słynąca przede wszystkim z trzech jezior. Legenda głosi, że trzy siostry Cara, Sitrina i Doren - księżniczki Demary, córki króla Filipa miały zostać wydane za książąt Elisji, Fargoth i Serenai by utrzymać pokój pomiędzy krainami. Jednak żadna nie chciała zostać zmuszona do małżeństwa Księżniczki uciekły więc na północ kraju i nigdy już nie wróciły. Legenda głosi, że stały się one Nimfami i każda objęła panowanie nad jednym z jezior.

 • Demara
  Warowne miasto położone na granicy Równiny Drivii i Równiny Maurat. Słynące z produkcji bardzo drogich i delikatnych tkanin, takich jak aksamit czy jedwab oraz produkcji wyrafinowanych ozdób. Utrzymujące się głównie z handlu owymi produktami.
  Poddział: Ogrody Demary
  Ostatni post przez Kimiko Zobacz najnowszy post
  N lut 25, 2018 9:01 pm
 • Fargoth
  Miasto położone na granicy Równiny Drivii i Wschodnich Pustkowi, jedno z głównych miast środkowej Alarani, położone na szlaku handlowym, prowadzącym przez Opuszczone Królestwo aż do Wybrzeża Cienia.
  Poddziały: Dom Chorsa, Rajskie stawy
  Ostatni post przez Tioyoa Zobacz najnowszy post
  So lut 17, 2018 4:20 pm
 • Jezioro Sitrina
  Jedno z trzech legendarnie zaklętych jezior, które swą nazę zawdzięcza księżniczce Sitrinie najstarszej córce króla Filipa, jest to największe z trzech jezior, a jego tafla zawsze mieni się kolorem złota.
  Ostatni post przez Feliks Zobacz najnowszy post
  So maja 28, 2016 11:05 am
 • Jezioro Cara
  To właśnie władczynią tego jezioro według legendy miała zostać księżniczka Cara, najmłodsza z trzech sióstr. Wody tego jeziora mienią się zawsze kolorem czerni.
  Ostatni post przez Pani Losu Zobacz najnowszy post
  Śr gru 21, 2016 12:30 pm
 • Jezioro Doren
  Doren była "środkową" córką króla Filipa i najbardziej przez niego ukochaną, podobna do swego ojca, rudowłosa piękność, która według legendy przemieniła się w nimfę i po dziś dzień włada wodami jeziora nazwanego od jej imienia, a tafla wody mieni się tutaj zawsze kolorem czerwieni.
  Ostatni post przez Pani Losu Zobacz najnowszy post
  So cze 04, 2016 2:59 pm
 • [18+] Soren i Lain
  Ostatni post przez Soren Zobacz najnowszy post
  N mar 19, 2017 4:27 pm

Powrót do Strona główna forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron