Bajkowe wybrzeże Oceanu Jadeitów. Jego nazwa wzięła się od koloru jakim promieniuje. Znajdziesz tu plaże ze złotym piaskiem, palmy i rajskie ogrody. Palące słońce rekompensuje cudowna morska bryza.

 • Wyspa Syren
  Mityczna kraina Syren, położona gdzieś w głębi oceanu. Pełna wodospadów, rzek i soczysto-zielonych dolin otoczona błękitną woda. Zamieszkała również przez nieliczna grupę Nereid, na których czele stoi królowa Aria.
  Poddziały: Wodospady, Wiszące Domy, Świątynia Deszczu
  Ostatni post przez Lullasy Zobacz najnowszy post
  So gru 08, 2018 6:40 pm
 • Rubidia
  Miasto słynące głównie z ogromnego portu handlu dalekomorskieg. To tutejsze stocznie bujdą statki handlowe dla całego wybrzeża. Miasto rybaków i hodowli wszelkiego rodzaju stworzeń morskich.
  Ostatni post przez Pani Losu Zobacz najnowszy post
  Cz paź 11, 2018 6:35 pm
 • Turmalia
  Malownicze miasto położone na środkowym wybrzeżu jadeitów. Słynące z ogromnego Białego Pałacu królowej i nietypowej architektury. W owym mieście budowle malowane są na kolory bardzo jasne, zazwyczaj białe i niebieskie. Wszelki wzory zdobnicze tutaj kojarzyć się mają z przepięknym oceanem. Rzecz jasna znajduje się tutaj ogromny port handlowy.
  Poddział: Słoneczna plaża
  Ostatni post przez Teus Zobacz najnowszy post
  Pn gru 10, 2018 9:41 pm
 • Leonia
  Bardzo duże miasto portowe, mające aż trzy porty, w tym dwa handlowe, a jeden z którego odpływają jedynie statki pasażerskie. Znane z bardzo rozwiniętej technologi produkcji statków i łodzi, o raz hodowli rzadkich roślin nadmorskich.
  Poddział: Port Zachodni
  Ostatni post przez Anais Zobacz najnowszy post
  Wt lis 06, 2018 5:51 pm
 • Czarna Wieża
  Na jednym ze wznioślejszych gór, w połowie drogi od Rubidii i Lasu Driad, stoi wielka czarna wieża. Krążą pogłoski, że właśnie tam rodzą się demony; że właśnie tam okrutni adepci czarnej magii przyzywają istoty, których jedynym zadaniem jest pożeranie niewinnych istot. Ale to tylko dom Lucana.
  Ostatni post przez Andrew Zobacz najnowszy post
  Cz lip 14, 2011 1:29 pm
 • Wyspa Lariv
  Niewielka wyspa położona gdzieś niedaleko Wybrzeża Jadeitów. Zamieszkują ją w dużej mierze naturianie i zmiennokształtni. Jest ostoją dla różnych ras, stosunkowo niewielu jest tu ludzi, choć nie można powiedzieć by nie było ich tu wcale.
  Ostatni post przez Kaikomi Zobacz najnowszy post
  Cz gru 06, 2018 9:44 pm
 • Saorais
  Miasto znajdujące się na południe od Leonii, na brzegu Oceanu Jadeitów. Zbudowane głównie z piaskowca i cegły suszonej na słońcu. Jest ośrodkiem handlowym tak jak pozostałe miasta znajdujące się na wybrzeżu.
  Ostatni post przez Hyiaxinthe Zobacz najnowszy post
  N gru 09, 2018 1:16 pm
Następna strona

Powrót do Strona główna forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron